Jump to content

przemas8888

Klubowicz
 • Content Count

  133
 • Joined

 • Last visited

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Gdańsk

Recent Profile Visitors

599 profile views
 1. Węgiel też mam (podobno całkiem nieźle działający). Pijany laborant?
 2. Ostatnio wysłałem do Marinlabu wodę do testów i wykryli u mnie Al oraz PO4 tak jak u Ciebie . Niby nic specjalnego ale trochę mnie to dziwi bo na małej Hance PO4 pokazuje zero. Większym zaskoczeniem jest Al a to dlatego że testy u Tritona (robione jakieś 4 tygodnie wcześniej) nie wykryły tego pierwiastka i mam w sumpie Cuprisorb.
 3. Popieram w 100% słowa @norbi2222 . Zero plam, zero pęcherzyków.
 4. Pamiętam jak się męczyłem z foliami w słodkim chociaż nie było aż takiej tragedii jak u Ciebie. Stanęło na tym że kupiłem najtańszą farbę akrylową w czarnym kolorze i to było najlepsze rozwiązanie.
 5. Na upartego cyrkulator ruszy to podłoże ale ja cyrkulację mam skierowaną w stronę tafli i ten problem nie występuje a moja ulubienica (babeczka) sieje aż miło popatrzeć. Co do rozgwiazdy się nie wypowiem bo nie posiadam ale podejrzewam że nie będzie jej przeszkadzać.
 6. Polecam taki 1-2mm. Babka nie ma problemu żeby go przesiewać i nie pyli tak jak poprzedni o mniejszej gradacji.
 7. Ja moczyłem tak. Trzy doby przy włączonych cyrkulatorach następnie mycie strumieniem z prysznica, kolejne dwie doby i kolejne dwie. Na Twoim miejscu dodałbym jedno i wydłużył każde o jeden dzień bo masz samą naturalną skałę w której może być więcej organiki a u mnie było jej niewiele.
 8. W decathlon jest mata do ćwiczeń za 12PLN, jak masz blisko to może warto podjechać zamiast się wkur..denerwować
 9. Pierwszy raz widzę skalę od środka, fajnie to wygląda.
 10. Jak masz możliwość to przed płukaniem. Kleje niby bezpieczne ale płukanie na pewno nie zaszkodzi.
 11. Całe szczęście nie muszę już nic kleić
 12. Na myśli mam właśnie ten czas który dla mnie jest za krótki. Może nie tyle sam czas a brak stanu plastyczności żeby wprowadzić jakieś korekty ustawiania klejonych elementów. Chwyci i amen Nie zasmiecajmy koledze bo zrobi się bałagan i zalewanie szkła się opóźni @sith114 gdybyś potrzebował jakiś kanistrów na zbieranie wody to pisz.
 13. Życzę dużo cierpliwości bo szybkość wiązania przyprawiała mnie o palpitacje serca
 14. W tej chwili mam xf 330 i u mnie daje radę ale zbiornik krótszy o 80cm a to już sporo.
 15. Taką skalę i tak warto oczyścić jakimiś chemikaliami. O ile się nie mylę forumowicze używają perhydrolu do tego typy zabiegów (poszukaj bo głowy za to nie dam). Do rezygnacji z odpieniacza nie namawiam bo może się okazać że to stąpanie po cienkim lodzie. Wyraziłem tylko moje zdanie a wybór drogi należy do Ciebie
×
×
 • Create New...

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.