Jump to content

Janusz81

Klubowicz
 • Content Count

  71
 • Joined

 • Last visited

Informacje o profilu

 • Imię
  Janusz
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Podkarpackie
 • Akwarium
  Red sea 350

Recent Profile Visitors

1075 profile views
 1. Leddy slim actinic całkiem ciemno, za to marine praktycznie świeci na biało. Szybko się tego pozbyłem wg. Mnie o wiele lepiej świeci chinski led bar.
 2. Ja też ich wcześniej nie widziałem, teraz po zgaszeniu lamp jest tego masa. To rośnie większe czy zostaje takie małe?
 3. Witam, prośba jak w temacie. Po lewej na załączonym zdjęciu młoda asterina ( ok. 3mm ) a to po jej prawej i niżej to też asteriny czy coś innego?
 4. Janusz81

  Bordowe plamy

  Po przesiadce niema sps dlatego amino i balling nie leci jest tylko ABC aquaforest lane z reki polowa dawki. Tzn. 10ml tygodniowo
 5. Janusz81

  Bordowe plamy

  Nie mówię że jest wystarczająco, po prostu napisałem co mam w tej chwili. Falowniki juz nie najnowsze i tak przydałoby sie wymienić. A co byś polecił do tego zbiornika?
 6. Janusz81

  Bordowe plamy

  cyrkulacja to 2x tunze 6045 i pompa DCP6500, waty nie mam jest rollermat bubble magnus arf m. Bakterie leje co tydzień microbe lift special bled. Co do życia to jest rozgwiazda piaskowa, ślimaków turbo to chyba na setki, jest też dużo kiełży wieloszczetow itp. piasek przy przesiadce dałem w całości nowy aragonit KZ bardzo niewiele raczej tylko dekoracyjnie poniżej 1cm warstwa. O tych bakteriach nie słyszałem, poczytam. Dzięki
 7. Janusz81

  Bordowe plamy

  Też mi to wygląda na cyjano ale zmyliły mnie te bąble powietrza dlatego pytam.
 8. Janusz81

  Bordowe plamy

  W większości to co widać to marco rocks z erybki, troche ze starego zbiornika skały fiji
 9. Janusz81

  Bordowe plamy

  Niema zastoju, pojawia się to już na skałach również
 10. Janusz81

  Bordowe plamy

  Byla to przesiadka gdzieś na przełomie lipiec sierpień, wcześniej ok. 180l teraz 350.
 11. Janusz81

  Bordowe plamy

  Witam, od nie dawna pojawiają się bordowe plamy na piasku i skale. Wyglądem przypominają cyjano, pod koniec dnia pojawiają sie na tym bąble powietrza.Ktoś podpowie co to i jak sie tego pozbyć? NO3 0.5, PO4 0.03
 12. Janusz81

  Co2 scrubber

  Nie nie będzie, chodzi mi tylko o doprowadzwnie powietrza do odpieniacza. Dzięki wielkie
 13. Janusz81

  Co2 scrubber

  Witam, pytanie o złączkę miedzianą do węża zasysającego powietrze, czy coś bedzie szkodzić? Wiem że w kontakcie z wodą szkodzi. A z powietrzem, mozna zastosować?
 14. Janusz81

  Nadmiar korali

  Jeżeli ktoś coś sprzedaje to rozumiem, ale jak chce oddać za darmo i jeszcze trzeba za to zapłacić to conajmniej dziwne.
 15. Dlaczego? U mnie są od dawna, może nie jakoś mega dużo ale są, nigdy nie wyrzucałem i nie widziałem żeby coś złego robiły.
×
×
 • Create New...

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.