Jump to content

bovabova1

Klubowicz
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Wrocław

Recent Profile Visitors

255 profile views
 1. Witam.. kostka 64 litry parametry w normie jedynie no³... 20 ale to i tak nie ma tragedi. Akwarium ma 7 tygodni skała jest cała zielona . Czy to normalne przy dojrzewaniu i te glony same odpuszczą ? Czy jakaś chemia?Jeszcze mam okrzemki codziennie muszę szybki czyścić. Światło z 10h zmniejszyłem obecnie na 8h.
 2. bovabova1

  Jaja

  Dziękuję...
 3. bovabova1

  Jaja

  Jakieś jajka pod koralem.. proszę o identyfikacje
 4. Hejka co to za robale mam tego troche... czy to coś złego?
 5. Dzięki orzelki się zrobiły przez pomyłkę. Więc orzemki ... mało światła czy co...? Świece po 5h narazie..
 6. bovabova1

  Co to

  Skała sklep z Wrocławia.. a ta rozgwiazda też ok?
 7. bovabova1

  Co to

  Witam, dopiero zaczynam z akwarystyką morską... co to jest dostałem razem z żywa skała. Druga rzecz to wyskakuje z dziurki ze skaly co jaki czas a jak zbliżę rękę to się chowa.Mam jeszcze chyba kraba Mitrox tak na 90% chyba to on . Chowa się cały czas na dnie pod skalą wychodz czasami ale praktycznie jest w jednym miejscu terytorium raz go tylko widziałem całego. Jeżeli to ten krab to jest Ok?.
 8. Właśnie chodzi o to że chce zrobić jak trzeba .. Focha nie strzele. Mam słodkowodne od wielu lat . Teraz chce spróbować sił z morskim. Chcę mieć parę rybek, skała wiadomo bo to też filtracja no i korale te mniej i bardziej wymagająca chodzi mi o to czy ta lampa da radę do tego litrarzu przy bardziej wymagających koralach. Może mi ktoś z doświadczeniem i praktyka wypisać sprzęt jaki by kupił gdyby sobie zakładał 160l. Tylko nie chcę sump. Dzięki Panowie
 9. Samo akwarium bez sump. Jakiś filtr kaskadowy tak myślę.. czy ta belka 96w będzie w miarę dobra?
 10. Witam, chce złożyć 100x40x40 160L. Jaki sprzęt do tego głównie chodzi mi o oświetlenie czy lampa NemoLight II Power Aqua MarineLampa LED 96W da radę. Czy muszę mieć odpieniacz jeżeli będę wymieniał 10% wody co tydzień. Jaki filtr do tego Dziękuję za pomoc.
×
×
 • Create New...

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.