Jump to content

Marecki Marek

Klubowicz
 • Content Count

  61
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Nowy Sącz

Recent Profile Visitors

672 profile views
 1. Cześć. Jednak akwarium zostało i pojawiło kilka nowych ryb korali powoli przybywa i zaczyna robić się kolorowo Walczę z wysokim no3. Od kiedy dozuje vsv po4 spada a no3 nic.
 2. Cześć. Co to mogło wyrosnąć na pyszczku błazna? Pojawiło się to jak zaczął siedzieć w dunce. Po zachowaniu nie widać żeby działo się coś złego. Jest żywy, je bardzo ładnie.
 3. Cześć. Po 13 miesiącach niestety muszę zlikwidować akwarium. Najbardziej boli to ze było ono już bezproblemowe. Mam nadzieje że jeszcze kiedyś się pojawię tu z nowym zbiornikiem. Może wrzucę jeszcze parę fotek ale ogólnie temat do zamknięcia i usunięcia. Pozdrawiam wszystkich.
 4. Ph nie mierze bo wpadła mi sonda do wody i się zje... A jeżeli chodzi o Ca to w ostatnim czasie podnosiłem. Założe uv ke mam gdzieś 11w to zobacze czy przez kilka dni się coś zmieni
 5. Wydaje mi się ze nie jest to zakwit . Nie leje duzo bakterii
 6. Mała aktualizacja. Delikatne problemy z no3 w okolicach 25. Prawdopodobnie przez no3 pozbyłem się białobrodego. Z koralami powoli do przodu. Czerwona goniopora marudzi. Nie mogę sobie poradzić z delikatnie mleczną wodą, co widać na zdjęciach. Ogólnie nie jest źle ale też bez szału.
 7. Dzisiejsze wyniki ICP. Trochę przesadziłem z jodem, i żelazo juz dozuje. Mozliwe ze od jodu padły mi 2 euphylie i widzę że powoli zaczynają lecieć goniopory?
 8. Wydaje mi się ze to jest to. Da się tego jakoś pozbyć?
 9. Koledzy i koleżanki bardzo proszę o pomoc. Co to jest za ślimak? Zauwazyłem ze juz druga euphylia mi marnieje w doś szybkim czasie. (1 zeszła w ciągu 4 dni) Cały szkielet 2 euphylii był tym obklejony. Jak je usunąłem to na podstawce i nóżce jest pełno jajeczek. Co z tym zrobić. Wykompałem w ro to te ślimaki poodpadały ale jajeczka zostały.
 10. Dzień 179 Po4 - 0.012 No3 - 10 Mg - 1440 Ca - 420 Kh - 9 Zasolenie - 1.026
 11. Właśnie zauważyłem że niektóre marudzą i nie pompują się jak kiedyś...
 12. Dzień 168 Po4 - 0,107 No3 - 10 Mg - 1370 Ca - 375 Kh - 8 Zasolenie - 1.026
 13. U mnie też był spokojny jakieś 2 miesiące. Zaczęło się jak wpuściłem olivaceusa, którego zamordował na drugi dzień i zebrosome desjardini. Myslałem ze też ją zaciuka ale przeżyła. Teraz upatrzył sobie borsuka. Resztę czasem pogoni. Może dlatego że niema go kto przywrócić do porządku. ;)
×
×
 • Create New...

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.