Jump to content

Marecki Marek

Klubowicz
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Nowy Sącz

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Cześć. Myślę że do 2 tygodni wystartuje. Akwarium podobno już gotowe tylko czeka na wysyłkę. Mam takie pytanie, bo brakuje mi lampy i czy startować bez lampy czy jest sens włożyć maxspecta MJ-L165 która została mi z małej kostki dopóki nie założe docelowej lampy?
 2. Spływ po lewej stronie tam gdzie 35cm myślałem włożyć odpieniacz a W chciałem siporax lub kulki maxpecta Spływ po lewej stronie tam gdzie 35cm myślałem włożyć odpieniacz a W chciałem siporax lub kulki maxpecta
 3. Dzięki. Jesteś już którąś z kolei osobą która mi odradza gyre. Tak ze chyba faktycznie zdecyduje się na jebao.
 4. Cześć. Akwarium się kleji, skała się moczy, a ja powoli kompletuje sprzęt I mam do Was pytanie. Co myślicie o cyrkulacji 2x Maxspect Gyre Generator 350 i obieg Jebao DCP 10000?
 5. Dobrze dobrze chetnie przeczytam co macie do powiedzenia. Dopiero się uczę akwarystyki morskiej, bo z tej kostki 50l to nie miałem powodów do dumy. Tyle dobrze ze już wiem jakich bledów nie popełniać i chcętnie wysłucham wszystkich uwag
 6. A co myślicie o soli Tropic Marin Pro Ref na start? Zostalo prawie całe wiadro 20 kg
 7. Myślałem nad Maxspectem Areaqua Duo AD600
 8. Pewnie coś dołożę, może jakąś lokówke. Może ktoś doradzić coś jak zadziałać ze skałą? Została wymoczona 2x po kilka dni w wodzie ro tak jak radzili chłopaki z seafragsa. I pytanie mam czy poczekać cierpliwie z 1.5 miesiąca aż przyjdzie mi akwarium czy może zrobić solanke i już moczyć ją przez ten czas w słonej wodzie. Chciałbym to zrobić w miare mądrze i nie zepsuć czegoś na samym początku.
 9. Cześć. Jestem Marek, na forum jestem nowy. Przygode z akwarystyką morską zacząłem rok temu kostką 50l bez wieszych sukcesów. Udalo mi sie przekonać małżonke na coś większego i ugrałem akwarium o wymiarach: 195x70x60cm z kominem zewnętrznym na tylnej szybie na środku. W kominie 2 otwory 5.5 i jeden 4.5 Sump 145x55x45cm Wszystko klejone bedzie w erybce. Skała to konstrukcja skalna z seafrags. Lampa na początek 2x maxspect rsx r5 200 Odpieniacz - jeszcze nie wiem Curkulayor 2(3)x jebao sow 9 Obieg jebao dcp10000 ( w planach druga taka sama) Obsada to głównie Lpsy i kilka prostych spsów Jezeli moglibyście coś doradzić co zmienić co dołożyć to byłbym bardzo wdzięczny.
×
×
 • Create New...

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.