Jump to content

Jagna

Klubowicz
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Informacje o profilu

 • Płeć
  Kobieta
 • Skąd:
  .

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ok, wielkie dzięki za odpowiedź
 2. Super, wielkie dzięki za odpowiedź tylko muszę się jeszcze upewnić czy ten filtr musi być włączony nawet gdy w środku nie ma ryb?
 3. Mam akwarium które ma być awaryjne i na wypadek konieczności oddzielenia jakiejś ryby od reszty ma być tymczasowym akwarium. Jest nie duże ok. 50l. Nie będzie w nim na codzień ryb ani roślin, tylko podłoże i jakieś skały czy korzenie. Czy w takim akwarium musi być włączony filtr jeśli woda zostanie przelana bezpośrednio z innego, dojrzałego akwarium?
 4. Jagna

  Biała plamka na welonie

  W akwarium są jeszcze bocje, żałobniczki, kirysy i małe skalary. Teraz po kilku dniach widzę, że ta plama jest trochę mniejsza więc chyba się goi.
 5. Hej, potrzebuję pomocy. Przed chwilą zauważyłam u mojego welona białą plamkę na boku, blisko skrzeli około 1 cm od oka. Kilka godzin temu tego nie miał. Ta plama wygląda jakby się otarł i jakby brakowało mu kilka łusek. Pozatym zachowuje się tak jak zwykle, je i normalnie pływa. Jak to wyleczyć? Czy zniknie samo? Nie jestem fachowcem w akwarystyce więc w odpowiedziach proszę o używanie wmiarę zrozumiałego, ludzkiego języka.
×
×
 • Create New...

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.