Jump to content

cimek

Klubowicz
 • Content count

  113
 • Joined

 • Last visited

Informacje o profilu

 • Imię
  Przemek
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Sulejów. Łódzkie
 • Akwarium
  200/85/65h

Recent Profile Visitors

967 profile views
 1. cimek

  Co to atakuje akwarium?

  Witam. Słuchaj kolegów co pisali wyżej. Za dużo kombinujesz. Ja miałem i Dino i cynano i zielone. I nie robiłem nic nie lałem bakterii ,nie robiłem podmian, nie zaciemniałem zbiornika, świeciłem normalnie i karmiłem tylko rybki. A miałem tego więcej od ciebie. Poprostu miałem tego dosyć jak ty i położyłem NATO wszystko laske. I znikło samo biologia zadziałała. Jedynie lałem ATI essential bo nie robię podmian . Także cierpliwośći nie zniknie w tydzień tylko może w miesiąc.
 2. cimek

  Sinice

  Najlepszy lek to cierpliwość , ja miałem i dino i cyjano i glony zielone, jedynie to zielone łąki trochę ręcznie wyrywałem, z resztą nie walczyłem, biologia zaskoczyła i sobie poszło samo.
 3. Witam. Ja mam dwa grzebienie po 30 cm. Pompa dcp 10000 zrzut wody na rurach 2x40 otwarte może po 30 procent każda. Pompa chodzi na 70 procent.
 4. cimek

  Wirnik igielkowy do pompy jebao dcp2500

  Witam. z tego co kojarzę to w dcp wirnik jest nie rozbieralny bo nie ma zawleczki na wirniku jak w dct. bynajmniej u mnie tak jest, chyba że coś mi się pokićkało.
 5. cimek

  Ukwiał

  Mój siedział dwa miesiące na miejscu a przedwczoraj w nocy poszedł na randkę z jvp. I teraz się regeneruje w osobnym akwa a raczej to co z niego zostało. Chyba zrezygnuje z ukwiała calkiem . Tak jak dadario napisał.
 6. cimek

  Mocowanie LED 50W 230V

  ok zauważyłem, zwracam honor dla mnie w baniaku niezauważalne. ale w tel widać.
 7. cimek

  Mocowanie LED 50W 230V

  w sensie że jak patrzę na diodę to mruga ? nic nie zauważyłem.
 8. cimek

  Mocowanie LED 50W 230V

  Ja takie posiadam i mi nic nie mruga.
 9. cimek

  Pompa - kilka pytań

  Mam DCP 10000 l i jest bezgłośna.
 10. chodzi mi o umowę między firmą a właścicielem baniaka . Czy w takiej sytuacji może grzebać w akwa sam czy zostawić to firmie. Żeby później nie było że to właściciela wina.
 11. Witam. śledzę wątek i nie chce się wierzyć co ta firma zrobiła nawet dla takiego leszcza jak ja . Wy tam ingerujecie w baniak a jak ma się do tego ta firma która to zakładała, współpraca została zakończona ? oddali jakąś kase ? czy sprawa w sądzie ?
 12. cimek

  Przeniesienie obsady na FO

  witam. Jakaś aktualizacja wątku. Też sie przymierzam do FO. i jestem ciekaw ?
 13. cimek

  Osad solny.

  Właśnie tą bryzę z odpieniacza kocham. Może to trzeba wciągać dla zdrowia.
 14. cimek

  Wirnik igiełkowy- cnc

  Witam ponownie. Wirnik igiełkowy zakupiony w sklepie Aqua trend do pomp DC 6000/8000/12000 Założony do pompy DCT 12000 . Zwężka zrobiona z redukcji 40/50/25. Pompa chodzi na szóstym biegu ,pieni aż miło, piana gęsta . Pompy prawie nie słychać. narazie testuje zobaczymy jak to będzie dalej szło.
 15. cimek

  Poczatek lepiej na wiekszym czy małym ?

  Jest jeszcze kwestia PLN zależy co chcesz mieć docelowo jak cie nie przerosną koszta to dawaj duże ale czasem lepiej mniejsze ale zadbane niż duże i później sie skrobać. Takie moje zdanie.
×

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.