Skocz do zawartości
luft

Miłośnicy chmielu

Rekomendowane odpowiedzi

Moi drodzy w lidlu dobra piana w cennie 2,22 zł za 0,66l !

pl_09784_01_b.jpg


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość nanokaczor

daj spokój - bo jeszcze z długiego weekendu zrobi się dzień imprezy i 2 dni leczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i doszły mnie słuchy, że ponoc w marketach Polo puszka za 1,49 B)


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wystarczy nie dopuszczać do kaca i po kłopocie ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojade z kamera - bedzie jak z TV w media czy gdzies ;) ;) Jak znam zycie malo sie nie pozabijaja o to piwo ;) ;) Ja tam wole pojechac do mojego sklepiku o wdzięcznej nazwie "Kacuś" i kupić np.

oblon_pszeniczne.jpg


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja i tak będę się raczył raczej tym piwkiem :D

Perla-1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moi drodzy w lidlu dobra piana w cennie 2,22 zł za 0,66l !

pl_09784_01_b.jpg

Mariusz co Ty za wyroby piwopodobne pijasz?harhar.gifrofl.gif

Jest na rynku sporo lepszych piw, np.:

http://www.browarfor...loslaw-pilzner/

thumbsup.gifthumbsup.gifthumbsup.gifthumbsup.gifthumbsup.gifthumbsup.gifthumbsup.gifthumbsup.gifthumbsup.gifthumbsup.gifthumbsup.gifthumbsup.gif

IMG_9396.JPG

thumbsup.gifthumbsup.gifthumbsup.gifthumbsup.gifthumbsup.gifthumbsup.gifthumbsup.gifthumbsup.gifthumbsup.gifthumbsup.gifthumbsup.gifthumbsup.gif


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy w lidlu dobra piana w cennie 2,22 zł za 0,66l !

pl_09784_01_b.jpg

Tego bym za darmo nie chciał :)


akwarium 100x55x45; lampa Ati sunpower 6x39; obieg Tunze Silence 1073.020; cyrkulacja 2x6055, odpieniacz DYI BK160

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego bym za darmo nie chciał :)

True... me too :)


Akwarium nr 1: 120/60/55 

Akwarium nr 2: 90/50/50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj panowie i panie ! i tak ja mam największy wybór piwa ! ok 1200 tylko rodzimych belgijskich o zagranicznych "siczkach" nie wspomne! :harhar:


Akwa.125x55x60 + sump 80x40x40 , Maxspect 2x120w 16000k , obieg Eheim Compact +3000 , odp. diy ala ATI 200 , cyr. 4 x Tunze 6055 na Multi. 7095 , Dastaco II ala DiTus ,AquaRoche ZERO LR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj panowie i panie ! i tak ja mam największy wybór piwa ! ok 1200 tylko rodzimych belgijskich o zagranicznych "siczkach" nie wspomne! :harhar:

@robi kiedy na degustacje mozna wpasc :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja piwo warze sam :-P jak mam czas czyli nieczęsto ale za to polecam każdemu zrobienie w domu "minibrowaru" . Niesamowity smak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość nanokaczor

e tam najważniejsze żeby sponiewierało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kapitan

e tam najważniejsze żeby sponiewierało

e tam od piwa chce się spać i bandzior rośnie :harhar:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e tam najważniejsze żeby sponiewierało

no właśnie :) przygotowuje sie na słony poniedziałek. Paczuszka zakupiona :D Na smaka to mozna kupic sobie regionalne...


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piwo, które dobre jest do kazdej okazji to Perła, a na smaczek to lubie

4d99c90598f12.jpg


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odgrzebałem sobie swoj stary temat :)

Żadnych promocji nie ma ale szukam w Krakowie sklepu

gdzie kupic moge Fortune czarną. Ktos moze wie?

p.s.

Włodzimierz - w Płocku macie przyjemny wybór :) Teraz wiem dzieki czemu taki z Ciebie specjalista :)

DSCN4018.jpg


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem tydzień w Mielnie czyli nad morzem.

Nigdy wcześniej nie spotkałem się z takim wyborem piw.

Przeróżne, Gawrosze żurawinowe, czekoladowe, rumowe. Jakieś czeskie podpiwki grejpfrutowe.

Perła miodowa szła na hektolitry. Kolega robił fotki wszystkiemu nowemu, może wrzuce.


90x40x65 + sump 50x35x42. Cree DIY (36RB+16CW+1R+1G), Tunze 6045, Aquabee UP 2000, Tunze DOC Skimmer 9006. >25kg LR, refugium, DSB. Zasadniczo od 13.01.2007r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od siebie mogę dodać, że kto nie spróbował piw regionalnych, a pije "kompaniane" wyroby ten nie wie jak smakuje piwo ;P

Polecam Fortunę - browar Miłosław - za całokształt, Kormoran - za piwa miodowe i owocowe oraz Ciechana - przed wszystkim za miodowe. Ja sam ostatnio zacząłem warzyć swoje, co prawda z brewkitów ale początek musi taki być, za niedługo przyjdzie czas na swoje zacieranie... Pozdrawiam wszystkich poszukujących nowych smaków :)


szkło 120x60x50 360L - 55kg LR + 18kg LS + 200L sump + pudełko, Blau 2x150W HQI (żarniki Blau 20.000K) 2x54W aktynika i białe, Deltec AP600, obieg NJ3000, cyrkulacja 2xJVP-102 + koralia 2 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie starego piwosza martwi ,coraz mniej wyczuwany zapach chmielu i smak specyficznej goryczy w browarze .kiedyś przeczytałem artykuł który mówił ,ze zamiast tego, dodają rożne świństwa {żółć bydlęca } o cenie chmielu ,itd.Czy na etykiecie musi być wymieniony chmiel? czy uważają za oczywiste ,ze tam jest ? np. piwko podwójnie chmielowane a w składzie woda i słód jęczmienny? Dawno już doceniłem smak niszowych browarów niestety są słabo dostępne

Edytowane przez krzlew (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od siebie mogę dodać, że kto nie spróbował piw regionalnych, a pije "kompaniane" wyroby ten nie wie jak smakuje piwo ;P

Polecam Fortunę - browar Miłosław - za całokształt, Kormoran - za piwa miodowe i owocowe oraz Ciechana - przed wszystkim za miodowe. Ja sam ostatnio zacząłem warzyć swoje, co prawda z brewkitów ale początek musi taki być, za niedługo przyjdzie czas na swoje zacieranie... Pozdrawiam wszystkich poszukujących nowych smaków :)

Całkowicie się zgodzę, mam to szczęście że mogę próbować piwek regionalnych (szwagier ma hurtownię piw niszowych :] ) i kompania piwowarska czy inne takie się umywają do nich..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariusz, poszukaj Fortuny pod poniższymi adresami:

Kraków:

BeerGallery - ul. Dominikańska 3

BeerGallery - ul. Warszauera 10

Edytowane przez Włodzimierz (wyświetl historię edycji)

"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ul majora, mala budka za przystankiem autobusowym (od strony powstancow) maja kilkadziesiat roznych gatunkow.

Natomiast jesli chodzi o napoje piwopodobne aka piwa z duzych browarow to zostalem milo zaskoczony smakiem tyskiego klasycznego.

pozdr

newrom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.