Skocz do zawartości
luft

Raport śniegowy

Rekomendowane odpowiedzi

No i zaczęła się zima :)

W Jachrance za Warszawą od rana sypie śnieg. Temperatury nie znam, bo w hotelowym oknie nie mam termometru. A jak jest u Was?

Pozdrawiam

Mariusz

52727_10151115448846317_1431908327_o.jpg


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

praca :)


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

We wrocku sypie od rana śnieg z deszcze.


4803_4815.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie z rana dowaliło śniegu (tak do kostek) a potem od 10.00 aż do teraz leje deszcz - także....już po śniegu :)


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Hamburgu piekne slonce. Przed chwila byla 10 min. przerwa na chmure gradowa i znowu slonce, +11°C. To ciagnie nad Polske, jutro dojdzie.


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w nocy na śląsku śnieg- zaskoczyli mnie drogowcy na A4, bo sypali solą.


Sto kilo szczęścia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A pod wrocławiem już w tej chwili sypie tylko białym, na autach jakieś 5cm się usypało. Rozmawiałem wczoraj z babeczką ze sztabu antykryzysowego gminy wrocław, mówiła że nas ładnie zaypie w przeciągu 2 dni, a we wrocławiu jeszcze nie został nawet rozpisany przetarg na odśnieżanie :].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawieje i zamiecie, temperatura - +1*C, czynnik wychładzający wiatru - -5*C, wiatr północny, prędkość - ~25-30 km/h.


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich ,nad opolszczyzne rownierz snieg "dotarl",zaczelo sie od deszczu a popoludniu grube platki sniegu ,ktore teraz ustepuja sniegowej drobnicy,jest zimno,wietrznie,temperatura 0C,auta zasypane sniegiem,teraz zawilgotnialy snieg,a jutro rano wszyscy bedziemy skrobac [tak mysle]pozdrawiam i zycze wielu udanych chwil z nosem przyklejonym do szyby akwa :thumbup:


bez morskiego akwa tez mozna zyc,:googleye

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od rana sypało na mokro, wiatrzysko, temperatura 0. Teraz już, nie sypie ale nadal wieje. Na noc pewnie ściśnie mrozik. Pługi (sypiąca-zgarniające) na ulicach, sytuacja raczej opanowana.

A.


Reaktywacja 08.2010 - A&N Reeftank

sygnat1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No u nas na bogato


4803_4815.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie sypie cały dzień, bez przerwy deszcz ze śniegiem pewnie - dzieciaki bałwana zrobiły :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu byłem zdjąć czapkę z auta. Było już duuużo śniegu. Teraz jest znowu biały. Na ziemi mam ponad 5 cm i robi się nie wesoło bo o 21:00 muszę wystartować do miasta jeszcze :/. Za to świetnie bawi się mój pies :D. Jak dziecko normalnie, jak dziecko :yes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Pruszkowie pada od rana śnieżek. Gdzieś do 11 z deszczem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DarekB30

Niezla jazda

Wlasnie sciagam do domu a jutro z rana do Poznania :)

Dariusz Barcikowski

Wysyłane z GT-I9001

( +48 797 345 997 )

za pomocą Tapatalk 2

post-9946-1351363054,66_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masakra

IMG_0305.jpg


430 lit + 200 lit sump ,Oświetlenie kessil A360WE ,Tune Blue Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; :-) cyrkulacja x 50 Start 28.10.2012

600 lit + 200 lit sump; 2*39 T5 + 6x 80 T5; Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; 2*4500+1*5000+1x12000- cyrkulacja; Start 21.07.2009 Koniec 01.10.2011 Jeszcze wrócę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no mówię że masakra miejscami od 20 do 30 cm sniegu :-)


430 lit + 200 lit sump ,Oświetlenie kessil A360WE ,Tune Blue Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; :-) cyrkulacja x 50 Start 28.10.2012

600 lit + 200 lit sump; 2*39 T5 + 6x 80 T5; Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; 2*4500+1*5000+1x12000- cyrkulacja; Start 21.07.2009 Koniec 01.10.2011 Jeszcze wrócę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygrał Konrad :p:baby:

Wstawił zdjęcie z tamtego roku i cwaniakuje :):harhar:


Pozdrawiam

Mariusz

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.