Skocz do zawartości
Marco800

Wasze przepisy na mixy mrożonkowe!?

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

Jako, że mój zbiornik jest jeszcze młody (98 dni) - ale już teraz czytam dużo o karmieniu i zaintrygował mnie temat mrożonek i mixów z nich robionych. Chciałbym was prosić byście podzielili się swoim doświadczeniem w tej kwestii. Na kilka pytań prosiłbym o odpowiedź.

1. Jakie mrożonki mixujesz

2. Jakie dodatki wprowadzasz (np. czosnek, wit C, inne - jakie?)

3. Opis przygotowania (im więcej szczegółów tym lepiej) - ponieważ, każdy ma swoją technikę rozmrażania, miksowania, dodawania, mrożenia itd

4. Co karmisz miksem - tylko korale, tylko ryby, czy i korale i ryby, a może masz różne mixy dla każdych. Oraz czym podajesz - pipetą czy po prostu wrzucasz.

Myślę, że temat ten może pomóc wielu posolonym w tym bardzo mnie jako świeżakowi :)

Dziękuję za Wasz poświęcony czas i podzielenie się wiedzą :)


Zapraszam do śledzenia mojej strony na facebooku oraz mojego bloga:

- https://www.facebook.com/Myreefblog-937761722986773/

- https://myreefblog.wordpress.com/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z kutra przyworzę dorsze i ikre :) przepłukuje ją żeby były wolne ziarna i mroże zalane w wodzie, niektóre przecieram po odsączeniu na desce przy pomocy noża dla korali :) Na codzień leje 1-2 krople wit. c do akwarium :)


12litrów- było,28 grudzień 2011- ‎9 ‎lipca ‎2012 216+36sump- było, ‎9 ‎lipca ‎2012 160litrów- było, ‎22 ‎lipca ‎2013-wiosna 2014 23litry- 05.01.2015-01.08.2015 60litrów 01.08.2015-15.06.2016

240litrów + 112sump- 15.06.2016-01.04.2018

360+240 sump- 01.04.2018

98+64  sump-13.12.2018

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blenduje artemie, kryla, mieso ostryg, zielony i czerwony plankton i reefbostera i zmarazam w pojemnikach na lodowe kostki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.