Skocz do zawartości
apper

zbiornik na zamówienie - do oceny

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Herman napisał:

Młody to chciałbym być ;)ale gniewny jak najbardziej w takich sytuacjach...bo szlak mnie trafia że kasuja Ci bez litości a odwalają takie buble.

Wiek - pojęcie względne, nie będziemy się licytowac, też taki byłem :) Ale teraz mam koło komputera szkalnę z wodą, zanim klikne "wyślij", policzę do 10, napije się... i wiesz :) ? często stwierdzam że nie warto tak się najeżać.

Fakt, zjechali zbiornik, ale sposób zakończenia pozostawmy właścicielowi.


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdemu sprzedawcy mogą się zdarzyć wpadki ,ale tak naprawdę liczy się podejście do klienta i sposób rozwiązania sprawy , bo przypuszczam, że najlepsze firmy zaliczają wtopy ale kompetencja i dbałość o renomę firmy którą zdobywa się przez lata szkoda zmarnować i nie dopuszczają do takich sytuacji aby człowiek szukał pomocy gdzie indziej tylko załatwiają sprawę praktycznie od ręki . Ja osobiście polecam erybka za podejście do klienta jeżeli chodzi o jakiś problem.  


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

http://nano-reef.pl/...-tam-trojkacik/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szafka i zbiorniki dojechały, wszystko elegancko zapakowane i wykonane jak na moje oko.


.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, pdz napisał:

Szafka i zbiorniki dojechały, wszystko elegancko zapakowane i wykonane jak na moje oko.

Jak na twoje oko,a nasze oko???:Ppochwal się


 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na zdjęciach widać jeszcze syfki, nie czyściłem zbiorników ale chodzi generalnie o docięcie i klejenie, więc załączam.

01.jpg

02.jpg

03.jpg

04.jpg


.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 25.03.2019 o 23:15, pdz napisał:

Moje ma dojechać czwartek/piątek, jest opóźnienie ale jak będzie ok, nie będzie żalu, jak będzie lipa, to zwrócę i będę zły.

 

19 minut temu, pdz napisał:

Na zdjęciach widać jeszcze syfki, nie czyściłem zbiorników ale chodzi generalnie o docięcie i klejenie, więc załączam.

01.jpg

Czyli co? zadowolony? To jak to jest jeden zbiornik zrobią fajnie a inny spierdzi....:)


 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
23 minuty temu, pdz napisał:

Na zdjęciach widać jeszcze syfki, nie czyściłem zbiorników ale chodzi generalnie o docięcie i klejenie, więc załączam.

01.jpg

02.jpg

03.jpg

04.jpg

Czyli widać że jak się chce to można :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może Pan Kamil (Szef na montażu zbiorników) się nie obrazi, On dostarczył mi zamówienie , chwilę porozmawialiśmy i potwierdził , że coś takiego wyszło.

Weźcie tylko pod uwagę ile tego produkuje Erybka , byłem i widziałem , że jest sporo ludzi , więc jeżeli to jeden taki przypadek i rozpatrzony pozytywnie , to nie ma co skreślać firmy.

Inna sprawa , że w ten wątek chyba wplótł się też przypadek z innej firmy , więc to też trzeba wziąć pod uwagę.

Ja póki co jestem bardzo zadowolony zarówno z doradztwa , ponieważ Pan Tomasz ułożył mi skałę i podoba mi się propozycja , Szefowa i Pani Oksana także dobrały mi hydraulikę , żebym nie brał czegoś niepotrzebnie , poprosiłem o dostawę zbiornika możliwie rano , ponieważ wziąłem na tę okoliczność 2 dni wolne, więc szkoda tracić czas, tak też było, rano była dostawa.

Jak z drugiej strony wezmę inne firmy z różnych branż w okolicy to na ich tle Erybka wypada bardzo dobrze.


.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może mają kilku szklarzy...bądź praktykantów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@NAP , na hali produkcyjnej jest kilka jak nie kilkanaście osób, możliwe, że pracują na zmiany, Pan Kamil powiedział, że mają dużo zamówień a jak oglądałem zbiorniki już wyprodukowane gdy byłem zamawiać , to wyglądały jak moje , elegancko poklejone i docięte.


.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UWAGA : Nie będę już przenosił ale mój wpis odnosi się do Erybki , pomyliłem wątki.


.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, kolega pdz pomylił wątki. Mój traktuje o zbiorniku aquamedic a jego zbiornik to wykon erybki. Jeśli ktoś jest zainteresowany zakończeniem sprawy to poprosiłem aquamedic o zwrot pieniędzy i odebranie zbiornika. Zlecenie na sklejenie nowego przyjęła erybka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.