Jump to content
Pawflo

Która firma wykonuje kompletne akwaria?

Recommended Posts

Czy jakaś firma wykonuje kompletne akwaria wg. przedstawionego zgrubnego projektu? Wiem, że wiele klei akwaria czy robi stelaże, ale mi chodzi o kompkeksowe wykonanie. Z zabudową akwarium polakierowaną na konkretny kolor z palety RAL, koroną, hydrauliką co najwyżej do złożenia.

Są firmy które nawet założą ci takie akwarium i będą doglądały jego serwisu - Tobie pozostanie podziwianie baniaka.

Aż tak kompkeksowo nie potrzebuje. Tsk konkretniej która firma z Wawy zbuduje zbiornik z zabudową i hydrauliką? Ślepy jestem, ale widzę tylko gotowe zestawy jak red sea (mam teraz) albo usługi bez zabufowy meblowej i hydrauliki.

erybka, korale, zanclus, acropora, seafrags, crazycoral, aquamedic, jadwigamorska, akwariumszczecin, reefshop, coralhouse i podejrzewam 90% sklepów z terenu Polski kwestia zabudowy we frontach lakierowanych skończy się tym iż zatrudnią podwykonawcę do zabudowy ich stelaża. Z tego typu projektem zgłaszaj się bezpośrednio na email - w ofertach online nie będzie tego typu zabudowy bo to kwestia indywidualna. Typowo warszawskie i podwarszawskie masz pierwszych 5 firm, ale dojazd, dowóz akwarium + stelaża + elementów zabudowy to raczej nie stanowi większego problemu dla reszty sklepów.

Przemek akwa Szczecin :D robi super jakościowo takie komplety z frontami ze szkła... Wyglada to genialnie. Być może czas wykonania jest długi, ale moim zdaniem warto... 

17 godzin temu, dadario napisał:

Przemek akwa Szczecin :D robi super jakościowo takie komplety z frontami ze szkła... Wyglada to genialnie. Być może czas wykonania jest długi, ale moim zdaniem warto... 

Popieram, primo - nie będzie wpadek z niedoróbkami, secundo, w razie czego - nie zostawi na lodzie. Ręczę za to.

Odebrałem swoje z Erybki, tzn. dostarczyli mi stelaż obłożony Lacobell, akwarium i sumpa, jestem zadowolony pod każdym względem, ponieważ jakość bardzo dobra, pomogli mi jako świeżakowi w projekcie, dostosowali się z terminem dostawy.

Dzięki wszystkim za odpowiedzi. Możesz wrzucić foty tego stelaża obłożonego lacobel?