Jump to content

Recommended Posts

witam

wczoraj wsypałem do mojej kostki piasek (Blau Terra Marina) niestety zapomiałem go najpierw wypłukać  i zrobiła się mętna woda pomimo że cały czas chodzi kaskada (w jednym koszyku matrix a w drugim na razie jeszcze gąbka ) to nie jest to jeszcze to co było na początku a po za tym na tafli wody pojawiła się w niektórych miejscach piana 

nie wiem co dalej robić akwarium jest świeże więc nie wiem czy robić wszystko od nowa (nowa solanka i wypłukać piasek) czy czekać 

Czekać.Nic się nie stanie.Do kaskady na koszyki wata i wszystko się wyklaruje.

Godzinę temu, pawel23 napisał:

nie wiem co dalej robić

Cytując klasyków

"Dzieci rób jak nie wiesz co robić", "Idź Pan do kina na film, co Pan jeszcze nie byłeś". Obiad możesz też zrobić, na spacer się udać i takie tam. Na pewno nie wpadaj w panikę, nie rób restartu zbiornika, odrzuć myśli samobójcze. Jest mętnie, bo musi być mętnie "praw fizyki Pan nie zmienisz i nie bądź Pan głąb" - wężykiem? A jak.

Bez paniki. Naturalnego produktu nigdy nie płukałem i było dobrze. Woda się wyklaruje tak, że bez obaw. 

8 godzin temu, Ironista napisał:

Cytując klasyków

"Dzieci rób jak nie wiesz co robić", "Idź Pan do kina na film, co Pan jeszcze nie byłeś". Obiad możesz też zrobić, na spacer się udać i takie tam. Na pewno nie wpadaj w panikę, nie rób restartu zbiornika, odrzuć myśli samobójcze. Jest mętnie, bo musi być mętnie "praw fizyki Pan nie zmienisz i nie bądź Pan głąb" - wężykiem? A jak.

:rofl:

Pozdrawiam ;)

a autorowi wątku zalecam cierpliwość  - wyklaruje się

Edited by Luk (see edit history)

Przeczytaj Regulamin - zwłaszcza pkt 3, a następnie popraw tytuł edytując swój post.