Skocz do zawartości
Szymon

Wyjazd do Safagi - 9 pazdziernik 2007

Rekomendowane odpowiedzi

za tydzień o tej porze będziemy w samolocie :p

kąpielówki i t-shirty wszystcy mają przygotowane? :p

środki lecznicze wysokoprocentowe kupimy na bezcłówce


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:p juz sie nie moge doczekac, troszke mimo wszystko nie odciera do mnie, ze zobacze to na wlasne oczy wszystko. zaraz jade zrobic ostateczne zakupy, musze kupic jakies sandaly:) Pozdrawiam

Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbe , weźcie jakiegoś laptoka jeśli to możliwe i dzielcie sie swoimi wrażeniami na gorąco (jakieś fotki) ,co Wy na to? Dzięki temu ci którzy nie mogą tam być też by byli:)w jakimś sensie


360l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aquamaniak coś wspominał że bierze "laptoka".

Nie pamiętam czy tam jest kącik internetowy w hotelu (chyba jest) ale postaramy się dać znać podczas wyjazdu.


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Remik co Ty? Mial byc przeciez WLAN na plazy i w pokojach? Zolwie, delfiny i rekiny tez mialy byc... No ladnie....

Laptoka oczywiscie biore z mysla wlasnie taką zeby watek ten kontynuowac jak najbardziej podczas Wyprawy. Na powaznie to Remik pisal kiedys ze jest jakis kacik internetowy, z pewnoscia znajdziemy 15 minut w ciagu dnia zeby wrzucuc fotki i na goraco podzielic sie wrazeniami.

Panowie, dokladnie za tydzien bedziemy wlasnie wchodzic do wody :p:P:p Alez to szybko zlecialo, ja wlasnie od 2 godzin mam urlop i juz jutro lece do Wawy. Za 6 dni spotykamy sie u Rebcia... bedzie sie dzialo pany, oj bedzie.... ;)

Szymon kup sobie buty z pianki do chodzenia i plywania - caly czas w pletwach plywac nie bedziesz ;) a tam strach na tym piasku stanac, nie wiadomo co tam siedzi, jakas modliszka czy inna skorpena... Polecam takie butki z pianki i z gumowa podeszwa, ja w kazdym razie na bosaka do wody nie wchodze :)


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maniak - juz mam takowe, jestem przygotowany, dla mnie to wyprawa na Mount Everest:) Pozdrowki


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dla mnie kurde tez :p No ale wszystko juz chyba mam, problem raczj w tym czego NIE ZABRAC bo sie w limicie kilogramow nie miesci :p


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AquaManiac cytat ,,ja wlasnie od 2 godzin mam urlop .." ty to masz dobrze :p a ja jeszcze do niemiec z dwa razy w tym tygodniu musze wyskoczyć . W niedziele jeszcze szybkie zakupy .


Moje akwarium http://nano-reef.pl/...-blekitna-rafa/

i FILMIK mojego baniaka

1 zlot Nano-Reef w Egipcie http://nano-reef.pl/...zdziernik-2007/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sluchajcie, wyjezdzam do Czarka w niedziele ze Starogardu, jesli ktos ma ochote sie ze mna zabrac to sa cztery miejsca wolne w moim szerszeniu:)


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aqua - delfiny, wifi itp to tylko w folderze tak to wyglądało. Co ty telewizji nie oglądasz i nie wiesz jak robią te wredne biura podróży? Nie wiesz że to tylko marketing: opis i ładne fotki, a na miejscu szałas na środku putyni :p

Szymon - spoko zachacz o Świnoujście to się zabierzemy :p:P;)

My jeszcze nie wiemy czy będziemy jechać autkiem czy pociągiem. Koszt w sumie wyjdzie ten sam i wygodniej by było autem , ale w moje auto ledwo 1 walizka wejdzie a że to 2 miejscowe sportowe to nie ma tylnej półki żeby tam 2 walize wrzucić ;)

Tak czy siak będziemy w poniedziałek w Wawie u Rebcia i będziemy rzucać monetą kto zajmuje łóżko a kto śpiwrory na podłodze :)


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
smk :

... a kto śpiwrory na podłodze :p

z dwoma amstafami :p:P:D


Pozdrawiam

Czarek Rebech

900l + sump 450l + cała masa drobiazgów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie wesoło i choć nie nurkuje to chyba wprosze się o ile bedzie mozna .


155x80xh60 , 3 x kessil a360x i 10 x 80w t5 i cała reszta sprzętu aby zwierzaka było jak w domu

1 litr NP reducing biopellets

BK 250

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież Ci już mówiłem abyś przyjechał - musisz zapamiętać drogę bo jak coś pierdyknie w czasie naszych wakacji to wiesz, że będziesz miał lekko spanikowane telefony od Reni :p:P:D


Pozdrawiam

Czarek Rebech

900l + sump 450l + cała masa drobiazgów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rebciu :

z dwoma amstafami :p:P:D

spoko jak się naprujemy to mogę spać na amstafach - byle po jajkach nie gryzły :p


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wezcie chlopaki tetsy saliferta i zrobcie kilka pomiarow :p:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
smk :

spoko jak się naprujemy to mogę spać na amstafach - byle po jajkach nie gryzły :p

Jak się im spodobasz to najwyżej te jajka będą lizać :p


Pozdrawiam

Czarek Rebech

900l + sump 450l + cała masa drobiazgów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli niedziela wieczorem ????


155x80xh60 , 3 x kessil a360x i 10 x 80w t5 i cała reszta sprzętu aby zwierzaka było jak w domu

1 litr NP reducing biopellets

BK 250

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli poniedziałek wieczorem ???? A piesków to obawiać się nie trzeba , tam są straszniejsze stworzenia :p


155x80xh60 , 3 x kessil a360x i 10 x 80w t5 i cała reszta sprzętu aby zwierzaka było jak w domu

1 litr NP reducing biopellets

BK 250

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robert - zdzwonimy się i dokładnie dogadamy szczegóły:drink


Pozdrawiam

Czarek Rebech

900l + sump 450l + cała masa drobiazgów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rebciu :

Jak się im spodobasz to najwyżej te jajka będą lizać :p

teraz mi mówisz jak się już ustawiłem że przyjezdzam z narzeczoną?? :p

normalnie na randke to kupuje wino i kwiaty ale twoje amstafy chyba beda wolały chapi lub kość :p


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rebciu masz dwa Staffordy? Ja mam doswiadczenie 10-letnie w spaniu ze Staffordami wiec no problem :p

Remik jak chcesz przekupic pieski to IMHO na Stafforda najlepiej dziala kabanos, moj jak poczuje kabanosa to staje na ogonie i piruety kreci.

A te straszniejsze stworzenia niz Staffordy to co to niby ma byc? Krokodyl? Krokodyla to Staff nosem wciaga na sniadanie, od ery mezozoicznej nie ma juz stworzen na Ziemi grozniejszych od Staffa.


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aqua pisałeś ile kg można wziąć bagażu i co grozi za nadbagaż

20kg od osoby + 10kg podręczny. Jeśli z żoną chcecie się pakować w 1 torbę to w jednej nie może być więcej niż 32kg bo są jakieś przepisy że nie mogą na lotniskach dzwigać cięższych walizek. Czyli na parę 2x20kg lub np. 32 i 8 kg. Za nadbagaż teoretycznie 8euro/kg w praktyce jak masz tam 2-3kg to przymykają oko (zazwyczaj).


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego najlepiej jechać samemu, bez naszych pań wtedy nie mamy problemu z nadbagażem:D.

I nie ma problemu jak zapakować jedenaście par butów na 6 dni

Ja dojeżdżam dwa dni później, jak wam braknie paliwa lub olejka do opalania piszcie dowiozę

A pamiętajcie że możecie jeszcze robić zakupy w sklepie wolnocłowym w Hurhadzie, tylko dwa dni od daty przylotu.

Chyba że damy sprzedawcy 2 dolary w paszport, dostaje wtedy zaćmy na oczach:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.