Skocz do zawartości
paatryk22

Start morskiej przygody - 60x30x35

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 2.01.2022 o 15:59, PawelM napisał:

Aż szkoda, że będziesz przenosić do większego bo akwarium wygląda świetnie i ma mega klimat (ʘ‿ʘ)

Niestety albo stety, ale wciągnęło mnie na amen :D Liczę, że w większym będzie również klimacik :D

Apropo przesiadki to właśnie dzisiaj poszedł mail z zamówieniem :) Zdecydowałem się zamówić szkiełko u Mycioka :) Wole dopłacić jednak troszkę, a mieć pewną jakość + odbiorę osobiście (20 minut drogi) ;) 

Wczoraj natomiast odwiedziłem E-Zoa i udało się upolować całkiem fajną Alveoporę :D Pani Ewa znalazła super sztukę ;) 

Jeszcze nie otworzyła się na maxa, ale już cieszy oko...:lol:

spacer.pngspacer.pngspacer.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko, zbiorniczek się kręci :) W trakcie czekania na nowe szkiełko wybrałem się w odwiedziny do kolegi do Katowic i przywiozłem fajną Euphyllie i udało się dostać Dunkę ;D 

Czy ktoś z Was jest w stanie zidentyfikować odmianę tej Euphylli? W aktynice mocno zachodzi złotym kolorem :) 

Wrzucam jeszcze parę ogólnych fotek zbiorniczka :)

spacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.png

 

Edytowane przez paatryk22 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, paatryk22 napisał:

Czy ktoś z Was jest w stanie zidentyfikować odmianę tej Euphylli? W aktynice mocno zachodzi złotym kolorem :) 

Mnie to wygląda na E. glabrescens dragon soul.... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, Arek77 napisał:

Mnie to wygląda na E. glabrescens dragon soul.... 

Hmmm...faktycznie - pooglądałem kilka fotek na różnych stronkach i wygląda bardzo podobnie :D Biorąc pod uwagę kwotę za jaką można ją znaleźć, a ile ja dałem to pozostało się cieszyć :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, paatryk22 napisał:

Hmmm...faktycznie - pooglądałem kilka fotek na różnych stronkach i wygląda bardzo podobnie :D Biorąc pod uwagę kwotę za jaką można ją znaleźć, a ile ja dałem to pozostało się cieszyć :D 

Też patrzyłem ostatnio na ceny tego dragona :D Zwalają z nóg :D


Akwarium VIV 100x50x50 250L + Sump 74L  Zetlight QMAVEN 6600 200W  |  Pompa Jebao DCP 3500  AquaNova NVM-4000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@paatryk22 świetny zbiornik i cały wątek na forum !
Pisząc o e-zoa masz na myśli K-ce obroki ? Ja dopiero zaczynam i kopiąc po internecie narazie znalazłem tylko erybke w Zabrzu i właśnie e-zoa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Godzinę temu, 0rzech napisał:

@paatryk22 świetny zbiornik i cały wątek na forum !
Pisząc o e-zoa masz na myśli K-ce obroki ? Ja dopiero zaczynam i kopiąc po internecie narazie znalazłem tylko erybke w Zabrzu i właśnie e-zoa.

Dzięki wielkie :) 

 

Tak mam na myśli na Obroki. Bardzo fajny sklepik i fajnie można się poradzić. Nie wciskają nic na sile, a niestety w Erybce już zdarzyło mi się, że pchali wręcz na siłe niektóre produkty. Od ponad roku jeżdżę tylko do Pani Ewy i nie mam problemów x niczym :) 
 

Przy okazji dorzucę do posta fotkę :) 

spacer.png

Edytowane przez paatryk22 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki, no to na pierwszy strzał skoczę do Katowic za jakiś czas

na zdjęciu euphylia gold ? 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, 0rzech napisał:

dzięki, no to na pierwszy strzał skoczę do Katowic za jakiś czas

na zdjęciu euphylia gold ? 

 

Euphyllia Glabrescens Dragon Soul 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko, 

udalo się w tym tygodniu odebrać większy zbiornik :) Kusi już nie powiem, ale nauczyłem się przez ten rok - cierpliwości :D Powoli do przodu :) Stelaż zrobiony, szkło gotowe, teraz obicie i później sump i hydraulika :Dspacer.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny krok do przesiadki ogarnięty :) Dzisiaj udało się skończyć obijanie stelaża i tak prezentuje się efekt końcowy. Jestem na maxa zadowolony :) 

Zbiorniczek fajnie hula nic złego się nie dzieje :) Euphyllia już baardzo fajnie się wybarwiła. 

 

spacer.png

spacer.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie się prezentuje z obiciem :) 

dodatkowo samemu zrobione podwójnie cieszy - sam też robiłem zarówno obudowę szafki jak i koronę samodzielnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maszynka ruszyła ;) Woda posolona, skała poklejona, jutro przyjadą śmierdziele i zacznie się dziać :) Na dniach jeszcze ma do mnie przyjechać lampka ATI 6x39 Dimm. 
 

Za to w mniejszym również wszystko hula jak trzeba i ładnie rośnie. Nawet Euphyllia Glabrescens Dragon Soul się podzieliła :D spacer.pngspacer.png

Edytowane przez paatryk22 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie zamykam temat :) 

Szkiełko już wyczyszczone i czeka na nowego właściciela, a wszystkich zainteresowanych zapraszam do nowego tematu :D

NOWY ZBIORNIK

 

Edytowane przez paatryk22 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.