Skocz do zawartości
albanos72

TVN prawda całą dobę

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, slider napisał:

I znowu wieści z fejkowego onetu. Współczuję.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Współczuj sobie , a nie mnie . To czysta prawda co napisałem , napisali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, slider napisał:

I znowu wieści z fejkowego onetu. Współczuję.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Mam pytanko, jakie wg ciebie są prawdziwie informacje, i gdzie można w tych czasach je zanieść, jakie portale i Tv są wiarygodnym źródłem informacji wg Ciebie.


 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Beti napisał:

Mam pytanko, jakie wg ciebie są prawdziwie informacje, i gdzie można w tych czasach je zanieść, jakie portale i Tv są wiarygodnym źródłem informacji wg Ciebie.

Pytanie nie do mnie ale odpowiem za kolegę. Nigdzie nie można, każdy mówi to co chcesz usłyszeć. Wszystkie media reprezentują czyjeś interesy i najlepszą dla nich opcją jest aby było podzielone społeczeństwo bo mogą jednych na drugich napuszczać. Mają wtedy dużą oglądalność, posłuch i kasę z reklam. Część też ma kasę od rządu tylko musi szczekać tak jak rząd chce. Kiedyś dostawał TVN, GW, Onet itp. Teraz dostaje druga strona barykady.  Najgorsze jest w tym to że każdy może ludzi bombardować fake newsami i odpowiedzialności prawie żadnej za to nie poniesie. Przez wiele lat oglądałem Szkło kontaktowe i trochę TVN, myślałem ale ja to nowoczesny jestem a ten PiS to banda złodziei popierany przez mochery.  Strasznie zaślepimy byłem tym co mi do głowy wsączyli.  W sumie jak teraz popatrzę na te babcie moherowe to widzę normalnych ludzi a jak popatrzę na Lempart itp. to nie będę pisał co widzę aby bana nie dostać. Gdybym miał teraz powiedzieć kto jest jako tako obiektywny to wskazałbym Polsat, Interię i RMF. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, albanos72 napisał:

Pytanie nie do mnie ale odpowiem za kolegę. Nigdzie nie można, każdy mówi to co chcesz usłyszeć. Wszystkie media reprezentują czyjeś interesy i najlepszą dla nich opcją jest aby było podzielone społeczeństwo bo mogą jednych na drugich napuszczać. Mają wtedy dużą oglądalność, posłuch i kasę z reklam. Część też ma kasę od rządu tylko musi szczekać tak jak rząd chce. Kiedyś dostawał TVN, GW, Onet itp. Teraz dostaje druga strona barykady.  Najgorsze jest w tym to że każdy może ludzi bombardować fake newsami i odpowiedzialności prawie żadnej za to nie poniesie. Przez wiele lat oglądałem Szkło kontaktowe i trochę TVN, myślałem ale ja to nowoczesny jestem a ten PiS to banda złodziei popierany przez mochery.  Strasznie zaślepimy byłem tym co mi do głowy wsączyli.  W sumie jak teraz popatrzę na te babcie moherowe to widzę normalnych ludzi a jak popatrzę na Lempart itp. to nie będę pisał co widzę aby bana nie dostać. Gdybym miał teraz powiedzieć kto jest jako tako obiektywny to wskazałbym Polsat, Interię i RMF. 

Piszesz Polsat , a ja widzę , że coraz mniej rzetelni .W TVN też są wpadki , ale to najrzetelniejsza stacja .

Nie oglądasz narodowej info? to dziwne .

I nie odpowiadaj za kogoś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Albanos72 dobrze napisał. Nie ma jednego źródła i formacji. Tvny, onety, fakty i inne media ,których właścicielem jest axel springer ( tvn - nie ale powstał z namaszczeniem i za kasę WSI- czyli praktycznie to samo) reprezentują rosyjsko-niemiecki interes. Ich jednym celem jest aby podzielić nas Polaków i aby Polska była słabym nic nie znaczącym krajem w niemieckiej strefie wpływów. Abyśmy robili wszystko to co tandem niemcy-rosja uznają, że tak ma być. De facto , chcą kolejnego rozbioru Polski bez walki.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, slider napisał:

Ale Albanos72 dobrze napisał. Nie ma jednego źródła i formacji. Tvny, onety, fakty i inne media ,których właścicielem jest axel springer ( tvn - nie ale powstał z namaszczeniem i za kasę WSI- czyli praktycznie to samo) reprezentują rosyjsko-niemiecki interes. Ich jednym celem jest aby podzielić nas Polaków i aby Polska była słabym nic nie znaczącym krajem w niemieckiej strefie wpływów. Abyśmy robili wszystko to co tandem niemcy-rosja uznają, że tak ma być. De facto , chcą kolejnego rozbioru Polski bez walki.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Człowieku , co Ty bredzisz . Nasłuchałeś się narodowej info i myślisz tak jak oni.

*****  ***

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczyła mi taka odp, czyli typowa nienawiść do TVN zero argumentu i konkretów

reszta argumentów wyssana z palca, zapomnieliście dodać jeszcze gazete wyborczą, i ze to wszystko wina Tuska, UE, oraz Putina.:D

 


 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Beti napisał:

Wystarczyła mi taka odp, czyli typowa nienawiść do TVN zero argumentu i konkretów

reszta argumentów wyssana z palca, zapomnieliście dodać jeszcze gazete wyborczą, i ze to wszystko wina Tuska, UE, oraz Putina.:D

 

 

Po twojej odpowiedzi widzę że Ty jednak masz kłopoty z czytaniem ze zrozumieniem. :D:D:D nic z tego nie zrozumiałaś co napisałem. Jedynie zrozumiałaś tylko TVN. Słuchaj dalej w tym TVN o uchodźcach płynących rzeką przez sześć dni i myśl że to prawda.  :D:D:D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego się już nawet nie da komentować, a kłopoty dopiero mogą być :thumbup:


 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Beti napisał:

Tego się już nawet nie da komentować, a kłopoty dopiero mogą być :thumbup:

Czy ja Cię czymś uraziłem że mnie straszysz. Dałaś mi ostatnio tydzień odpoczynku za to że napisałem o twoich kłopotach czytania ze zrozumieniem.  Może to jest jakiś twój problem z przeszłości jeśli tak to z góry przepraszam i proszę o wyrozumiałość. To naprawdę nie moja wina że widzisz tylko to co chcesz zobaczyć.  Gdybym Cię próbował jakoś obrażać to rozumiem należy mi się ban ale za to że napisałem o braku  czytania ze zrozumieniem to już jest małostkowość. Temat luźny w Off topic, w sumie to może nie luźny bo trochę polityczny.  Każdy ma inne spojrzenie na świat, taki Jurek widzi osiem gwiazdek, dla mnie może widzieć osiemset. Jest wolność słowa to niech pisze te swoje gwiazdki.

  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, albanos72 napisał:

Czy ja Cię czymś uraziłem że mnie straszysz. Dałaś mi ostatnio tydzień odpoczynku za to że napisałem o twoich kłopotach czytania ze zrozumieniem.  Może to jest jakiś twój problem z przeszłości jeśli tak to z góry przepraszam i proszę o wyrozumiałość. To naprawdę nie moja wina że widzisz tylko to co chcesz zobaczyć.  Gdybym Cię próbował jakoś obrażać to rozumiem należy mi się ban ale za to że napisałem o braku  czytania ze zrozumieniem to już jest małostkowość. Temat luźny w Off topic, w sumie to może nie luźny bo trochę polityczny.  Każdy ma inne spojrzenie na świat, taki Jurek widzi osiem gwiazdek, dla mnie może widzieć osiemset. Jest wolność słowa to niech pisze te swoje gwiazdki.

  

Nadzwyczajnie się nie rozumiemy, ja o chlebie ty o niebie...

Myślę że szukasz sam kłopotów pisząc takie bzdury personalne w moim kierunku, i nie martw się o moją przeszłość i przyszłość. 

Jeśli cię to bawi, to czuj się spełniony. 


 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beti. A te 8 gwiazdek JerzyB to jakiś nie widzisz?

A czy w TVN już mówili o tym ?

Francois Fillon (były premier FrancjiFlag of France), Gerhard Schröder (były kanclerz RFNFlag of Germany), Paavo Lipponen (były premier FinlandiiFlag of Finland), Wolfgang Schüssel (były kanclerz AustriiFlag of Austria), Karin Kneissl (była MSZ Austrii Flag of Austria) - wszyscy odnaleźli się w rosyjskiej energetyce


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Człowieku , co Ty bredzisz . Nasłuchałeś się narodowej info i myślisz tak jak oni.
*****  ***

Jak nie ma argumentów to są wyzwiska. JerzyB ja ciebie nie obrażam.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, slider napisał:

Beti. A te 8 gwiazdek JerzyB to jakiś nie widzisz?

Oczywiście że widzę, ale niestety regulaminem forum nie ma w kodowane 8 * i co one oznaczają, więc siłą rzeczy może to oznaczać wszystko.

 Oczywiście że się domyślam o co chodzi, ale niestety za gwiazdki forum nie przewiduje bana mówiąc krótko.

Nie wiem co kryją te gwiazdki ? Może PIN do konta :bow

38 minut temu, slider napisał:

A czy w TVN już mówili o tym ?

Tego nie wiem, cały dzień oglądałam TVP info


 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Beti napisał:

Nadzwyczajnie się nie rozumiemy, ja o chlebie ty o niebie...

Myślę że szukasz sam kłopotów pisząc takie bzdury personalne w moim kierunku, i nie martw się o moją przeszłość i przyszłość. 

Jeśli cię to bawi, to czuj się spełniony. 

Dokładnie tak jak piszesz ja o niebie ty o chlebie, każde z nas widzi to co chce zobaczyć.  

Gdzie ja Ciebie atakuję personalnie? Ja nawet takich ludzi jak ty doceniam , poświęcasz swój czas aby dbać o forum. Użerasz się z ludźmi mojego pokroju albo gorszymi.

Piszę trochę o polityce  ale mam do tego prawo zwłaszcza w dziele w którym to robię. Napisałaś że piszę bzdury wyssane z palca, które to bzdury?  Gdybym to ja napisał tobie że piszesz bzdury wyssane z palca, jaka by była twoja reakcja?  Ban?

Czuję się spełniony ale w inny sposób. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, albanos72 napisał:

Piszę trochę o polityce  ale mam do tego prawo zwłaszcza w dziele w którym to robię. Napisałaś że piszę bzdury wyssane z palca, które to bzdury?  Gdybym to ja napisał tobie że piszesz bzdury wyssane z palca, jaka by była twoja reakcja?  Ban?

Czuję się spełniony ale w inny sposób. 

Dlaczego Ban? Tu piszesz ze doceniasz a tu z góry oceniasz i przeceniasz, ja myślę że ta dyskusja do niczego dobrego nie prowadzi, podziękuję, miłej nocy.

Nie da się w taki sposób merytoryczne prowadzić dyskusji o TVN czy innych sprawach.


 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żenujące jest twoje tłumaczenie Beti


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, slider napisał:

Żenujące jest twoje tłumaczenie Beti


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Tłumacz to sobie jak chcesz.


 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszkadza wam TVN , tak jak Kaczorowi , rada taka , nie oglądajcie , ale nie zabierajcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już nawet nie chodzi o TVN, dwóch Panów postanowiło mnie atakować w postach zamiast coś wnieść w temat merytorycznego.

Pisząc że ma być rozbiór Polski bez walki, ze tvn to niemcy i rosja, jeszcze wiekszych bzdur nie słyszałam jak żyję, jak poważnie ma was ktoś traktować ?

Jakieś wypominki dziwnej tresci itd, ludzie ogarnijcie sie, świętą są i dajcie oglądać to co każdy chce. Wczoraj ogladalam cały dzień tvp info,dzis będzie z TVN, będę miała porównanie mediów, i sama wyciągnę wnioski, a następnie sie podziele z wami.

Nastepnie

Jakieś pretensję o gwiazdki, nie wiem co oznaczaja do końca, Jerzy pisał byś po ludzku...:D a nie jakiś kody.

Może "Lubie Pis" pasuje jak ulał i tak zgaduj zgadula, domyślam się co oznaczają glupia nie jestem, ale za same domysły nie mogę nic zrobic:(

Wiec drogi kolego jak widzisz można to różnie odczytać, więc dopóki autor gwiazdek nie ujawni co oznaczają mam zwiazane ręce, czy to tobie sie podoba czy nie, najprościej napisać żenada, tylko być tu po drugiej stronie trzeba uzasadnić decyzje za co ktoś dostal urlop, bana ,upomnienie itd.

Pozd.

 

 

 

 


 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, albanos72 napisał:

Pytanie nie do mnie ale odpowiem za kolegę. Nigdzie nie można, każdy mówi to co chcesz usłyszeć. Wszystkie media reprezentują czyjeś interesy i najlepszą dla nich opcją jest aby było podzielone społeczeństwo bo mogą jednych na drugich napuszczać. Mają wtedy dużą oglądalność, posłuch i kasę z reklam. Część też ma kasę od rządu tylko musi szczekać tak jak rząd chce. Kiedyś dostawał TVN, GW, Onet itp. Teraz dostaje druga strona barykady.  Najgorsze jest w tym to że każdy może ludzi bombardować fake newsami i odpowiedzialności prawie żadnej za to nie poniesie.

Prócz oglądalności i kasy jeszcze źródło ogłupiania i masowego przekazu propagandy. Szantaż przez ujawnienie niewygodnych informacji do opinii publicznej. Telewizją można kogoś ładnie ud***ć , oczernić i odsunąć od polityki także do różnych rozgrywek. Rzetelność prawda i fakty są nieistotne. Nikt się z tym już nie liczy. O świecie już mało co się mówi w wiadomościach a co im nie na rękę nie pokazuje się np masowych protestów w całej Europie i Australii.

17 godzin temu, Beti napisał:

Wystarczyła mi taka odp, czyli typowa nienawiść do TVN zero argumentu i konkretów

reszta argumentów wyssana z palca, zapomnieliście dodać jeszcze gazete wyborczą, i ze to wszystko wina Tuska, UE, oraz Putina.:D

 

 Ten materiał chyba wystarczy by całą tą stację zostawić w tym miejscu gdzie ujście ma jelito grube. Ta stacja dedykuje materiał dla swoich fanatycznych odbiorców.  Ludzie nie są tacy głupi jak nam się wydaje, są dużo głupsi.  Tomasz Lis

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, Ben_sage napisał:

Ten materiał chyba wystarczy by całą tą stację

Tez tak myślę, tylko pomyliłeś stacje,

 

 


 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Ben_sage napisał:

Prócz oglądalności i kasy jeszcze źródło ogłupiania i masowego przekazu propagandy. Szantaż przez ujawnienie niewygodnych informacji do opinii publicznej. Telewizją można kogoś ładnie ud***ć , oczernić i odsunąć od polityki także do różnych rozgrywek. Rzetelność prawda i fakty są nieistotne. Nikt się z tym już nie liczy. O świecie już mało co się mówi w wiadomościach a co im nie na rękę nie pokazuje się np masowych protestów w całej Europie i Australii.

 Ten materiał chyba wystarczy by całą tą stację zostawić w tym miejscu gdzie ujście ma jelito grube. Ta stacja dedykuje materiał dla swoich fanatycznych odbiorców.  Ludzie nie są tacy głupi jak nam się wydaje, są dużo głupsi.  Tomasz Lis

 

Zastanawiam się czy widzowie TVN łykają takie kwiatki.  Ciekawe czy TVP i TVN rywalizują kto komu do mózgu wciśnie większe śmieci.

Rzetelny reportaż TVN, prawie się popłakałem ale ze śmiechu. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Człowieku wpadki się zdarzają wszędzie i tym przykładem , chcesz udowodnić wyższość narodowej od TVNu ?v Szkoda mi Cię .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie Duda się zachował , jak prezydent.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, JerzyB napisał:

Nareszcie Duda się zachował , jak prezydent.

Zwyciężył rozsądek 

głos ludzi, umowy międzynarodowe itd.


 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.