Skocz do zawartości
albanos72

TVN prawda całą dobę

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Ben_sage napisał:

Dyktatorek stracił władzę w 2007 wzięli w tym udział jego braciszek i przyjaciel po lufie Donald.T.  Wcześniej ktoś przyjmował i przejmował się?

Przecież wszyscy dobrze wiedzą , że rządzi kaczor .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 18.12.2021 o 20:51, Ben_sage napisał:

Pokaż mi co powiedział a nie co kto o kim napisał. Jakiś marny redaktor który wypisuje dyrdymały i do niedawna był pracownikiem TVP w antysalonie , ale pewnie wyrzucony i bezrobotny piszę jakieś bajki o swoim były pracodawcy. Kaczyński w ogóle nie jest zainteresowany likwidacją stacji w której stałymi gośćmi jest rząd. Ta nagrana opozycja jest im potrzebna.

Kaczor to świetny strateg i ma zdecydowaną większość w sejmie.

 

Tak se czytam od czasu do czasu i sie dziwie. Że też chce ci się tłumaczyć oczywistą oczywistość  , i to komu. W święto byłem u spowiedzi ale czytając co niektórych to jednak zgrzesze i podniose palec za aborcją bez granic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, volf napisał:

Tak se czytam od czasu do czasu i sie dziwie. Że też chce ci się tłumaczyć oczywistą oczywistość  , i to komu. W święto byłem u spowiedzi ale czytając co niektórych to jednak zgrzesze i podniose palec za aborcją bez granic.

Tez jestem , za aborcją no moze nie bez granic.Co do większośći w sejmie , to ma , ale kupioną i to nie strateg lecz dyktator. A stacja TVN bardzo mu przeszkadza .

https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/stan-po-burzy-kaczynski-tusk-morawiecki-i-polityczne-podsumowanie-2021-r/b66n9w5,79cfc278

Edytowane przez JerzyB (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, JerzyB napisał:

Tez jestem , za aborcją no moze nie bez granic.

 

A nie lepiej bez granic ? tyczy się to par jednopłciowych ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Ben_sage napisał:

 

Trudni faceci jesteście. To koniec dyskusji z wami . Porozmawiajcie z pisowcami .

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.