Skocz do zawartości
Tomek1987

Agresywny błazen

Rekomendowane odpowiedzi

Otóż, jeden z parki blaznow stal sie bardzo agresywny, ale nie wzgledem drugiego blazna, a mojej reki... mianowicie gdy ja zobaczy to skubie, potrafi wyskoczyc nawet nad tafle wody kiedy zobaczy rękę... o co kaman?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tak samo, wcześniej uciekały, teraz nic nie można przestawić w akwarium bo dziobię w rękę, pogonię do do samicy a on zaraz wraca i dalej skubie ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Błazny zawsze takie były , wcześniej czy później to norma, zobacz czy czasem ikry nie maja mogą być agresywne w tym czasie.


 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak @Beti pisze, prawdopodobnie samica złożyła ikrę i jej broni. Naturalne zachowanie...


Pozdrawiam,

Norbert

1d86b53c10113aeb103b8479a70f4e57u1540a1381.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam błazny piranie, kasają jak najęte, niezależnie czy przed, w trakcie, czy po godach. Tak już mają te zadziorne stworzenia:D


Nowe 400L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje tak samo. Maciupkie po 3 cm mają a przeganiają nawet większe od siebie ryby :D Porządek musi być 


Akwarium VIV 100x50x50 250L + Sump 74L  Zetlight QMAVEN 6600 200W  |  Pompa Jebao DCP 3500  AquaNova NVM-4000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Aquaman napisał:

Moje tak samo. Maciupkie po 3 cm mają a przeganiają nawet większe od siebie ryby :D Porządek musi być 

Zobaczymy co powiesz jak zatłuką Ci rybę.


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje gryzą rękę jak chore, a jak zobaczą mnie przez szybę to automatycznie się chowają :clowning

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.