Skocz do zawartości
Przemek

NanoReef - rzeczy do zrobienia, poprawienia

Rekomendowane odpowiedzi

ja wczoraj wojowalem ze wstawianiem zdjec z galerii i dostawalem bialej gorączki. W podgladzie postu otrzymywalem albo miniatury albo linki. Zeby dostać pelen obrazek musialem zedytowac link zmieniając jego czesć

Do tego musialem miec otwarte drugie okno zeby moc skopiowac linka. Nie da sie tak jak w starym NR prosto z edycji posta mamy dostep do naszych fotek?


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da sie tak jak w starym NR prosto z edycji posta mamy dostep do naszych fotek?

No na razie nie - nie ma tego na silniku.

Ale piszę na razie bo może niedługo ktoś takiego moda napisze i wtedy automatycznie go zainstaluję. W każdym razie, temat na tapecie.


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy mozliwe jest dorobienie guziczka "poczta" na głównej stronie? Znacznie ułatwiłoby mi to życie, bez kombinowania. za pierwszym razem odczytam sobie przez powiadomienia wiadomosc, a pozniej to musze wchodzic przez komunikator, czyli dluga troga, dluzsza od wymarzonego guziczka :) Prosze ... :rolleyes:

Druga wazna sprawa/pytanie - czy z funkcja "cytuj" sa jakies problemy? Bo nie moge wykonac tej operacji tutaj patrz ostatni moj post, co jest wazne dla zabawy z kopiowaniem kolorkow. Pozdro

p.s.

i jak moge usunac sam powyzszy post?


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myslal ktos o wersji mobilnej? stara wersja dzialal na przegladarce idealnie ta to tylko problemy robi. Wszystko sie rozjezdza. Nie widac PW.

Tak przy okazji. Dlaczego po zmianie, roznych for w tym niestety NR zmiana jsdt zawsze na gorsze. Forum jest:

- nieczytelne

- malo intuicyjne

- pisanie i odczyt PW to jakis koszmar

zmieni sie to jakos czy raczsj nie ma co liczyc?

Pozdrawiam


Było 340 litrów: http://nano-reef.pl/...042#entry344042

Obecnie (zdjęć na forum nie ma): 600 litrów słonej wody. Skała: 20kg, Piasek: 10kg albo i mniej. Korale i ryby: kolorowe; Światło: ATI 8x54W T5; Odpieniacz: Vertex Alpha 250; Obieg: RD6500; Cyrkulacja: ciągle za mała ale markowa :); Sól: Red Sea (niebieska) + Balling z Trace Elements od FM i węgiel ale to dla właściciela :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie masz na co liczyć :D

PS: Zamiast płakać ....... poszukaj a znajdziesz wersję mobilną.


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo brakuje mi"guzika" poczta w głównym panelu-obecny sposób odczytywania wiadomości prywatnych zarchiwizowanych jest bardzo niewygodny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak nie wygodny? Bo dwa kliknięcia zamiast jednego?

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale opcja Poczta jest raczej częściej używana niż Ustawienia które są i na belce głównej i na rozwijalnym menu więc te Ustawienia z belki można by podmienić na Poczta.


*Moja Rafka 200 l* (zlikwidowana z końcem 2016) 100x40x50, Sump 40L, Pudełko przelewowe, Lampa HQI 2x150+2x39W T5, Odpieniacz Deltec MC500, Obieg Eheim 1260, Cyrkulacja 2x Koralia3 6400l/h, LR 34kg, LS 21kg

Sprzedam wąż silikonowy 32 mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klikasz na strzałkę między ustawieniami a "zalogowany jako", zjeżdżasz na komunikator i już, jeśli ja to ogarnąłem a jestem wybitnym antytalentem komputerowym to każdy ogarnie :)

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klikasz na strzałkę między ustawieniami a "zalogowany jako", zjeżdżasz na komunikator i już....

Zabrzmiało jak gra wstępna, a poza tym tracę przy tym 2 sek. mojego cennego czasu :)


*Moja Rafka 200 l* (zlikwidowana z końcem 2016) 100x40x50, Sump 40L, Pudełko przelewowe, Lampa HQI 2x150+2x39W T5, Odpieniacz Deltec MC500, Obieg Eheim 1260, Cyrkulacja 2x Koralia3 6400l/h, LR 34kg, LS 21kg

Sprzedam wąż silikonowy 32 mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale przeca ikona Komunikator (poczta) pojawia się na pasku w momencie dostania nowej poczty. ;)


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no własnie o to mi chodzi gdy chce znaleźć stare maile muszę się naklikać " Komunikator (poczta) pojawia się na pasku w momencie dostania nowej poczty" brakuje mi tej możliwości bezpośredniego wglądu

aha po kliknięciu na temat dawniej przerzucało mnie na koniec wątku -teraz na początek-ta sprawa była juz poruszana?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@bibik - teraz jest jeszcze fajniej, przerzuca Cię do ostatnio czytanego przez Ciebie posta w danym wątku. W związku z nowym silnikiem, licznik jest wyzerowany, tak więc każdy nie przeczytany już na tymże nowym silniku, a przeczytany wielokrotnie na starym, traktowany jest jako nieprzeczytany w ogóle.


-UNDER CONSTRUCTION-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

mam pytanie odnośnie logowania do forum. Laptop mam ustawiony na rozdzielczość ekranu 1024x768 i za każdym razem muszę przewijać ekran do góry jakieś 3 cm aby kliknąć przycisk logowania. Czy nie można umieścić go wyżej, może obok, po prawej stronie loginu i hasła.

Pewnie nie jednemu ułatwi to logowanie.

Szkoda, że osoba do której pisałem nie raczyła nawet odpisać "sprawdzę". Pisałem imiennie, gdyż nie mogłem znaleźć tematu. Więc teraz zgłaszam publicznie, może ktoś inny zajmie jakieś stanowisko.

P.S. Przy zakładaniu nowego tematu i chęci jego zapisania nie ma przycisku zapisz tylko napisz nowy (czy jakoś tak) ile się naszukałem zanim zrozumiałem, że nowy w tym dialogu oznacza zapisz.



140l + 42l + 12l podmiana; obiegowa NJ4500; cyrkulacja JVP-101;

DSR

UAPS

Zalane 18-11-2010

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, szkoda że osoba do której napisałeś dwa dni temu też ma nie raz wolne i w pracy i od forum, że ma rodzinę i inne zajęcia i wybacz że nie siedzi non stop z nosem w komputerze i czeka na maila.

Uwaga publicznie zajmuję stanowisko: Nie nie można przestawić guzika.

Pozdrawiam


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda :(

P.S. Sadziłem, że komunikat

Odczytano: 02 Jun 2011 23:37
oznacza, że adresat przeczytał moją wiadomość. Ile czasu zajmuje napisanie jednego słowa i klikniecie wyślij?


140l + 42l + 12l podmiana; obiegowa NJ4500; cyrkulacja JVP-101;

DSR

UAPS

Zalane 18-11-2010

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki w Twojej sprawie EOT.


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z innej beczki..

Nie ze mi to jakoś strasznie przeszkadza, ale w starym bylo i sie przydawało. Czy można zrobić tak aby czytając posta, na gorze czy na dole ekranu byl link pokazujacy w ktorym dziale jestesmy, np czytajac watek z dowcipami mam na dole linka do "off-topic"


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak - ścieżka wróci pewnie jeszcze dziś albo jutro ale na 100% wróci.


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i juz lece zapalic kadzidelko :)

Dzieki Rafał

A ja z psem na spacer i fajkę zapalić...... a potem zawalczymy ze ścieżką :p


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ubolewam nad brakiem opcji "usuń post" szczególnie boli to w targowisku . Jeśli chcemy podbić temat to za jakiś czas mamy 3 strony postów o treści up. Wcześniej kasowało się te niepotrzebne upy i temat był czysty.


Śpiesz się powoli...

56_1245071123.gif

beztytuubvb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz prawo ubolewać :unworthy:


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak - ścieżka wróci pewnie jeszcze dziś albo jutro ale na 100% wróci.

trzymam Cie za słowo :) czekam z utesknieniem na ta sciezke. Pozdro!


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzymam Cie za słowo :) czekam z utesknieniem na ta sciezke. Pozdro!

Si si, pakiet po praweczek gotowy. Będzie za.ładowane w ciągu 48h


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.