Skocz do zawartości
Przemek

NanoReef - rzeczy do zrobienia, poprawienia

Rekomendowane odpowiedzi

ciach bo jakiegos kotleta odgrzalem ;P

Ale zeby nie bylo tworczo... to nie da rady dorobic takiej opcji:

"Wyswietlaj wszystkie nieprzeczytane posty" ??

Bo jak uzywam tapatalk i nie przeczytam wszystkiego, to pozniej na laptopie "Wyswietl nowa zawartosc" wyswietla nowe od ostatniego logowania a te nieprzeczytane przy logowaniu z tapatalka juz nie wyswietla :/ :/

Dało by się to zrobić ?

Strasznie mi tego brakuje na tym Forum


Było - Yarcio na słono 260

Obecnie - Yarcio na słono 650

650 litrów w obiegu, Start 16.05.2013

40 kg LR +40 kg LS,

Odpieniacz: Bubble King DeLuxe 250 Internal

Oświetlenie ATI 8x54w

Cyrkulacja Tunze 2x6105 + WP 40

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak już grzebiemy w targowisku może rozsądnie było by podzielic posty sprzedażowe na życie i sprzęt kupującym było by łatwiej

pozdrawiam Jarek


akwa 200*70*70 giessemann 3*150 HQI 6*80 T5,tunze mulicontroler 2*6100 +JVP+aqel circulator,calk reactor,obieg DELTEC HLP 8070,odpieniacz DELTEC AP702

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam taką małą uwagę, że przydałaby się szybka ścieżka dostępu również na dole strony (powielenie tej z góry). Rysunek wszystko wyjaśnia.

post-12791-0-65519200-1332072023_thumb.jpg

Tak mi się wydaje (nie wiem, co inni użytkownicy o tym sądzą).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy byłby możliwa zmiana koloru czcionki (np. biała) w opcji "Wyszukiwanie..."?

Czarne na szarym jest po prostu słabo widoczne. Na kompie jeszcze jako tako

ale na innych urządzeniach jest naprawdę słabo.

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że to jest za trudne do ogarnięcia dla Skoczka, już tyle razy to obiecywał, a jakoś nigdy nie dotrzymał słowa, więc wydaje mi się że za wysokie progi :whistle:

Pozdro Rafał :thumbsup:


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy dało by rade dołożyć w galerii możliwość przechodzenia do następnego zdjęcia ( małe strzałki ) w czasie przeglądania galerii ale już po otwarciu zdjęcia ( po jego kliknięciu kiedy wyskakuje na przyciemnionym ekranie ). Ciągle mi tego brakuje a jest to moim zdaniem trochę drażniące ze trzeba zamykać to zdjęcie klikać następne i tak w kółko.

Ps.:

Mam nadzieje ze to w miarę nie zbyt zawile wyjaśniłem.

Sorry za długie zdania bez interpunkcji nie mam pojęcia gdzie te przecinki mają być :baby: rotfl;


5279_5323.png

Start solniczki 07/07/2012

mój RED SEA MAX 130D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mozna cos zrobic z tymi krzaczkami z Tapatalk ?

Bardzo denerwuje mnie "enter"...

Czy to wina mojej wersji ?

Edit.

Dotyczy to prywatnych wiadomoci.

Wyslane HOXem via Tapatalk

Edytowane przez patersan (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość edi

witam, czas na forum jeszcze nie przestawiony na zimowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba u Ciebie ;)


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja poproszę jedną zmianę ,

wiadomości nieprzeczytane są pogrubione , niestety chyba jestem ślepy i nie zawsze widzę .

Jakby dało się zmienić na wyraźny kolor ?


430 lit + 200 lit sump ,Oświetlenie kessil A360WE ,Tune Blue Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; :-) cyrkulacja x 50 Start 28.10.2012

600 lit + 200 lit sump; 2*39 T5 + 6x 80 T5; Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; 2*4500+1*5000+1x12000- cyrkulacja; Start 21.07.2009 Koniec 01.10.2011 Jeszcze wrócę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sygnaturka standardowo ma kolor, którego nie widać na tle posta (chyba że to tylko u mnie) może zmienić standardowy kolor na ciemnoszary lub ciemnoniebieski - a nie jasno szary jak jest teraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W widoku "Ostatnie posty" po zjechaniu na dół do ramki targowiska i kliknięciu obojętnie jakiego tytułu kolumny np.: "Sprzedam życie" przechodzimy znowu do widoku "Ostatnie posty" a nie do targowiska


Obecnie suchy dok...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość edi

Chyba u Ciebie ;)

faktycznie, zapomniałem że sam muszę ustawić strefę czasową na forum :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ograniczenie sygnatury do 250 znaków. Wiem że można te opowiadania wyłączyć ale tak dla zasady powinno być ograniczenie:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ograniczenie dla nowo przybyłych plusów i minusów... Bo większość nie wie po co takowe są


4803_4815.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wywalenie w ogole minusow, plusy moga byc, z czasem sie znudza i nie beda przyznawane za dobre kawaly i klepanie po plecach;)


Sygnatura;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to już było ale: owszem reefmax to popularny zestaw i dział Reefmax Club ma swoje uzasadnienie, dlaczego więc nie ma działu nano-reef 30 club? Chyba jest ich na forum porównywalna ilość.

Mój drugi postulat to zwiększenie ilości postów w widoku "ostatnie posty", np. z ostatnich 24 godzin, wtedy logując się raz dziennie mam przegląd wszystkich nowości.

P.


Takie tam 53L, 50x30x35, Koralia Nano, Tunze 9001,  kaskada HBL501, lampa LED, SPECTRA, 30W

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to już było ale: owszem reefmax to popularny zestaw i dział Reefmax Club ma swoje uzasadnienie, dlaczego więc nie ma działu nano-reef 30 club? Chyba jest ich na forum porównywalna ilość.

Mój drugi postulat to zwiększenie ilości postów w widoku "ostatnie posty", np. z ostatnich 24 godzin, wtedy logując się raz dziennie mam przegląd wszystkich nowości.

P.

Ad 1. :)

Ad 2. :)

PS: Na górnym pasku przycisków, za Guzikiem GALERIA masz Wyświetl Nową Zawartość

I jak to klikniesz, będziesz miał wszystkie nowe zawartości od ostatniego logowania, czy 24h, czy miesiąca.... (po lewej będziesz miał filtr wyboru)


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super........... a myślałem, że takie rzeczy to tylko w Erze :)

P.


Takie tam 53L, 50x30x35, Koralia Nano, Tunze 9001,  kaskada HBL501, lampa LED, SPECTRA, 30W

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rafale, Skoczku nasz, czy możesz zmienić swoją stopkę na znikalną? W telefonie ciągle puste okienka widzę w Twoich postach.


ReefMax i parę gratów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podczepiając się do tematu privów, dodam, że jak dla mnie jest to dość nieczytelne - przeczytane / nie przeczytane i zdarza mi się pominąć nieprzeczytaną wiadomość.

EDIT:

panowie moderatorzy, wrzućcie mojego posta do topiku o zmianach na forum ;-)

Edytowane przez kiflu (wyświetl historię edycji)

"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiflu, postulowałem o to samo już dawno, jednak możliwości nowego silnika są ograniczone. To jest wada tej nowej wersji. Mnie również nagminnie omijają pw, ktore jednak na szczescie nie giną i dowiadujemy sie ze sa po jakims dniu do trzech :D Pozdro!


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jeszcze jedną prośbę , aby dodać możliwość ignorowania postów od danego użytkownika .

Po co ktoś ma czytać moje posty jak go wkurzają :-))


430 lit + 200 lit sump ,Oświetlenie kessil A360WE ,Tune Blue Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; :-) cyrkulacja x 50 Start 28.10.2012

600 lit + 200 lit sump; 2*39 T5 + 6x 80 T5; Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; 2*4500+1*5000+1x12000- cyrkulacja; Start 21.07.2009 Koniec 01.10.2011 Jeszcze wrócę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję aby w dziale targowisko ksywa wystawiającego była wyświetlona w innym bardziej widocznym kolorze.

Przeglądają targowisko często szukam wystawiającej osoby a nie tylko co akurat sprzedaje.

Może jest to pobożne życzenie ale jeśli możliwe to proszę. :yes


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a dokładnie chodzi o to

,,,,Napisany przez BAU 29 cze 2010,, żeby BAU było w innym kolorze i nie tylko na targowisku tylko wszędzie będzie o wiele czytelniej temat był już poruszany


4693_4699.png

45 odmian korali :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.