Skocz do zawartości
Przemek

NanoReef - rzeczy do zrobienia, poprawienia

Rekomendowane odpowiedzi

Dosyć już tych awantur.

O co konkretnie Ci chodzi?

Kto to jest Mod? To osoba która pilnuje porządku na forum. .

Konta zostały usunięte na prośbę użytkownika.

Jeśli masz jeszcze dodatkowe pytania - to zapraszam na priwa


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wnioskuję o "rzecz do zrobienia" czyli nie robię off-topicu.

Proszę o zmianę punktu 6 oraz 14 w regulaminie. Bez wyjaśnień tak po prostu. Nie chcę łamać regulaminu w szczególności pkt 6. O ile widzę pisanie posta pod postem


Obecnie suchy dok...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie jest zabronione


Obecnie suchy dok...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co próbujesz teraz udowodnić? że można pisać pod swoim postem? Można - ale w regulaminie zwracamy uwagę aby tego nie robić.

Czego tu nie można zrozumieć?

Przypominam że jest to forum akwarystyczne, o akwarystyce morskiej.


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co z tym edytowaniem? :whistle:

Pokazało się na bieżąco.

O.K.

Dzięki

Edytowane przez BAU (wyświetl historię edycji)

Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na targowisku zostawcie możliwość edycji, a reszta przez pierwsze 15 min wystarczy.


*Moja Rafka 200 l* (zlikwidowana z końcem 2016) 100x40x50, Sump 40L, Pudełko przelewowe, Lampa HQI 2x150+2x39W T5, Odpieniacz Deltec MC500, Obieg Eheim 1260, Cyrkulacja 2x Koralia3 6400l/h, LR 34kg, LS 21kg

Sprzedam wąż silikonowy 32 mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Modertor nie powinien miec starzu na forum i byc znana w danym srodowisku osoba?


350l SPS tank, 4xTunze 6095 + Tunze7096, ATI Powercone 200i, Profilux 3ex + ext. module

ATI mod 4xT5 39W + LED Cree 162W, DASTACO II Ca reaktor, NP Biopellets

Kupuje uszkodzony sprzęt GHL, Tunze etc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No teraz nie ma edycji od razu po wpisaniu posta..


350l SPS tank, 4xTunze 6095 + Tunze7096, ATI Powercone 200i, Profilux 3ex + ext. module

ATI mod 4xT5 39W + LED Cree 162W, DASTACO II Ca reaktor, NP Biopellets

Kupuje uszkodzony sprzęt GHL, Tunze etc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co próbujesz teraz udowodnić? że można pisać pod swoim postem? Można - ale w regulaminie zwracamy uwagę aby tego nie robić.

Czego tu nie można zrozumieć?

Przypominam że jest to forum akwarystyczne, o akwarystyce morskiej.

Próbuję udowodnić to że regulamin nijak się ma do obecnej rzeczywistości - nakazuje edytować posty, a nie szło lecz widzę że komuś się udało. W regulaminie nie ma także nic o poście pod postem. Jak można to zrozumieć? Nie da się. Są zakazy rzeczy dozwolonych i nakazy zabronionych.

P.S. Nie znam osobiście żadnej osoby która zalazła Tobie czy komuś innemu za skórę. Nikogo nie bronię i nie neguję.


Obecnie suchy dok...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kmirko

Tak postaramy się zrobić - w przypadku targowiska faktycznie ma to uzasadnienie.

@smith_pl

Chyba nie muszę się Tobie tłumaczyć kto jest moderatorem - czy jest to pracownik, kolega czy narzeczona.

Moderator ma wykonywać swoje obowiązki - a nie być "znanym" na forum.

Możliwości edycji zaraz sam sprawdzę.


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No skoro to twoj mod a nie mod forum to faktycznie nie musisz :-)

Edycja juz jest

Edytowane przez sledzik-wawa (wyświetl historię edycji)

350l SPS tank, 4xTunze 6095 + Tunze7096, ATI Powercone 200i, Profilux 3ex + ext. module

ATI mod 4xT5 39W + LED Cree 162W, DASTACO II Ca reaktor, NP Biopellets

Kupuje uszkodzony sprzęt GHL, Tunze etc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbuję udowodnić to że regulamin nijak się ma do obecnej rzeczywistości - nakazuje edytować posty, a nie szło lecz widzę że komuś się udało. W regulaminie nie ma także nic o poście pod postem. Jak można to zrozumieć? Nie da się. Są zakazy rzeczy dozwolonych i nakazy zabronionych.

P.S. Nie znam osobiście żadnej osoby która zalazła Tobie czy komuś innemu za skórę. Nikogo nie bronię i nie neguję.

@kyzak

Być może faktycznie w wolnej chwili powinienem przejrzeć regulamin i dostosować go do panujących realiów. Jeśli będzie potrzeba poprawienia pewnych zapisów - to na pewno zostanie to uczynione.


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.....

Moderator ma wykonywać swoje obowiązki - a nie być "znanym" na forum.

......

Mam to rozumieć jako stwierdzenie że teraz już nie ma potrzeby aby użytkownicy forum mieli zaufanie do moderatorów i może to być każda osoba "z ulicy" ?

Jak również nie ma wymogu aby moderator miał jakiekolwiek pojęcie o akwarystyce morskiej ?

  • 6 postów

  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:3city
  • Akwarium:brak

ONLINE

Chyba nie muszę się Tobie tłumaczyć kto jest moderatorem - czy jest to pracownik, kolega czy narzeczona.

Tłumaczyć się nie musisz, jednak kultura wymaga aby przedstawić nową osobę funkcyjna na forum, skoro ona sama tego nie zrobiła .....

Ehh... chyba ktoś Ci Przemku nadepnął na odcisk - wszystkie Twoje wcześniejsze wypowiedzi na forum miały wydźwięk koleżeński do userów, jednak np. ta jest absolutnie tego pozbawiona. Powiedziałbym nawet że nosi znamiona "Ja tu rządzę". Osobiscie wolę poprzedni ton Twoich postów.


Ignorancja może być skorygowana przy pomocy książki. Głupota wymaga strzelby i szpadla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@piostu

Doświadczenie pokazało - że nie zawsze "osoba z doświadczeniem" była dobrym moderatorem. Jestem przekonany że osoba korzystająca z tego konta będzie pomocna w wielu sytuacjach - i będzie oceniona na podstawie tego co pisze - a nie kim jest.

Niepotrzebnie wzbudza to takie emocje.

Zmiany będą też takie, że na pewno będzie większa dyscyplina jeśli chodzi o trzymanie się tematów. Nie będzie tolerancji dla pieniactwa i złośliwości. Wiele osób które miało(i ma) coś do powiedzenia w temacie akwarystyki morskiej przestało pisać na forach - właśnie z powodu burd i zadym.

Naprawdę - przestańmy mnożyć domysły, pouczać się nawzajem - co ktoś powinien zrobić a czego nie. Skupmy się na akwarystyce - a nie na prywatnych wycieczkach i uszczypliwościach.

pozdrawiam

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@piostu

pw


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pożyjemy - zobaczymy.

Z calym szacunkiem dla Moda, ale jestem przekonany że osoba która nie zna tematu w którym ma wykonywać swoje obowiązki nie ma możliwości wykonywać ich skutecznie, ponieważ ( przejaskrawiając ) nie będzie wiedziała czy np. odpieniacz to nie slangowy wulgaryzm...

Mam poważne wątpliwości na temat kontrolowania merytoryki dyskusji na forum przez osobę która sama nie posiada baniaka, że o solniczce nie wspomnę.

Ale jak napisałem : pożyjemy - zobaczymy

Mój poprzedni post nie miał być ani uszczypliwy, ani w jakikolwiek sposób obrażać kogokolwiek - miał zwrócić Twoją uwagę na Twoje podejście do nas, oraz wyrażał moje wątpliwości, które wymieniłem uzupełniając je w tym poście.

Pozdrawiam

edit: odpisałem.

Edytowane przez Piostu (wyświetl historię edycji)

Ignorancja może być skorygowana przy pomocy książki. Głupota wymaga strzelby i szpadla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pisałem w tym temacie dawno temu i nadal mam to samo

http://nano-reef.pl/topic/49700-nowe-targowisko-juz-od-dzis/page__st__20

Napisano 05 paĹşdziernika 2012 - 15:45

snapback.pngUżytkownik biesiu dnia 04 paĹşdziernika 2012 - 07:40 napisał

Proponuje ażeby "klikająć" np. w "sprzedam życie" od razu przenoszono nas do tego działu. Na tę chwilę pojawia się strona główna forum.

no właśnie,na głównej stronie na dole klikając na np.sprzedam życie przerzuca mnie na główną stronę forum


Moje akwarium

Szkło 124x55x50,sump,cyrkulacja 2x Tunze 6095,obieg Tunze Pompa Silence 1073.040 ,odpieniacz diy na pompie

Tunze - Hydrofoamer Silence 9420.040, oświetlenie led cree diy 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mod, napisz może coś o sobie? Masz jakąś styczność z akwarystyką, nie wiem, czekam na parę słów o czymkolwiek :)

BTW., nie witałeś się chyba, więc witam ;) Taki dział mamy, gdzie świeżaki się witają ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pożyjemy - zobaczymy.

Z calym szacunkiem dla Moda, ale jestem przekonany że osoba która nie zna tematu w którym ma wykonywać swoje obowiązki nie ma możliwości wykonywać ich skutecznie, ponieważ ( przejaskrawiając ) nie będzie wiedziała czy np. odpieniacz to nie slangowy wulgaryzm...

Mam poważne wątpliwości na temat kontrolowania merytoryki dyskusji na forum przez osobę która sama nie posiada baniaka, że o solniczce nie wspomnę.

Ale jak napisałem : pożyjemy - zobaczymy

Mój poprzedni post nie miał być ani uszczypliwy, ani w jakikolwiek sposób obrażać kogokolwiek - miał zwrócić Twoją uwagę na Twoje podejście do nas, oraz wyrażał moje wątpliwości, które wymieniłem uzupełniając je w tym poście.

Pozdrawiam

edit: odpisałem.

Piostu ale jednak osoba o której piszesz chyba jednak ma jakieś pojęcie o akwarystyce morskiej. Wnioskuję to z TEGO tematu i podejrzewam również że wie do czego służy odpieniacz :)


*Moja Rafka 200 l* (zlikwidowana z końcem 2016) 100x40x50, Sump 40L, Pudełko przelewowe, Lampa HQI 2x150+2x39W T5, Odpieniacz Deltec MC500, Obieg Eheim 1260, Cyrkulacja 2x Koralia3 6400l/h, LR 34kg, LS 21kg

Sprzedam wąż silikonowy 32 mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piostu ale jednak osoba o której piszesz chyba jednak ma jakieś pojęcie o akwarystyce morskiej. Wnioskuję to z TEGO tematu i podejrzewam również że wie do czego służy odpieniacz :)

Tak, również podejrzewam, że się zna, podejrzewam również, że jest niezły w elektroniczne klocki, :) Ale jaja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie mam nic przeciwko dla takiego moderatora incognito, Top Gear też miało swojego Stiga :)


*Moja Rafka 200 l* (zlikwidowana z końcem 2016) 100x40x50, Sump 40L, Pudełko przelewowe, Lampa HQI 2x150+2x39W T5, Odpieniacz Deltec MC500, Obieg Eheim 1260, Cyrkulacja 2x Koralia3 6400l/h, LR 34kg, LS 21kg

Sprzedam wąż silikonowy 32 mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak,kolejny bicz na użytkowników....tym razem inkognito!


Pozdrawiam

Mariusz

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jednym ze swoich for sam sprawdziłem - najlepiej gdy nie wiadomo kim jest mod - ma być jak robot , bez uczuć - nieznany nikomu

wtedy nie ma do kogo mieć pretensji :)


Pandora 224 - -zlikwidowane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, Panie i inne elfy wracamy do meritum tego tematu. Czyli co nie działa, a nie kim jest Mod.

Błagam już nie offtopujcie tutaj.


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.