Skocz do zawartości
Przemek

NanoReef - rzeczy do zrobienia, poprawienia

Rekomendowane odpowiedzi

pisałem w tym temacie dawno temu i nadal mam to samo

http://nano-reef.pl/...is/page__st__20

Napisano 05 paĹşdziernika 2012 - 15:45

snapback.pngUżytkownik biesiu dnia 04 paĹşdziernika 2012 - 07:40 napisał

Proponuje ażeby "klikająć" np. w "sprzedam życie" od razu przenoszono nas do tego działu. Na tę chwilę pojawia się strona główna forum.

no właśnie,na głównej stronie na dole klikając na np.sprzedam życie przerzuca mnie na główną stronę forum

to nie działa!!!


Moje akwarium

Szkło 124x55x50,sump,cyrkulacja 2x Tunze 6095,obieg Tunze Pompa Silence 1073.040 ,odpieniacz diy na pompie

Tunze - Hydrofoamer Silence 9420.040, oświetlenie led cree diy 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem Sylwek.

Problem jest po stronie modyfikacji (tego co napisał nakładkę PORTAL) niby to robią, ale ...... jak to amerykanie - mają czas.


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rafał czy ten problem dotyczy tez Mapy użytkowników, lubiłem tam czasami zajrzeć.


*Moja Rafka 200 l* (zlikwidowana z końcem 2016) 100x40x50, Sump 40L, Pudełko przelewowe, Lampa HQI 2x150+2x39W T5, Odpieniacz Deltec MC500, Obieg Eheim 1260, Cyrkulacja 2x Koralia3 6400l/h, LR 34kg, LS 21kg

Sprzedam wąż silikonowy 32 mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mod: why nie dziala opcja Edycja w moich postach ? Czy to tylko u mnie ? Troche ciezko ogarnac przez to temat. w Targowsiku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też nie działa :)

Działa tylko w poście nie przywalonym innym, jak ktoś dopisze coś poniżej to wyłącza opcje.

Pewnie "nowy" Mod działa :D

A nie, jednak inaczej, może czasowa modyfikacja :)

Edytowane przez Lizard (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z mapą jest coś innego, google coś pomieszało z kluczami (API) i stary nie działa na nowej wersji forum. Wczoraj niby dostałem maila że już powinno być OK ale dalej gówno.

Poczekam do końca świąt, jeśli nie bedzie działąc zrobimy ją od nowa.


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, Panie i inne elfy wracamy do meritum tego tematu. Czyli co nie działa, a nie kim jest Mod.

Błagam już nie offtopujcie tutaj.

Witam,

Chciałbym zwrócić uwagę, że temat dotyczy nie tylko tego co nie działa na forum ale również tego co jestna forum do poprawienia.

Otóż kilka minut temu moderator usunął mój wpis traktując go jako offtop, jednakże podkreślając z całą stanowczością, że temat rozmowy go nie interesuje. Mój wpis był nawiązaniem do bezpośrednio poprzedniej i wcześniejszych wypowiedzi.

Dlatego też wnioskuję aby wprowadzić na forum zmianę polegającą na tym aby to założyciel danego wątku decydował czy dany wpis jest offtopem czy też nie.

Wesołych Świąt

T


akwarium: 140x60x60 OW (500l)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja prosiłem o zmianę standardowego koloru sygnaturki, bo ten jasno szary jest niewidoczny (chyba że to tylko u mnie to proszę o info co jest nie tak - chodzi np o ten fragment "600L w obiegu ,Sunpower 8x54 Sciemniany+ profilux light,nj 4500,ATI Power Cone 250i,cyrkulacja kontroler Tunze 7096+ 2x 6105" u Marbecza)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MiQ, ale przecież kolor zmieniasz sam ?

Zobacz np jaką LUFT ma tęczę :)


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam bardzo prozaiczną prośbę. Zatrudnijcie jakiegoś moda, który zacznie znowu ogarniać ortografię !!!

Albo Moniko wróć !!!


180 l. 2 x JVP-101. Led DIY 90W. LPS, SPS. Całość obecnie (jak jest słońce) napędzana z fotovoltaiki.

60 l. Ocellarisy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, Panie i inne elfy wracamy do meritum tego tematu. Czyli co nie działa, a nie kim jest Mod.

Błagam już nie offtopujcie tutaj.

OK więc zgodnie z twoją prośbą i zgodnie z tyt. wątku "rzeczy do zrobienia, poprawienia"

Mam pytanie: Czy możesz jako Administrator poprawić atmosferę na Forum??? :p;)

i pytanie do właściciela czyli Przemka.... Gdzie jest ten Przemek z przed kilku tygodni ????

Korzystając z okazji chcę wszystkim życzyć Zdrowych i Spokojnych Świąt. :)


d4de0a021b7dcb2f19d2db8c778d364fu426a393.png

Wreszcie zdymisjonowana.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MiQ, ale przecież kolor zmieniasz sam ?

Zobacz np jaką LUFT ma tęczę :)

chodzi o kolor domyślny - jest "jasno szary" niewidoczny na jasno niebieskim tle. U siebie jak widzisz zmieniłem na czarny - zmień (o ile się da i mogę o to prosić oczywiście) na czarny i wszystko będzie OK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rekin to nie Skoczek jest od robienia dobrej atmosfery tylko my sami. Dobra atmosfera wroci jak beda merytoryczne watki zwiazane z akwarystyka morska w ktorych bada sie udzielali uzytkownicy.


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

''Jaki pan taki kram'' wydaje mi się że właściciel forum (i nie tylko) chce złapać jednocześnie kilka srok za ogon, sklep,lampy,forum ,reklamacje,modowanie,sam nie wie gdzie ma ''wpaść'' ! no i to wszystko daje ogół całego ''interesu''. Takie moje odczucie ,może się myle... a i myśle że sam właściciel nie powinien zabierać tu głosu w tak błachych sprawach,nie wypada szefowi,od tego są ''robole'' no chyba że o akwarystyce to i owszem.

Zdrowy rozsądek ,tylko to nas ratuje a nie jakiś regulamin którego nie przestrzegają ci co go napisali i powinni świecić przykładem. :welcome:

Edytowane przez robi (wyświetl historię edycji)

Akwa.125x55x60 + sump 80x40x40 , Maxspect 2x120w 16000k , obieg Eheim Compact +3000 , odp. diy ala ATI 200 , cyr. 4 x Tunze 6055 na Multi. 7095 , Dastaco II ala DiTus ,AquaRoche ZERO LR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@robi Ty ostatnio tylko i wyłącznie o jednym temacie piszesz, w większości wątków do tego bijesz, stawiasz nowe itd a to już jest powoli nudne... Chcesz dobrej atmosfery a nakręciłeś się jak zegarek i ciągle tykasz.

Sprawa z Grześkiem, lampami, kasowaniem postów itp była skomplikowana ale to co się teraz dzieje to zwykła dziecinada i gdybym był na miejscu Przemka lub modów sam bym wszystko to wywalił bo to tylko prowokacje i zaczepki bez sensu

sory za off

Edytowane przez dyszka17 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja mam bardzo prozaiczną prośbę. Zatrudnijcie jakiegoś moda, który zacznie znowu ogarniać ortografię !!! Albo Moniko wróć !!!

Zapomnij, już dawno temu o to wnioskowałem i tylko się dym zrobił i żale "dyslektyków/dysortografików" - nikomu nie zależy, lepiej bić pianę o "demokracji na forum", osobistych wycieczkach i lampach z PS.


Qlfon, Lublin

Akwarium: 115x84x65, oświetlenie 6x39W T5 + BP XM140, odpieniacz BK200, cyrkulacja: 3x6055,1x6095, obieg: Red Dragon Mini 6000,

Poprzednie akwarium Projekt Nautilus: 18,03,2012 - 27.07.2016.

Obecnie: prawie FOWLR:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może dało by się coś zmienić ze stroną główna czsami uciekaja fajne tematy, a tematów jest sporo może np. do 4 stron czy dowolna ich ileść dało by sie wyświetlić


<a  href=6156_6259.png' alt='6156_6259.png'>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może dało by się coś zmienić ze stroną główna czsami uciekaja fajne tematy, a tematów jest sporo może np. do 4 stron czy dowolna ich ileść dało by sie wyświetlić

na górze portalu klikasz " Wyświetl nową zawartość " po otwarciu po lewej stronie masz opcje wyświetlania np.

od ostatniej wizyty, ostatnie 24H itp.


akwarium 60x60x60 + 50l sump, odpieniacz DELTEK SC1350 lampa led 130W, biopellets

http://www.nano-reef...m=posts&q=32943

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zwrócić uwagę na nową zmianę, mianowicie chodzi mi o możliwość edytowania postów w dziale targowisko, sprzedałem i nie mogę

usunąć .Po co ulepszać coś co jest dobre .Robi się bałagan .Przemyślcie i cofnijcie te zmiany apeluje i życzę Wesołych Świąt :santa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie przeglądam.....i cały czas powtarzają się od pewnego czasu te same problemy...więc po co pisać co jest do poprawy skoro nikt z tym nic nie rob,i bo albo się nie da, albo trzeba poczekać, albo ktoś napisze że to nie dotyczy tego wątku?

Mnie się przydawała mapa, a po zmianach jej nie mam. Albo dział sprzedam....zamiast do działu to przenosi na początek strony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można by edytowac posty w celu poprawienia "byków". Zrobiłem jednego i nie mogę poprawic. Wiem że edycja daje pole do popisu manipulowania wypowiedziami ale taka edycja np. do 3-5 znaków na post.


Akwarium 120x50x50, ATI 8x54w dimm, Skimmer DIY, Tunze6025, JVP102, JebaoWP25, DSB-Refugium

Poprzedni baniak: http://nano-reef.pl/topic/44325-przesiadka-na-wiekszy-baniak/page__p__428249__hl__%2Bpierwsza+%2Brafa+%2Brumuna__fromsearch__1#entry428249

Pierwszy baniak: http://nano-reef.pl/topic/40486-50l-pierwsza-rafa-rumuna/

f885507dbdc1ce88adc3bf6fd57aba38u787a691.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Pucek

Ja mam pytanie o taką zupełną pierdółkę :D nawet nie wiem jak to nazwać

np. na forum narciarskim, wędkarskim czy nawet jak się otwiera stronę onetu czy tam wp, na nowo otwartej karcie z tą stroną pojawia się znaczek tego portalu, taki przy nazwie. Np. skiforum ma takiego niebieskiego ludzika, gmail ma taką czerwoną kopertę itp. Sprawa jest tak błaha, że aż wstyd o tym pisać, ale można by zrobić coś takiego w naszym NR. Jakiś symbol N czy tam jakaś rybka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy możliwość edycji postów (chodzi mi o dział targowisko) kiedyś wróci i jej aktualny brak jest kwestią "problemów technicznych" ? Czy jest to decyzja "polityczna" o jej wyłączeniu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie o taką zupełną pierdółkę :D nawet nie wiem jak to nazwać

np. na forum narciarskim, wędkarskim czy nawet jak się otwiera stronę onetu czy tam wp, na nowo otwartej karcie z tą stroną pojawia się znaczek tego portalu, taki przy nazwie. Np. skiforum ma takiego niebieskiego ludzika, gmail ma taką czerwoną kopertę itp. Sprawa jest tak błaha, że aż wstyd o tym pisać, ale można by zrobić coś takiego w naszym NR. Jakiś symbol N czy tam jakaś rybka :D

Nazywa się to: favicon ;)

Właśnie go kończę.


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.