Skocz do zawartości
Przemek

NanoReef - rzeczy do zrobienia, poprawienia

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem dlaczego ale PM wysylaja sie podwojne (na dole wyslanej wiadomosci pojawia sie ze wyslana zostala do 2x ten sam uzytkownik), i przynajmniej niektore nie dochodza do adresata.


pozdrawiam Mateusz

_____________________________________________________________________

140l z panelem, Kessil 360W, Tunze 9012

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wracam po krótkim urlopie.

Sprawdziłem część Waszych uwag i:

1- logowanie - nie zapamiętuje poprawnie użytkowników którzy byli zarejestrowani na poprzednim silniku a od tego czasu nie wyczyścili cookies w swojej przeglądarce - zmienił się nieco format ciasteczek i stąd ten brak rozpoznania .

Nie dotyczy to starych użytkowników , którzy po raz pierwszy na swoim komputerze(np. po instalacji windowsa) uruchomił nową wersję systemu.

2) Moje pliki - zostały ponownie uruchomione, dostęp przez Panel u góry.

3) wymiary forum - teraz automatycznie rozciąga się do 80% szerokości strony przeglądarki.

4) wymiary zdjęć - zwiększone zostaną do 1024x768

5) Co do nieprzeczytanych postów - po wejściu na stronę główną forum, pod każdym działem na biało pojawia się informacja ile postów z danego działu jest nowych/nieprzeczytanych. Po kliknięciu na ten napis przenosi do strony, gdzie wypisane są wszystkie nieprzeczytane posty z podziałem na działy w których się znajdują.

pozdrawiam

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Simon :

Swietnie ze pojawila sie opcja szukania postow uzytkownika tylko szkoda ze troszke na razie zawodzi ale wierze ze sie to zmieni :Satisfied

Simon, a co nie działa konkretnie w tej opcji?

pozdrawiam

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a daloby sie zrobic, zeby przenosilo do 1-szego nieprzeczytanego posta jak sie kliknie w topic z nowymi postami? (poprzednio tak chyba dzialalo)?


pozdrawiam Mateusz

_____________________________________________________________________

140l z panelem, Kessil 360W, Tunze 9012

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
MateuszD :

a daloby sie zrobic, zeby przenosilo do 1-szego nieprzeczytanego posta jak sie kliknie w topic z nowymi postami? (poprzednio tak chyba dzialalo)?

Przeciez jest tak:)

A tak na poważnie:

czarna strzałka przy temacie - w wątku są nowe, nie przeczytane posty - po kliknięciu na strzałkę przenosi do pierwszego, nieprzeczytanego tematu

żółta strzałka - po kliknięciu przenosi do ostatniej wypowiedzi w danym temacie.

pozdrawiam

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm, faktycznie, nie wiem czemu mi sie wydawalo ze to dzialalo po kliknieciu w temat topicu z nieprzeczytanymi postami :Satisfied


pozdrawiam Mateusz

_____________________________________________________________________

140l z panelem, Kessil 360W, Tunze 9012

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wchodzę w "Moje pliki" to pojawia się napis "Brak dostępu (#930)" i " Nie masz uprawnień do tej operacji"

O co chodzi?


1000l, sump 220l, 3 × 400W HQI i 8 ×24W T5, odpieniacz ATI Bubble Master 250, pompa obiegowa RD 8000, cyrkulacja 2 × 6100 + 2 × 6200 + multicontroler + 1 × 6060 , TEC III NG + EP IV,chłodziarka TECO - TR20,DSB 12cm,AT-Control.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forum faktycznie bardzo ładnie się rozciąga ale niestety przy wstawionych fotkach cały czas się robią przewijanki jakby było zblokowane max rozmiar okna do tych 800x600


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz powinno być ok

te przewijanki muszą niestety zostać - być moze uda się to rozwiązać nieco inaczej(autoresizer) ale zobaczymy jak to będzie wyglądało.

pozdrawiam

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przemek :

[....]

1- logowanie - nie zapamiętuje poprawnie użytkowników którzy byli zarejestrowani na poprzednim silniku a od tego czasu nie wyczyścili cookies w swojej przeglądarce - zmienił się nieco format ciasteczek i stąd ten brak rozpoznania .

Nie dotyczy to starych użytkowników , którzy po raz pierwszy na swoim komputerze(np. po instalacji windowsa) uruchomił nową wersję systemu.

2) Moje pliki - zostały ponownie uruchomione, dostęp przez Panel u góry.

3) wymiary forum - teraz automatycznie rozciąga się do 80% szerokości strony przeglądarki.

[....]

Ad1. definitywnie nie zapamietuje logowania kiedy zmienia sie siec z ktorej sie podlaczam. jesli pozostaje w tejs amej sieci wtedy zaczyna pamietac.

Ad2. klikam "moje pliki" i dostaje komunikat, ze nie mam uprawnien.

Ad3. ok.

K.


...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a daloby sie archiwizowac wyslane PM (lub przynajmniej dac taka mozliwosc)?


pozdrawiam Mateusz

_____________________________________________________________________

140l z panelem, Kessil 360W, Tunze 9012

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemek :

[....]

1- logowanie - nie zapamiętuje poprawnie użytkowników którzy byli zarejestrowani na poprzednim silniku a od tego czasu nie wyczyścili cookies w swojej przeglądarce - zmienił się nieco format ciasteczek i stąd ten brak rozpoznania

wczoraj wyczyscilem cookies a dzis znow musialem sie logowac recznie:(


pozdrawiam Mateusz

_____________________________________________________________________

140l z panelem, Kessil 360W, Tunze 9012

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy faktycznie z różnych łącz było nawiązane połączenie?

pozdrawiam

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie nie, w domu z FF dziala pamietanie, a w pracy z IE 6 nie dziala


pozdrawiam Mateusz

_____________________________________________________________________

140l z panelem, Kessil 360W, Tunze 9012

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie też gubi zapamiętanie logowania po zmianie lokalizacji, a przeglądarka to FF 2.0.0.14

i nie ma znaczenia czy zmieniam ze statycznego IP na statyczne czy też na dynamiczne oraz z dynamicznego na dynamiczny lub statyczny - tzn. zawsze gubi :Satisfied


240 l (120 dł 50 szer 40 wys) + 56 l sump, pompa glowna PH 802, cyrkulacja 900l/h + 500 l/h + 400 l/h + 240 l/h, oswietlenie NOWE 39W aquastar (T5) + 39W 4000K (T5) (12 godzin) + 2 X 39W 5000 K (6 godzin) bez odpieniacza, grzałka 150W, ok 20 kg żywej skały

forum wspinaczkowe Brytan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak z różnych. tez czyscilem cookies i nadal jest ten sam efekt. jak sie lacze w domu to wyjscie w swiat mam z adresu ip w polsce. jak sie lacze w pracy to wyjscie swiat mma z adresu ip w niemczech.


...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy nikomu nie chodzi "Moje Pliki"? Czy ktoś mógłby spróbować wgrać coś do galerii zdjęciowej?

Dzięki.

Pozdr

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie

Informacja : Brak dostępu (#930)

Nie masz uprawnień do tej operacji.


 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie mogę korzystać z " moje pliki " - Brak dostępu (#930)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam taką propozycję... jesli koniecznie forum musi miec stałą szerokosc to zrobcie je przynajmniej szersze, bo te wąskie ramki nie są zbyt wygodne (mało powiedziane) do przeglądania zdjęć...

albo druga ewentualność: aby zamieszczane fotki automatycznie były rozmiarem dostosowywane do rozmieru forum i dopiero po kliknieciu sie powiekszały w innym oknie

pozdrawiam


120x40x50/Hailea 4x54W T5/2xTunze Nano Stream 6045/AM Turboflotor 1000 Multi SL + AB2000/1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

onironauti -z szerokoscia forum juz jest bajka - jaka ty masz rozdzielczosc ze ci sie nie miesci?


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.