Skocz do zawartości
Przemek

NanoReef - rzeczy do zrobienia, poprawienia

Rekomendowane odpowiedzi

Prosze sprawdzić czy teraz już działają Moje pliki.

pozdrawiam

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzialaja, i dzialaja tez miniaturki :Satisfied


pozdrawiam Mateusz

_____________________________________________________________________

140l z panelem, Kessil 360W, Tunze 9012

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu zapamietywanie logowania szwankuje.


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapamietywanie logowania dziala caly czas tak samo, czyli nie pamieta logowanie po zmianie sieci IP.

funkcja szukaj dziala i daje lepsze rezultaty nisz kiedys, ale jak zaczyna sie przegladac wyniki to poprzejsciu na 2-3 ekran wynikow kiedy to za kazdym razem sprawdzam kilka linkow na ekranie nagle sie wykrzacza z jakimis komunikatami o bledach SQL. zjwisko jest powtarza sie systematycznie.


...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kaziko: ale w poprzedniej wersji forum pamietalo przy logowaniu z kilku IP - ja tak sie od zawsze loguje, a w tej wersji 2x dziennie musze sie recznie logowac - nic strasznego, ale maly krok w tyl :Satisfied


pozdrawiam Mateusz

_____________________________________________________________________

140l z panelem, Kessil 360W, Tunze 9012

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pisalem w odpowiedzi do posta Staniego, a okreslenie "tak samo" bylo w sensie "tak samo źle".


...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jakby można związać sesje nie tylko z jednym IP. Po każdym powrocie do domu trzeba się przelogować, a większość jak sądzę korzysta z góra 2-3 lokacji.

Pozdrawiam


297l + 180l, eksperyment 2x250W + 2x39W, cyrk: koralia 4 i 2x3, obieg Eheim 1260, odpieniacz Blau Aquaristic model? + AM 2500sl, LR 37kg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie od początku nie działa pamietanie logowania. Nie ważne czy to IE7 firefox, z innych nie korzystam.

Wystąpił tez problem z wyszukiwarką. Nie wyszukuje nazw po TYTYUŁACH ;( a to bardzo nie dobrze bo nic nie mogę znaleźć

JEDEN zasadniczy plus wkońcu na momim kompie moge sobie czytać i poruszać sie normalnei po forum. Korzystam z rozdziałki 1600x1200 a tam obcinałao mi lterki albo cześć treści. a Teraz wszytko jest ok no może poza tymi dwoma rzeczami.

Logowac sie moge tylko ta wyszukiwarka.......... trzeba cos z nią zrobić


praca, praca, praca... i kurna na akwarium nie starczyło czasu, ale jeszcze tu wróce tylko za jakies pare lat. Wtedy bedzie 640 literków :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mnie 3 do 5 logowań dziennie lekko przeszkadza :Satisfied


240 l (120 dł 50 szer 40 wys) + 56 l sump, pompa glowna PH 802, cyrkulacja 900l/h + 500 l/h + 400 l/h + 240 l/h, oswietlenie NOWE 39W aquastar (T5) + 39W 4000K (T5) (12 godzin) + 2 X 39W 5000 K (6 godzin) bez odpieniacza, grzałka 150W, ok 20 kg żywej skały

forum wspinaczkowe Brytan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam tak samo, do wczoraj jeszcze wystarczało jedno logowanie w ciagu dnia,dzisiaj musze juz sie logowac po kazdym wyjsciu z forum ....moze nie jest to nic strasznego ,ale troszke denerwuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie od 2 dni zaczelo działac zapamietywanie - nie wiem dlaczego nagle zaczelo dzialac, ale jest ok pod IE 7


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja musze uzywac ie6. dziala czas tak samo czyli w nowym miejscu nie pamieta logowania z poprzedniej lokalizacji.


...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cos sie krzaczy forum - jak daje oznacz jako przeczytane to mam 100x cos takiego:

Warning: mb_eregi_replace() [function.mb-eregi-replace]: mbregex compile err: premature end of char-class in /home/umum/domains/nano-reef.pl/public_html/system/functions.php on line 259


pozdrawiam Mateusz

_____________________________________________________________________

140l z panelem, Kessil 360W, Tunze 9012

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po zmianie adresu ip logowanie nie zostanie zapamiętane ze względu na bezpieczeństwo serwisu.

Wystarczy przechwycić snifferem lub jakimś trojanem taki plik cookie i już każdy by miał dostęp do konta...


--

Profesjonalne projektowanie stron internetowych FLASH, CMS, HTML.

Zapraszamy:

Web24 - projektowanie stron WWW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jak dostać się do wiadomości wysłanych ? Wystarczy zmienić sesję i już wysłanych mamy 0 ?


Czesc i dzieki za ryby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
broneq :

Po zmianie adresu ip logowanie nie zostanie zapamiętane ze względu na bezpieczeństwo serwisu.

Wystarczy przechwycić snifferem lub jakimś trojanem taki plik cookie i już każdy by miał dostęp do konta...

nie no bez jaj. korzystam z wielu roznych serwisow i pamietaja fakt zalogowania bez wzgledu na to czy sie łączę w domu w biurze czy w czasie podrozy z hotelu. moze po prostu zapytaj fachowca jak to sie robi , zeby bylo bezpiecznie ... ?


...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nic nie dodam do tekstu kaziko ;)


240 l (120 dł 50 szer 40 wys) + 56 l sump, pompa glowna PH 802, cyrkulacja 900l/h + 500 l/h + 400 l/h + 240 l/h, oswietlenie NOWE 39W aquastar (T5) + 39W 4000K (T5) (12 godzin) + 2 X 39W 5000 K (6 godzin) bez odpieniacza, grzałka 150W, ok 20 kg żywej skały

forum wspinaczkowe Brytan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to nie potrzebuje bezpieczeństwa na poziomie banku. natomiast nie chce mi sie logować kilka razy dziennie.

nawet nie wiem czy jest to tylko problem zmiennego IP (mam dostep przez netie) bo IMHO gdy zmienia mi sie IP to powinno sie rozłaczyć połaczenie internetowe- a mnie przy stałym właczeniu komputera i internrtu też czasem zmusza do ponownego logowania.

może dodac mozliwość pisania jako gośc -bez logowania-- na liczbie postów mi nie zależy, mogę sie podpisać pod tym co piszę...


 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Znalazłem rozwiązanie problemu - został on już usuniety i powinno być wszystko ok.

Pozdrawiam

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super - jutro wypróbuję, albo nie zaraz zaloguję się z domu do pracy a z "pracowego" komputera wejdę na nano-reef


240 l (120 dł 50 szer 40 wys) + 56 l sump, pompa glowna PH 802, cyrkulacja 900l/h + 500 l/h + 400 l/h + 240 l/h, oswietlenie NOWE 39W aquastar (T5) + 39W 4000K (T5) (12 godzin) + 2 X 39W 5000 K (6 godzin) bez odpieniacza, grzałka 150W, ok 20 kg żywej skały

forum wspinaczkowe Brytan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie działa - ale nie miało prawa - w końcu to inny komputer ;) troszkę się zapędziłem ;) czyli jutro dopiero sprawdzę jak to u mnie działa.


240 l (120 dł 50 szer 40 wys) + 56 l sump, pompa glowna PH 802, cyrkulacja 900l/h + 500 l/h + 400 l/h + 240 l/h, oswietlenie NOWE 39W aquastar (T5) + 39W 4000K (T5) (12 godzin) + 2 X 39W 5000 K (6 godzin) bez odpieniacza, grzałka 150W, ok 20 kg żywej skały

forum wspinaczkowe Brytan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaraz przetestuję w tej chwili mam ip 77.254.152.132 zmknę stonę i wyłaczę komputer....


 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

77.254.150.96 a to moj obecny IP

PAMIĘTA LOGOWANIE hip hip hura

;););):);););):););)

;););):);):);););):)

potwierdzam ze pamietanie logowania działa (przynajmniej pod XP i IE7)


 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już prawie w domu, a co z pocztą wysłaną która znika po zmianie sesji ? Jak do nie powrócić ?


Czesc i dzieki za ryby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.