Skocz do zawartości
Przemek

NanoReef - rzeczy do zrobienia, poprawienia

Rekomendowane odpowiedzi

Denerwuje sie z tego samego powodu co LUK4344 .


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam podobnie, zauważyłem jednak że dzieje się tak podczas zmiany dostępu do internetu.

Otwieram w pracy i muszę się już logować, po powrocie do domu znów muszę się logować i tak w kółko.

Używam przeglądarki firefox.

Pozdrawiam

Paweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuje Opere.Pamieta login i wogole ma bardzo uzyteczne funkcje-zamkniesz cos przez pomylke nie musisz klikac,szukac jeszcze raz,ma opcje szybkiego wybierania stron,mozesz miec mnostwo otwartych zakladek i wszystko jest przejrzyste i banalnie proste.Jak dla mnie bardzo fajna przegladarka.Zainstalowalem ja tylko pod Nano-Reef a teraz uzywam do wszystkiego.Koniec z IE czy Firefox

Co do funkcji forum...kiedy wchodze do edycji mojego profilu i chcialbym dodac awatar lub zdjecie nie robi roboty

http://operapl.net/ do pobrania za free


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzegorz, zmiana przeglądarki nie jest rozwiązaniem...używam FF i go na pewno nie zmienię.

Zresztą przed zmianą na nowe forum wszystko działało.

Pozdrawiam

Paweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o logowanie spróbujcie wyczyścić cookie w przeglądarce. Może konfliktować ze starymi ze starego forum...


--

Profesjonalne projektowanie stron internetowych FLASH, CMS, HTML.

Zapraszamy:

Web24 - projektowanie stron WWW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Pa_blo.

A kto powiedzial ze musisz zmieniac przegladarke?Ten link to dla tych co im obojetne z jakiej korzystaja , a godzinami siedza na nanno-reef i chca zeby im wszystko dzialalo.Przeciez na kompie mozesz miec zainstalowanych kilka przegladarek.


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, że kilka osób ma podobny problem, po co zmieniać przeglądarkę albo instalować inną kolejną? skoro można to naprawić tak jak to było w poprzednim forum.

Wątek ten powstał, żeby wpisywać rzeczy które nie działają a chcemy żeby działały.

I tak właśnie chce :(

Pozdrawiam

Paweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na IE 7 nie wyświetla mi się połowa ikon na stronie głównej z tematami forum. Na 3 komputerach mam to samo.

Uważam że błogosławieństwem będzie jednak sformatowanie forum do 1024 x 768 pixeli, bo skoro aktualizacja powazna jest raz na kilka lat to po co trzymać forum w epoce kamienia łupanego jeśli chodzi o grafikę? Rozwiązało by to moim zdaniem najbardziej pasztecący to nowe forum problem z przesuwanymi zdjęciami. Czemu ma cierpieć 90% odwiedzających forum kiedy ogląda zdjęcia? Niech cierpi 10% co ma 800 x 600 i jak sobie poprzeuwają całą stronę w prawo i w lewo trochę. Może ich najdzie w końcu na zmianę sprzętu.


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SMK Ty nie narzekaj, :( Ty się chwal fotami z Hurghady


240 l (120 dł 50 szer 40 wys) + 56 l sump, pompa glowna PH 802, cyrkulacja 900l/h + 500 l/h + 400 l/h + 240 l/h, oswietlenie NOWE 39W aquastar (T5) + 39W 4000K (T5) (12 godzin) + 2 X 39W 5000 K (6 godzin) bez odpieniacza, grzałka 150W, ok 20 kg żywej skały

forum wspinaczkowe Brytan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"pokaż posty napisane od ostatniej wizyty" - poprzednio było fajnie podzielone jeszcze na działy i to by się wg mnie bardzo przydało.

Dodatkowo mam wrażenie, że jest to powiązane z konkretnym komputerem (pewnie cookies) a nie użytkownikiem (przeglądam forum w pracy i domu i wolałbym mieć przypisane jakoś do użytkownika, które wiadomości już widziałem a które nie - generalnie taka funkcjonalność występuje na większości for w szczególności tych opartych na phpBB).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qbab - no wlasnie chce wrzucic ale nie w mikro-formacie :(

nie chce mi ich zaladowac bo twierdzi że "700x540 to za duże"

ale jutro się przemoge i w wolnym czasie przekonwertuje


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha i jak są jakieś dłuższe linki to też się robią te bezsensowne przewijanki w oknie.

IMHO to poroniony pomysł z tymi przewijanymi oknami. Naprawdę jest to niezmiernie męczące i wygląda bardzo nieprofesjonalnie. To coś jak oglądanie strony na palmtopie lub komórce - niby da radę ale jak masz włączyć to ci się odechciewa.

Przemku tak z ręką na sercu w statystykach odwiedzin twojej strony ile procent korzysta z rozdzielczości 800x600?

No i jest jakiś budel w bazie danych cały czas - tematy nie te co wątek, poucinane jakby od połowy itp - np pierwszy z brzegu: http://www.nano-reef.pl/forums.php?m=posts&q=15578

nie zebym się czepiał ale miała być konstruktywna krytyka aby było wszystko na tip top :(


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie brakuje opcji- mój dziennik. W poprzednim forum można było b. łatwo i szybko przejść do swojego dziennika bez wyszukiwania na liście. Brak mi też jasnego i prostego umieszczania fotek w dzienniku, lub instrukcji jak to zrobić.


akwarium 80*40*40, 126 litrów, panel, marea 1000, koralia 2400- cyrkulacja, eheim 600 - obieg, miniflotor, 2*24 W 10000K T5, 1*24 W 18000K, 10 kgLR, trochę piachu, stada rurówek , cóś w muszelce, ślimaki: turbo, krewetki czyszcząca, 1 pterapogon, 1 żółta babka, 2 błazenki, jeżowiec,euphilia i miękk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma możliwości śledzenia tematów z forum. No chyba, że nie widzę.

Pzdr


Sonda: Skąd jesteś?

Na razie oglądam Wasze rafy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Gdzie są moje pliki, jak pokazac zdjęcia?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uzywam ie6.

nie zapamietuje mi loginu na forum, najpierw myslalem, ze to dlatego , ze podlaczam sie na zmiane w domu i w pracy, do tego jeszcze czasami przez edgea. ale chyba to bez znaczenia , nie zapamietuje i juz mimo wybierania opcji zapamietaj na 60 dni (a w sumie dlaczego tylko na 60 ?).

druga rzecz to tak jak ktos wspomnial wczesniej na glownym widoku forum po lewej stronie nie wyswietla sie wiekszosc ikon.


...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@S_Y_N_E_K stara wersja avanta zapamietuje (10.0) nie zawsze ale zapamietuje

nowa po zainstalowaniu mi nie lezala wiec wrocilem dostarej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze raz wróce do propozycji 1024x768 pixeli. To dzisiaj konieczność, szczególonie jak sie oglada fotki. Nikt z moich znajomych nie ma juz 800x600


"W akwarium wszystko co dobre dzieje się powoli ;) 250 l delta + sump 100 l. LED 180W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DarekS ma 100% racji. sprawdzilem sobie statystyki w googlowym analitycs dla jednej stronki jaka kiedys uruchomilem.

statystycznie tylko 2,73% uzytkowników ma rodzielczosc 800x600 i jest to najnizsza jaka sie pojawia.

top 3 jesli chodzi o statystyki pod wzgledem rozdzielczosci :

43,72% 1024x768

18,03% 1280x800

16,94% 1280x1024

ja sam mam rozdzielczosc 1440x900 i tak na oko wykorzystanie przestrzeni ekranu w nano-reef.pl to jakies 55% szerokosci, reszta to marginesy po bokach.


...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam 1280x800 a mam malutką matrycę. Też mi szkoda miejsca po bokach. Można by choć rozciągnąć do 1024


240 l (120 dł 50 szer 40 wys) + 56 l sump, pompa glowna PH 802, cyrkulacja 900l/h + 500 l/h + 400 l/h + 240 l/h, oswietlenie NOWE 39W aquastar (T5) + 39W 4000K (T5) (12 godzin) + 2 X 39W 5000 K (6 godzin) bez odpieniacza, grzałka 150W, ok 20 kg żywej skały

forum wspinaczkowe Brytan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee kiedys bylo cos takiego jak sledzenie postow na forum z informacja na pm ze ktos odpowiedzial

teraz tego nie widze a sie przydawalo bo nie zawsze pamietam gdzie cos odpisalem albo jaki temat mnie zainteresowal, a tak przychodzila grzecznie informacja i sobie czlowiek zagladal :(

PS co jest z NanoWiki da sie to juz edytowac/wisywac ?? jak tak to jak :(


www.akwa-swiat.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie się wyświetla edytuj :(


240 l (120 dł 50 szer 40 wys) + 56 l sump, pompa glowna PH 802, cyrkulacja 900l/h + 500 l/h + 400 l/h + 240 l/h, oswietlenie NOWE 39W aquastar (T5) + 39W 4000K (T5) (12 godzin) + 2 X 39W 5000 K (6 godzin) bez odpieniacza, grzałka 150W, ok 20 kg żywej skały

forum wspinaczkowe Brytan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kaziko :

DarekS ma 100% racji. sprawdzilem sobie statystyki w googlowym analitycs dla jednej stronki jaka kiedys uruchomilem.

/////

ja sam mam rozdzielczosc 1440x900 i tak na oko wykorzystanie przestrzeni ekranu w nano-reef.pl to jakies 55% szerokosci, reszta to marginesy po bokach.

podawałam juz przykład http://www.ranking.pl/index.php?page=Ranks:RanksPage&stat=23|OW


 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.