Skocz do zawartości
SkoczekPL

LEDy z ReefShopu - mity i fakty

Rekomendowane odpowiedzi

Andrzej ma rację.

Mam w domu akwarium podobne - 85x65x70cm - wisi jedna lampa - jest oświetlone super.

pozdrawiam

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemku kiedy (chyba ze juz?) jeden komputer z BT EX bedzie obslugiwac kilka lamp?

chcialbym 4 lampy, ale nie rozumiem po co placic np 4 razy po 2600zl, jak powinno byc raz 2600 i 3 razy po 1600zl ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kildut, komputer raczej nie kosztuje 1000 zł. Ale mogę się mylić.


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam male pytanie: jak rozpoznac modul ver. 1 od ver. 2 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Od dziś jestem właścicielem najnowszej wersji lampy BP EX+. Lampa będzie zawieszona nad akwarium 240 l, o długości 120 cm. (niestety dopiero bedzie :cursin) Jak akwa ruszy odrazu podziele się wrażeniami i udokumentuje fotkami. Narzie katuje malawi w zbiorniku 120 l.

Dla wachających się z kupnem powiem że pierwsze wrażenie jest na TAK TAK TAK, teraz tylko sprawdzić jak korale będą pod tą lampą rosły.


Akwarium 120 * 40 * 50 h

Oświetlenie BP EX+ 120 W

Cyrkulacjia Hydor - Koralia 4 (2 szt.) 4600 l/h

Odpieniacz Deltec AP 600

Obieg AM OR 3500 l/h

Start niedługo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#230054 krotki :

Witam.

Od dziś jestem właścicielem najnowszej wersji lampy BP EX+. Lampa będzie zawieszona nad akwarium 240 l, o długości 120 cm. (niestety dopiero bedzie :cursin) Jak akwa ruszy odrazu podziele się wrażeniami i udokumentuje fotkami. Narzie katuje malawi w zbiorniku 120 l.

Dla wachających się z kupnem powiem że pierwsze wrażenie jest na TAK TAK TAK, teraz tylko sprawdzić jak korale będą pod tą lampą rosły.

Nie rozumię zawiesiłeś nad malawi ?


180 x 60 x 60, cyrkulacja 1 x 12 000, 3 x 6 000, otpieniacz ATK, cyrkulacja aiwaki 2500 L/h, oświetlenie 2 x 250 W HQI

+ niebieskie 2 x 54 + LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemek "Komputer będzie jeszcze w październiku dostępny w wersji external - do "wcinki" pomiędzy dotychczas zakupione lampy ze swietlókami ledowymi - a zasilaniem" .... jak to obecnie wyglada?


ponad 1000l wody w obiegu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komputer do lamp ze świetlówkami dostępny jest w sprzedaży - proszę o kontakt jeśli jesteś zainteresowany.

W przypadku lamp modularnych (Rev.2) - ze względów bezpieczeństa zarzuciliśmy tego typu rozwiązanie. Komputer wbudowywany jest aktualnie wewnątrz, zasilany bezpiecznym zasilaniem 24V.

pozdrawiam

Przemek Cybulski


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzilo o lampy modularne :) ... a swoja droga kupilem http://www.reefshop.pl/eshop/oswietlenie_lampy-i-wietl-wki-led_pacific-sun-aquarium-modular-lamp-black-python.html 3 sztuki nad baniak 170 cm (mam nadzieje ze nie za malo bedzie swiatla) i tak sobie licze jak je rozlozyc ..... i jeszcze jedno czy mozna umiescic lampe nad spinkami na gorze baniaka (u mnie spinki beda okolo 1/4 i 3/4 dlugosci) czy starac sie je ominac (mam na mysli koniecznosc dodatkowego przebicia sie swiatla przez szklo) ....


ponad 1000l wody w obiegu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to BP - to można w nim zainstalować komputer - jednak zalecamy upgrade w naszym serwisie.

Co do samego montażu lamp - sądzę, że lepiej będzie zawiesić lampę w taki sposób, aby strumienia z lampy nie zasłaniały żadne poprzeczne wzmocnienia w akwarium.

W razie pytań proszę o kontakt.

pozdrawiam

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.