Skocz do zawartości
grafipl

Czy to zbiornik andriewa był dziś w teleekspresie?

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie jak w tytule. Włączam tv ia tu akwa w teleexpresie :p Graty


zlikwidowane...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak Andrzeja...

to nie jedyna publikacja jaką może pochwalić się te akwarium w mediach w dniu dzisiejszym

Gratulacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ;] Gratuluję sukcesu. Sam przed chwilą widziałem.


720l Akwarium + 250l Sump 3x150W HQI + 4x 54W T5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla tych co nie widzieli stronka z wydaniami teleekspressu

http://www.tvp.info/teleexpress/wideo/19012010-1700

tylko trzeba poczekać na aktualizacje z możliwością obejrzenia dzisiejszego wydania...

pozdrawiam


145x70x65H, sump 200L, BK 250, RRR 25kg, 2xVortech MP40, ATI 10x54W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkich przepraszam , ale to klasyczna nierzetelnośc informacji podana przez dziennikarza bez mojej wiedzy.

Materiał nie był autoryzowany . Nagrany krótki materiał dla tv regionalnej , gdzoe wspomnialem że zbiornik został wyrózniony na forum zagranicznym . Dziennikarze natomiast skomentowali jako najlepsze na swiecie , stąd nieporozumienia.

Jeszcze raz przepraszam , bo są lepsze zbiorniki niz mój.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze powtarzalem ze telewizja klamie, ale Andrzej w Twoim przypadku Twoja skromnosc niczego nie tlumaczy.

Pokazali baniak w telewizji publicznej. Ile teleexpress ma widzow ?


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#232970 Efendi :

dla tych co nie widzieli stronka z wydaniami teleekspressu

http://www.tvp.info/teleexpress/wideo/19012010-1700

tylko trzeba poczekać na aktualizacje z możliwością obejrzenia dzisiejszego wydania...

pozdrawiam

Taa po zaplaceniu oplaty technicznej 12zl/mc Pozdrawienia dla telewizji publicznej:mooning


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawo

a tu dla tych co nie widzieli teleexpress

Pozdrawiam Jacek


..............................................2651-obraz%20055%20%5B1600x1200%5D.jpg..............................................

FOWLR Już nie długo bo mi oczy bez cukierków padną :) 150x50x50 + sump 240L,30kg LR , 8x39 W , Ati BM 200,cyrkulacja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacek nie dziala mnie ten link :/


Nadchodzi nowe... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może brakuje ci jakiejś wtyczki


..............................................2651-obraz%20055%20%5B1600x1200%5D.jpg..............................................

FOWLR Już nie długo bo mi oczy bez cukierków padną :) 150x50x50 + sump 240L,30kg LR , 8x39 W , Ati BM 200,cyrkulacja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe no własnie sie zdziwiłem co podali :p ale coż zbiornik super i przekłamanie małe moim zdaniem. Graty :p Oby tak dalej Andriew !!!!


zlikwidowane...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi każą płacić 12zl jak chce oglądnąć. Jak ktoś ma chęci i ochotę, niech zgra i wrzuci na rapida czy youtube.


300l w obiegu. maxspect razor 160w, aqua nova ncm-3500, 2x tunze 6045, aquaspec white skim 200 z pompą w body.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:p Kolejny raz gratuluję Andrniew powoli stajesz się ikoną polskiej akwarystyki morskiej :p:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Andrniew

Nie prostuj tej informacji wszak masz wspaniały baniak i warto się chwalić :kapelusz

pozdrawiam


180 x 60 x 60, cyrkulacja 1 x 12 000, 3 x 6 000, otpieniacz ATK, cyrkulacja aiwaki 2500 L/h, oświetlenie 2 x 250 W HQI

+ niebieskie 2 x 54 + LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Andrzeju szczere gratulacje - nie ważne czy chciałeś tego czy nie - ważne, że ta ogólnopolska sława Ci się słusznie należy. Zresztą odnoszę wrażenie, że jeszcze nie raz będziemy dumni oglądając Twoje akwarium na forum publicznym. Osobiście znam tylko dwa zbiorniki z tak wysokiej półki, i które tak mnie oczarowały. Jeden stoi w Warszawie, a drugi w Krakowie :)Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak juz podali, ze najladniejszy na swiecie, to mogliby chociaz 2 sekundy dluzej chwalic. Niemce zrobiliby z tego caly program a spikerka bylaby Edyta Steinbach, a tu migneli przed oczami mistrzem swiata i przeszli do waznych wiadomosci Sierockiego itp.

Andrzej, gratulacje.


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.