Skocz do zawartości
inmar

Pacyfic Sun

Rekomendowane odpowiedzi

Cris6 - automatu tablicy PAR już niedługo.


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawo :waving za wersję 6.0 wygląda super.

Pozdrawiam

Jacek


Akwarium od WRZEŚNIA 2006, DIY reaktor a'la dastaco2.

https://drive.google.com/drive/folders/183aOu0N6pyqhFT6OfeNn0e6RBBvPDdJc

SPS = Stability Promotes Success, BEZ=bez zbędnych kosztów

Be wary of advice coming from those who will not show you the fruits of their success!

It’s not complicated, unless you choose to make it that way 

Pozdrawiam HAPPY REEFING!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nie mogę zainstalować nowej wersji programu na Win 7 Home Prem. Żąda Visual Basic Power Packs VS ver. 10.0.0.0


672L + 260L sump, Skiba Cone na RD, NewJet 8000, 4x BP 160W Cree ,2x Tunze 6105,2x Tunze 6055, 80 kg LR, Profilux III Ex + pompy dozujące, Balling

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Pakiet ten jest faktycznie niezbędny w środowisku Windows 7 - można go pobrac ze strony microsoft.com

pozdrawiam

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Fajfer pisz do Skoczka na priv. Od niedawna jest Głównym helpdeskowym od instalacji i programowania lamp:clowning


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#316583 W?odzimierz :

@Fajfer pisz do Skoczka na priv. Od niedawna jest G?ównym helpdeskowym od instalacji i programowania lamp:clowning

Heehehheeh :waving


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rafał i tak jest jakiś problem z wersją polską, bo angielska instaluje się bez problemu.

Edit:

Dziwna sprawa jednak. Dokładnie sprawdziłem katalogi z programami do lamp i jednak wersja polska się zainstalowała. A w czasie próby instalacji zgłaszało brak "Microsoft Visual Basic Power Pack 10.0..." i przerywało instalację. Dziwne:shocking


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włodziu, znaczy się co ? Udało się czy nie ? :waving


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rafał, najpierw zainstalowałem wersję angielską. W międzyczasie musiałem doinstalować Frameworka i potem jeszcze loader zażyczył sobie Visual Basica Power coś tam ale nie wiem po co? Potem odinstalowałem wersję angielską, zrestartowałem komputer i rozpocząłem instalkę wersji polskiej. I zdziwienie:shocking. Doszło do momentu, że wyskoczył komunikat, że brak Visual Basica, pomimo, że wcześniej był zainstalowany:cursin. No nic, pomyślałem. Instalka VB, restart, instalka wer. polskiej i :waving. Komunikat o braku VB ponownie i przerwa instalacji. Coś mnie jednak po czasie tknęło i przejrzałem katalog z programem polskim. No i był głęboko zakopany:googleye. Dziwne nie:bump1


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włodek coś te Twoje komputery jakieś chyba na Ciebie obrażone :waving Ale dobrze że się udało :)


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie każdy jest Głównym helpdes...?:) No właśnie czym?:waving


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie tylko problem Wlodka - u mnie tez sa komunikaty ze brak "Microsoft Visual Basic Power Pack 10.0..."

:waving

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Helpdes.... miłośnikiem :waving I jak coś to wal śmiało :)


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#316586 cris6 :

zainstaluj Microsoft NET Framework 4 i odpal program bez instalacji powinno ci ruszyć

A robiliście tak jak pisałem u mnie też się nie da zainstalować ale program odpala od razu z katalogu wystarczyło tylko zainstalować net framework 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cris6[/b]]A robiliście tak jak pisałem u mnie też się nie da zainstalować ale program odpala od razu z katalogu wystarczyło tylko zainstalować net framework 4

Dokładnie - tak też działa.


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Z racji tego że u części osób aplikacja wymagała zainstalowanego Microsfot .Net Framework - w tej chwili zaktualizowana została do wersji bez instalatora.

Żadne dodatkowe programy nie powinny być juz niezbędne (może poza .Net Framework) - zapraszam do pobierania.

http://www.pacific-sun.eu/download/PSLED_60_PL.rar

pozdrawiam

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.