Skocz do zawartości
crab22

Południe - Cykliczne pijackie spotkania :)

Rekomendowane odpowiedzi

A dlaczego miałem się rozmyślić ? Powiedziałem,że jak koledzy pojadą to ja też.Tylko nie wiem jak z Leszkiem bo chce wracać w niedzielę rano.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcieć to on sobie może:) zostawcie to mnie a Leszek nawet w poniedziałek nie będzie zdolny do jazdy:D

P.S.a my to już nie koledzy?:strutin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zawieziesz mnie i przywieziesz ?

Ps.Właśnie się dowiedziałem,że przyjeżdża ciotka z Ameryki i w sobotę ma być w Częstochowie zjazd rodziny.Modlę się,aby go zrobili w innym czasie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i zaczeły się komplikacje


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy to macie problemy Cezar powie kuzynowi,żeby się nie golił i pojedzie zamiast Ciebie na zlot rodzinny. Ciotka długo za granicą była to nie pozna:) P.S. Przywieźć to Cie mogę,ale z powrotem to ciężko będzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie spokojne,koło środy się wyjaśni.Wolę za Wami wypić bo ciotka polewa szklankami wiski i do tego tylko lód.Masakra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez chcialbym wpasc w pi na kilka godzin i wracac. Moge zabrac kogos z okolic Katowic


dsc0711b.th.jpg

Delta 72x72x50; LED Cree by Tomasz; Hydor Slim-Skim; 2x6055 + multi

Znajdziesz mnie rowniez na: http://www.bractwo-s...forum/index.php

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jakie chcecie menu? jakieś specjalne czy każdy będzie sobie wybierał ze standardowego jadłospisu? Myślę że ta druga opcja jest lepsza,bo każdy lubi co innego.O dodatkowych atrakcjach typu kulig,quady, wycieczki etc będziemy rozmawiać w piątek (wspólnie coś wybierzemy). Jest tak dużo możliwości spędzenia czasu,że na pewno nie będziemy się nudzić. P.S. Leszek weź na wszelki wypadek też filmy o rafie, bo będziemy mieli rzutnik:strutin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filmik o rafie :))

co do menu to ja bym skorzystał z tego co na miejscu dobre :) a jako ze odrazu po pracy jadę do coś ciepłego się zje, o której już ktoś tam będzie?


Jest .. i znowu "kostka".. | było vol3 400 l | było 324 l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli Pocztowa 33 (nr34 nie widzi Navi) to dobry adres to w 90min dojadę, wiec planuje być chwile po 17:) o ile będę jechał sam


Jest .. i znowu "kostka".. | było vol3 400 l | było 324 l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedź cały czas pod górę,to dojedziesz... W razie czego ktoś tam Cię odbierze:)

A co do rozpoczęcia to oficjalnie o 17, nieoficjalnie pewnie część osób będzie wcześniej:strutin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#243686 Sienki :

Jesli Pocztowa 33 (nr34 nie widzi Navi) to dobry adres to w 90min dojadę, wiec planuje być chwile po 17:) o ile będę jechał sam

no to kłania sie zmiana mapy w navi:)

a dla nas roztrzygający czas nadejdzie jutro:), mam nadzieje że dużo sie modlicie


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chłopaki nadejszła szumnie zapowiadana środa:) Jak tam Inmar sprawa z ciotką? Mam nadzieję że rozwiązana,bo Cezar 2 dni się modlił na Jasnej Górze:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i cisza Marek chyba dalej sie modli, i zapomniał się że jest środa i trzeba kolegą odpisać:)


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i zostało nam wysłychane:), jedziemy:) jezeli ktoś jest chętny to mam do sprzedania bioballe gdyby cos pisac to zabiore ze sobą


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam troche uzywanych gratow do sprzedania (lub wymiany na LPSy), ktore moglbym przywiezc:

- koralia nano

- koralia 1 warczaca

- JVP101 (nowa)

- LED 15W (60 cm) niebieska,

- statecznik elektroniczny 4x24

Ktos chetny?


dsc0711b.th.jpg

Delta 72x72x50; LED Cree by Tomasz; Hydor Slim-Skim; 2x6055 + multi

Znajdziesz mnie rowniez na: http://www.bractwo-s...forum/index.php

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nieźle:), macie jakieś fajne szczepki SPS lub LPS to proszę o zabranie do Schroniska:)


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chce ktoś sprawdzić Hanną PO4 ? Proszę zabrać wodę,Hanka zapakowana.Usługa 5 zł.W Milówce nie wziąłem od nikogo,ale ..teraz muszę skasować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.