Skocz do zawartości
crab22

Południe - Cykliczne pijackie spotkania :)

Rekomendowane odpowiedzi

ale chłopaki sie rozpisaliście, to co mam załatwiać sponosrów:), tez jestem za przyszła sobotą


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no w sumie tam mnie jeszcze nie było to nie wiem to moze nast razem:) a jak juz crab załatwił:)moze potrzebuje kolejny zastrzyk gotówki:Dpewnie po tamtym zlocie doszedł do wnosku ze po co robic jak mozna organizowac zloty i tez sie da wyżyć :](żart):strutin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moja i tak bedzie miala studia weekend wiec nie pojedzie raczej:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie brakuje kasy, to zlot trzeba zrobić:strutin

Leszek możesz organizować sponsorów ale to nie będzie duża impreza, takową zrobimy na jesieni:)

Proponuje spotkać się już w przyszły piątek na "Koziej Górze", a zostaniemy dopóki nam się nie znudzi. Do tego czasu rozglądnijcie się za jakimiś knajpami/pensjonatami żeby na spotkaniu przedyskutować co będzie naszym docelowym miejscem spotkań.

P.S.To nawet lepiej że za tydzień bo cytrynówka się lepiej przegryzie:strutin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam jeśli miały by być cykliczne spotkania w Jastrzębiu gdzie by miało być ?Oczywiście będą pewnie inne propozycje,które będziemy rozważać.

Co ma być priorytetem na takie spotkania ? Nocleg,posiłki,spokojne miejsce,bliski dojazd dla wszystkich ?

Wspomniany przeze mnie "Harian" jest hotelem z restauracją na uboczu centrum Jastrzębia przy samym parku leśnym gdzie jest mały basen,raczej dla dzieci i staw z łabędziami.Pokoje są dobrze wyposażone i przytulne,raczej w niskiej cenie.Jako,że jest to blisko mojej pracy często jadam tam dobre obiady w cenie 15zł(drobiowy,ziemniaki,zestaw surówek)

Dość często są tam organizowane wesela,prelekcje,wystawy obrazów i takie tam.Są dwie sale.Jedną można podzielić parawanami aby oddzielić prywatne spotkania.Piwo w cenie 5 zł więc menele tam nie zaglądają.Są tam też często dansingi.

Czekam na inne propozycje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To w przyszlym tyg pi czy sobota, bo sie zgubilem? Chetnie wpadne na pogaduch na 2-3h


dsc0711b.th.jpg

Delta 72x72x50; LED Cree by Tomasz; Hydor Slim-Skim; 2x6055 + multi

Znajdziesz mnie rowniez na: http://www.bractwo-s...forum/index.php

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio można się pogubić.. dla mnie priorytetem jest dojazd w rozumieniu czas a nie km, bo dobra drogą można się szybko przemieścić.

Na nocleg się raczej nie pisze bo w weekendy i tak zawsze jest dużo pracy, wpaść na te 2-3 h pogadać i do domu:)

Wstępnie rezerwuje wieczór za tydzień w piątek, tylko gdzie? bielsko? jastrzębie? :strutin


Jest .. i znowu "kostka".. | było vol3 400 l | było 324 l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za pytanie oczywiście,że Bielsko:) Chłopaki muszą mieć czas żęby się ogarnąć (następne będzie w Jastrzębiu):strutin

Jeżeli nie macie nic przeciwko to wolałbym w piątek, bo kolega @Nikel raczej nie może w sobotę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aloha:)

Na pierwszej stronie fotorelacja ze schroniska,zapraszam chętnych do integracji:strutin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby zobaczyć zdjęcia z linka który Wam przesłałem http://maps.google.pl/maps?hl=pl&source=hp&q=stefanka%20kozia&lr=&um=1&ie=UTF-8&sa=N&tab=wl trzeba nacisnąć na miniaturkę zdjęcia. Przejrzyjcie sobie fotki bo chyba już nie będę obciążał serwera dodatkowymi zdjęciami:)

a tutaj opis http://www.koziagora.republika.pl/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zasadniczo to koło 17,ale oczywiście możecie wcześniej,przy czym będziemy się starać zachować wstrzemięźliwość z alkoholem do 12 w południe:clowning

P.S. Tak Inmar piwo się nie liczy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę zamknąć sklep koło południa i przyjechać koło 17.Jeszcze Leoni z Brevisem się zastanawiają.Jeśli nie pojadą to ja też nie.

Ilu i kto na razie się zdecydował ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moja lepsza polowa i dwaj mali (4 i 9 lat) tez chca pojechac ... jezeli to mozliwe to prosibym rezerwacje pokoju 3 osobowego do niedzieli .. crab napisz czy da sie zrobic? ... jeszcze jedno gdzie bede mogl zostawic samochod? (najlepiej parking strzezony) bo rozumiem ze do schroniska sie nie dojedzie


ponad 1000l wody w obiegu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leoni musi jechać,bo jak nie to ja się do niego przejadę:strutin Listę zacznę robić popołudniu,także chętnych proszę o zgłaszanie.Matejoz zamkniemy auta na prywatnej posesji,a na miejsce dojedziemy jeepami,pokój masz zarezerwowany:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam przyjazd (2 doroslych i dwoje dzieci) ..... dzieki za rezerwacje pokoju (masz u mnie flaszke :strutin) .... z tego co wiem bedzie jeszcze Cezar i bedziemy kolo 17 .. pozdrawiam


ponad 1000l wody w obiegu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#243250 krzysiek26 :

kurde ja mam lipe nie bedzie mnie jednak:/

Masz na myśli tą nalewkę?:strutin

A tak poważnie to postaraj się,a nuż się uda.

Na 1 stronie zamieściłem już listę chętnych. Proszę o jak najszybsze zgłaszanie,pozwoli mi to lepiej zorganizować. Jak będzie więcej uczestników możemy również zamówić parę miejsc w pensjonacie u podnóża góry (myślę że da radę załatwić transport nawet w nocy:)Chłopaki zastanówcie się też nad quadami i paintballem, a ja w międzyczasie zorientuję się w cenach i dam Wam znać początkiem tygodnia.

P.S. Oprócz integracji na I spotkaniu musimy ustalić również parę ważnych kwestii w tym częstotliwość i miejsce naszych przyszłych spotkań, dlatego liczymy da dużą frekwencję:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

quady jak najbardziej :strutin


ponad 1000l wody w obiegu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe jakie plany :strutin

ja bede chcial tego samego dnia(tj. piatek) jeszcze do domu wrocic;D

a tak przy okazji to moze ktos z wybierajacych sie bedzie mial jakies szczepki do oddania/odkupienia?

Chetnie przygarne bo u mnie cos pusto;P


Jest .. i znowu "kostka".. | było vol3 400 l | było 324 l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega Sienki dobrze prawi możemy przy okazji się czymś powymieniać. Sam też bym coś kupił, w razie czego mogę Wam coś przetrzymać u siebie w akwa:) A wracając do parkingu,to jeżeli będzie ładna pogoda to nie będzie nawet potrzebny, bo dojedziemy na samą górę autami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.