Skocz do zawartości
inmar

Pomysł na nicka na forum

Rekomendowane odpowiedzi

Mój nick wynika nazwiska i przezwiska :)

A czy pasuje do mnie... hmm... :)

Pozdrawiam

Grzegorz Pryt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zenon - ma prawko na kombajn, lubi się nawalić, na lato kisi ogórki.

Pod takim nickiem mogę sobie spokojnie knuć plany zdobycia władzy nad światem :). A PL bo sam Zenon juz był zajęty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat fajny, wydawało mi się, że będzie co poczytać a tu....nick = tajemnica :)


150x50x50 + sump 103 l. 55 kg LR + 9 kg LS , cyrkulacja 2 x JVP 102, obieg At-306, odpieniacz - stożkowy, światło 2 x 54 t5 + HQI 70W + 120W LED, start 13.08.2010

Kupię szczepki korali miękkich i LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie sytuacja podobnie skomplikowana do tej u Grzegorza Dyzmy.

Imię - mama się uparła, tata był zbyt pijany by protestować...ale to i tak nienajgorzej bo miałem być Karol :)

Nazwisko - przez babcię co nie chciała Niemca :)


Szykuje powrot do morszczyzny w wielkim stylu :)

TYLKO WIDZEW

''Su ludia,ktorich mam proste v pici:-)))''

Aurel Hatala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypomnę o temacie,może inni się pochwalą jeszcze.Ciekawią mnie skąd biorą się bardzo dziwne i śmieszne nicki,bez obrazy oczywiście.Ktoś niedawno nadmienił do kogoś w sprawie jego nicka,że zastanawia się jak Go będą wołać na zlocie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa93

kawa93 - po 2 pierwsze litery imienia i nazwiska, 93 - rocznik :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe

a ja wybierajac sie do Milowki zastanawiam sie czy sobie jakiejs plakietki małej z moim nickiem nie strzelic na klapę

ale nie wiem czy to nie bedzie wiocha:D jedno wiem, tak byloby prosciej :)

co do mojego nicka to luft skrót od luftmench /alterego/


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z okazji proby bicia rekordu odswiezam temat. Patrzac na liste uzytkownikow jeden/a wpdl/a mi w oko.

Wielkadupa1 skad taki pomysl?


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój od nazwiska.Od podstawówki tak mnie nazywali i tak nazywają mnie do dziś,nawet żona czasami tak do mnie mówi:waving.Mojego syna 16 lat też tak nazywają już od dawna no i drugiego 8 lat też słyszę że tak wołają:waving

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adamus_23_as - kiedys próbowałem się zalogowac na allegro pod adamusem i po kilku próbach kombinacjach wyszło jak wyżej. imię w kombinacją z pierwszą literą nazwiska_wiek_inicjały. wyszła głupota ale tak się przyzwyczaiłem. tylko że wiek już nieaktualny:(


330l: 100/60/55 optiwhite + sump , oświetlenie: 8x39 ATI Powermodule Obieg: RD 3500 odpieniacz: Bubble King Supermarines 200 Filtr:poompa NJ2300+deltec FR 509 +filtr NP-reducing BioPellets dolewka: Dr Witt + Eheim compact 300

cyrkulacja:2xkoralia 4+1x koralia 3: skała ok 50kg. Start 17.05.2010 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie było podobnie , próbowałem załozyć konto e-mailowe i po wielu różnych kombinacjach system podpowiedział mi coś takiego i tak już zostało.


3967620a16878ca2.jpg

60x60x50+sump 57l ,30 kg LR , 10 kg LS, LED Hydra 52 hd+ 2xT5 , jebao cp 25, Deltec 1351 , New Jet 3000 Nowa bańka

Stara bańka - nie istnieje

http://nano-reef.pl/topic/82915-akwarium-4000-l-w-pracy/page__st__20#entry888530

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#300407 luft :

hehe

a ja wybierajac sie do Milowki zastanawiam sie czy sobie jakiejs plakietki małej z moim nickiem nie strzelic na klapę

ale nie wiem czy to nie bedzie wiocha:D jedno wiem, tak byloby prosciej :waving

co do mojego nicka to luft skrót od luftmench /alterego/

W tamtym roku mieliśmy w Milówce plakietki z nickiem i prawdziwym imieniem.To był mój pomysł bo jak inaczej najlepiej nam się poznać było.Myślałem właśnie o plakietkach,ale zrobili je na smyczy i jeden drugiemu odwracał plakietkę bo nie było widać napisu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno dawno temu, gdy nie było jeszcze komputerów a te co były służyły do innych rzeczy niż obecnie....chodziłem Ci ja do szkoły. W szkole jak to w szkole, jak Cie nie ma to musiałeś przepisać od kogoś to co było na lekcji, No i pewien kolega imieniem Olaf pochorował się i zaryzykował pożyczenie ode mnie zeszytów. Z zeszytami odesłał swojego brata (i tu uwaga dla starszych użytkowników - Ludwika (sic!) no i ten młodszy brat do mnie - "Olaf dziękuje ale piszesz takie kulfony że hej". No i w zmienionej formie używam go i znajomi od już dobrych 22 lat:) Problem tylko się pojawił z pewną postacią z TV, która wraz z pewną żabą bawiła dzieci. Ale postać już tylko chyba w Wikipedii funkcjonuje a ja (jak na razie) mam się dobrze:)


Qlfon, Lublin

Akwarium: 115x84x65, oświetlenie 6x39W T5 + BP XM140, odpieniacz BK200, cyrkulacja: 3x6055,1x6095, obieg: Red Dragon Mini 6000,

Poprzednie akwarium Projekt Nautilus: 18,03,2012 - 27.07.2016.

Obecnie: prawie FOWLR:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie kiedyś siedziałem w Chorwacji nad wodą, i zastanawiałem się nad nickiem. Teraz mi to się wydaje okrutnie zabawne "zastanawianie się nad nickiem", co to do cholery jest? Jakie to w ogóle ma znaczenie? Ale dla nastolatka miało i już! No więc musiał być dobry, mocny, i coś sobą nieść. Pamiętałem "Gotterdammung", to było coś, dramat do którego muzykę pisał Wagner. Zmierzch Bogów, brzmi, no i takie lekko rewolucyjne, bardzo mi się spodobało i tak już zostało (nie ma jak rym). Gorzej jak sprawdziłem że poprawna nazwa to "Gotterdammerung", no ale nick już funkcjonował i głupio się wycofywać. Co śmieszne, ludzie aby nie kaleczyć sobie ust i palców skracali to do "Gotter" co łechtało moje ego :waving


-UNDER CONSTRUCTION-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy nie zastanawiają się nad nickiem,inni mają duże poczucie humoru wybierając go.Nie chcę obrazić Kolegę wymienionego przez Grzegorza,ale głupio by wyglądał w Milówce wywołany na przykład do odebrania nagrody :waving

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż to jest mój drugi nick, a powstał przez przypadek. Kiedyś kumple określił mój charakter tak : "Bóg zesłał Cię na ziemię żebyś zniszczyła facetów, podobnie jak Milady w Muszkieterach". Zupełnie nie wiem o co mu chodziło:bump1 Ale tak jakoś zostało to przyjęte i funkcjonuje również w życiu codziennym, chociaż został zredukowany do Milki lub Mili :waving


Ja nie jeżdżę szybko, ja latam powoli ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój nick pochodzi od tego gościa, tak nazwała mnie moja lepsza połówka. A ponieważ wspomniany jegomość nie chodził do szkoły, nie boi się Niki i robi byki, więc podpisywał się tak jak w moim nicku.

(naprawdę nie jesteśmy aż tak podobni - jestem trochę mniej ponury i nie mam kokardki na ogonku)


ReefMax i parę gratów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#316130 dolla-bella :

Twój nick trzeba czytać jak coś takiego:

http://demotywatory.pl/2554887/Sa-takie-wyrazy

wtedy nabiera sensu

#316128 jaszczomp :

Mój nick to .. :waving) HAHA :)

Najwięcej zabawy mam jak kibice czytają ten nick z mojej bluzy teamowej .... istny kabaret: "tato ... zobacz ... ale ma błąd ...." :))


c4ca4238a0b923820dcc509a6f75849b.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój nick zrodził się z uwielbienia do fantastyki oraz mitologii no a co do 69...no tego to chyba nie trzeba tłumaczyć...:waving


112L 4x24w;5000l/h ~21kg LR; 3kg LS

zapraszam również na moją stronkę nie akwarystyczną związaną z zarabianiem w internecie

http://www.e-krezus.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój się wziął po trochu od nazwiska, a po trochu od uczesania hehe :waving


DOBRE RADY + PRACA + WIEDZA = PIĘKNA RAFA

Reefmax + zdjeta pokrywa-- lampa Led 90W Filtracja : purigen,silicatex , chmi-pure,LR , + odpieniacz DIY . Falowniki 2x. Obsada: wszystkiego po trochu:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajomy kiedys zrobil animacje w flashu z taka dzwina mordka -> =] byl to kokos odbijajacy sie od trampoliny, po pewnym czasie przerysowalem go na pudelko z pewna karcianka, w ktora grywalem dosc czesto, przekrecajac "S" na "Z"

I tak ludzie ktorzy mnie nie znali po imieniu zaczeli mnie przezywac, jako ze jest to dosc popularny nick u mnie weszly w role zera, potem sie to jakos przetoczylo po gimnazjum, liceum, przez studia, wszystkie mmo w ktore gralem ze sie przyzwyczailem...

Do dzisiaj matka mowi do mnie kokoz a ja do niej Klara (na imie ma Marzena) wiec ksywki weszly ostro w zycie.


ff37c322e831cc203da4ccb0e5154311u1046a915.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, a o co chodzi z tematem, szukamy pomysłu na Nicke, czy na nick? W obu przypadkach źle napisane.

A to moje, bo kruki to takie fajne wredne stworzenia, a mi zawsze w duszy chochlik siedzi. A szary bo kiedyś zarzuciłem temat że nie ma świecie ani czystej bieli, bo się zabrudzi ani zupełnej czerni, bo wyblaknie.


Sto kilo szczęścia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.