Skocz do zawartości
crab22

Zlot w górach II 4-6 Luty 2011

Rekomendowane odpowiedzi

Widze że zlot jak najbardziej udany.Mam pytanie czy jakieś ciekawe prelekcje miały miejsce?

Czy tylko cytrynówka lała sie strumieniami :)

Widziałem na zdjęciu Pana Osmałka Sharkprojekt więc jak sądze kwestia ginących rekinów musiała byc poruszna.

..... fotka z błazenkami na talerzu ,no comments :waving:shocking pokaz odpowiedzialnego podejścia do akwarium i jego mieszkańców...


Pozdrawiam Sebastian Burkat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze że zlot jak najbardziej udany.Mam pytanie czy jakieś ciekawe prelekcje miały miejsce?

Czy tylko cytrynówka lała sie strumieniami :)

Widziałem na zdjęciu Pana Osmałka Sharkprojekt więc jak sądze kwestia ginących rekinów musiała byc poruszna.

..... fotka z błazenkami na talerzu ,no comments :):shocking pokaz odpowiedzialnego podejścia do akwarium i jego mieszkańców...


Pozdrawiam Sebastian Burkat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było jeszcze :

"Żywienie i profilaktyka zdrowotna ryb przed transportem i w okresie kwarantanny" , prezentacja sprzętu Aqua Trendu , i tak jak piszesz Sharkproject- prelekcja połączona z przezentacją filmów o rekinach . A co do błaznów to były martwe wyjęte ze zbiornika po bliżej nie ustalonym katakliźmie.


3967620a16878ca2.jpg

60x60x50+sump 57l ,30 kg LR , 10 kg LS, LED Hydra 52 hd+ 2xT5 , jebao cp 25, Deltec 1351 , New Jet 3000 Nowa bańka

Stara bańka - nie istnieje

http://nano-reef.pl/topic/82915-akwarium-4000-l-w-pracy/page__st__20#entry888530

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było jeszcze :

"Żywienie i profilaktyka zdrowotna ryb przed transportem i w okresie kwarantanny" , prezentacja sprzętu Aqua Trendu , i tak jak piszesz Sharkproject- prelekcja połączona z przezentacją filmów o rekinach . A co do błaznów to były martwe wyjęte ze zbiornika po bliżej nie ustalonym katakliźmie.


3967620a16878ca2.jpg

60x60x50+sump 57l ,30 kg LR , 10 kg LS, LED Hydra 52 hd+ 2xT5 , jebao cp 25, Deltec 1351 , New Jet 3000 Nowa bańka

Stara bańka - nie istnieje

http://nano-reef.pl/topic/82915-akwarium-4000-l-w-pracy/page__st__20#entry888530

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko cytrynówka.

Mam małe nagranie z "Żywienie i profilaktyka zdrowotna ryb...". Wrzucę na youtuba jak się ogarnę.

Co do zdjęcia z błazenkami na talerzu, niestety dostały konkurs "jeden z dziesięciu", jak na razie ten jeden też jeszcze nie jest okazem zdrowia.


Sto kilo szczęścia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko cytrynówka.

Mam małe nagranie z "Żywienie i profilaktyka zdrowotna ryb...". Wrzucę na youtuba jak się ogarnę.

Co do zdjęcia z błazenkami na talerzu, niestety dostały konkurs "jeden z dziesięciu", jak na razie ten jeden też jeszcze nie jest okazem zdrowia.


Sto kilo szczęścia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Tester!:waving Juz szukam:)

szary kruk jak będziesz w Bielsku to się odezwij;) chętnie się wymienię za cokolwiek i dam Ci małego błazenka... nie wiem czemu pozostałe 3 u mnie w baniaku uwzięły się na tego czwartego i już dwa miesiące go leją... dlatego dla jego zdrowia chetnie go oddam/wymienię:)

korzystamy z opcji "edytuj"

i scalamy posty,

pkt. 6 Regulaminu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Tester!:) Juz szukam:)

szary kruk jak będziesz w Bielsku to się odezwij;) chętnie się wymienię za cokolwiek i dam Ci małego błazenka... nie wiem czemu pozostałe 3 u mnie w baniaku uwzięły się na tego czwartego i już dwa miesiące go leją... dlatego dla jego zdrowia chetnie go oddam/wymienię:)

korzystamy z opcji "edytuj"

i scalamy posty,

pkt. 6 Regulaminu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki za relacje!

Zwłaszcza wizytowki ze zdjeciami!

Przydadzą się :googleye do odświeżenia pamięci :)

pozdrawiam!

luft


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brawo :-)

nie widze tylko właściciela i tygrysa z naszej łazienki


UWIELBIAM MÓJ CANDY SHOP

130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To się nazywa relacja, BRAWO!


Dystrybucja pomp perystaltycznych, pompy perystaltyczne pompy dozujące pompa perystaltyczna pompa dozująca systemy dozowania sprzęt akwarystyczny dozownik akwarystyczny automatyczna dolewka www.pompydozujace.com www.aqua-trend.pl

Tanie pompy dozujące największy wybór fachowe doradztwo, dozowanie cieczy. Firma aqua-trend od lat zajmuje się budową indywidualnych systemów dozowania cieczy. Pompa jelitowa.

levelautomatic shark poseidon doser one evolution Doser AT-1 automatyczna podiana wdy Converus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękna relacja . Teraz nikt nie powie że tylko się tam piło :googleye


3967620a16878ca2.jpg

60x60x50+sump 57l ,30 kg LR , 10 kg LS, LED Hydra 52 hd+ 2xT5 , jebao cp 25, Deltec 1351 , New Jet 3000 Nowa bańka

Stara bańka - nie istnieje

http://nano-reef.pl/topic/82915-akwarium-4000-l-w-pracy/page__st__20#entry888530

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#325295 luft :

dzieki za relacje!

Zwłaszcza wizytowki ze zdjeciami!

Przydadzą się :) do odświeżenia pamięci :)

pozdrawiam!

luft

A to tak wygląda Luft : )

@kocan1 fajnie ogląda się tą fotorelacje :googleye


Sto kilo szczęścia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli można poprawić to moje akwarium to 360 L a Kordla ma złego nicka wpisanego oraz Kordla,Cyganus i DMT są z Jastrzębia jak ja a nie z Bielska :googleye

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rewelka:) wreszcie będę kojarzył ludzi z nickami;) bo większość fotek na forum jest mocno nieaktualna;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fotorelacja bomba wreszcie wiem kto jest kto pozdrawiam ania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tym oto sposobem mam licencjonowanego fotografa na na nastepny zlot. Fotorelacja i opis pierwsza klasa:clapping


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak patrząc po tych zdjęciach wizytówkach Tofik coś niewyraźnie wygląda : ) ciekawe ile trzeba wypić aby nawet na zdjęciu wyjść rozmytym :googleye


Sto kilo szczęścia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.