Skocz do zawartości
tomasz

Urodzeni bez mózgu...

Rekomendowane odpowiedzi

A dlatego interesuje go Twoje podejście, że istnieje możliwość że na Twojej drodze stanie jego córka czy żona. Pisałeś zdaje się że z przedszkola już wyrosłeś. Może wzrostem. Naprawdę wyrośniesz dopiero wtedy gdy zrozumiesz, że Twoje prawo do życia adrenaliną kończy się tam gdzie zaczyna prawo do życia innego człowieka. Nie za trudne to dla Ciebie?

Edytuję post gdyż jeszcze Ci coś powiem:

nurkowałem 35 m bez aparatu, wspinałem się na czas, latam na paralotni - 4500m z silnikiem bez aparatu tlenowego, budowałem i jeździłem na motocyklach - dlatego miałem przerwę w morszczyźnie - co niektórzy pamiętają

więc pozwól że zacytuję klasyka "co ty k...wa wiesz o adrenalinie"

Nigdy nie naraziłem niczyjego życia - swoje dziesiątki razy.


380l, 400W led DIY Cree, odp. T-Aqua, trochę innych gratów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zleźcie w końcu z Pavilona, każdy ma prawo do własnego zdania on je wyraził o tyle.

Co do samego zachowania bikera, to moim zdaniem durne że z taką prędkością lawiruje między samochodami, a co jakby zabrakło mu tych 15cm? Jazda pod prąd to już przegięcie.

Aczkolwiek, usprawiedliwiam motocyklistów, którzy w sposób rozważny i ostrożny wyprzedzają miedzy samochodami które stoją w tłoku - takie prawo 2 kołek. - oczywiście w sposób dużo mądrzejszy niż ten na filmie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyglada na to, ze jak zwykle temat motocyklistow sprowadza sie do "idiotow, dawcow organow, etc.". Gosciu rzeczywiscie troche przegina na filmie - wheelie pod prad to przesada. Ale a) ten filmik jest przyspieszony i :) mobilnosc motocykla jest zupelnie inna niz poruszanie sie samochodem. Hamowanie, zakrecanie, etc. odbywa sie na zupelnie innych zasadach. Sam kiedys myslalem, ze jezdzacy miedzy samochodami w ruchu to psychopaci. W tym sezonie zrobilem prawie 10,000km po Warszawie na 2 kolkach (glownie w godzinyach szczytu) i mialem przez to kilkaset godzin do przodu - zeby na przyklad czytac forum :) to co ten koles robi przez 90% czasu na filmie moze sie wydawac glupie ale wyglada na to, ze panuje niezle nad sytuacja. Pozostale 10% to Rosyjska Ruletka. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomasz,:)

Tym sie rozni prawdziwy mezczyzna od wyrostka.


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#289354 Kubaaas :

Wyglada na to, ze jak zwykle temat motocyklistow sprowadza sie do "idiotow, dawcow organow, etc.".

...

ja odebrałam i ten film i dyskusję inaczej. Nie czepiam się motocyklistów, tylko bezmózgów którzy by poprawić swoje samopoczucie i poczuć to "coś" bezmyślnie stwarzają zagrożenie dla innych ludzi. i to piętnuję i podkreślam, nieważne czy na dwóch kółkach czy czterech...

odstresować się mozna na wiele sposobów, jedni koszą trawę inni czytają, można pływać, biegać, skakać i latać. i Jeździć na motorze też można, tylko trzeba mieć jeszcze trochę w głowie. Nie szanuję swojego zycia-powiedzmy, że to moja sprawa, ale psim obowiązkiem jest szanować życie innych ludzi.

#289354 Kubaaas :

... to co ten koles robi przez 90% czasu na filmie moze sie wydawac glupie ale wyglada na to, ze panuje niezle nad sytuacja. Pozostale 10% to Rosyjska Ruletka. :)

to ten gościu jest głupi, i każdy kto działa podobnie. Zakładając nawet że jest cyborgiem, który nie popełni błędu, to zawsze może zawieźć sprzęt. Może pęknąć opona jego lub w samochodzie przed nim, ktoś może wyrzucić puszkę przez okno i go trafić... może się zdarzyć milion różnych rzeczy, które doprowadzą do tragedii i nie ma znaczenia czy koleś trasę zna, i czy dobrze panuje nad maszyną.

człowiek inteligentny to wie, a "inteligenty inaczej" "bawi się" jak na filmie.


130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

SPRZEDAM:

-akwarium 100x70x55, sump, stelaż, hydraulikę;

-lampa DIY 2x150W HQI + żarniki Reeflux;

-lampa DIY 8x T5 39W

-OR 3500

LINK DO TARGOWISKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdziwy mężczyzna? Kiedyś służba wojskowa była takim przejściem ze świata dziecka w dorosłość.Trzy lata w marynarce wojennej i adrenaliny macie do końca życia, nie mówiąc już o zamiłowaniu do morszczyzny.Była to najlepsza szkoła dorosłości.Szlifowała trudne charakterki i uczyła odpowiedzialności za to co się robi i mówi.Czytając czasem forum myślę że niektórym by się teraz taka lekcja przydała.Cóż mamy dużo krzykaczy internetowych którzy pod osłoną anonimowości nabierają siły.Zamiast słów proszę,dziękuję mamy to co mamy.Co do motocyklisty to totalne przegięcie.Ale najgorsze jest to że renta i leczenie takich gości jest z naszej narodowej kasy.Pozdrawiam.


580 L.panel.FO i 73 L.sump.rafa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj z tym wojskiem sie wzupelnosci zgadzam.Fakt ze nie trzy lata, ale rok z wlasego wyboru

Spojrzmy jeszcze na tych ludzi "bez mozgu" od innej strony. Wiecej na drogach mamy pianych kierowcow i nowicjuszy.

Ile wypadkow powoduja ludzie w podeszlym wieku ktorym czesciej powinno sie robic badania.

A ile narzdow mamy dla osob czekakacych na przeszczepy od fanow dwoch kolek???


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akai,

desant morski w Stanie Wojennym :)


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kutry patrolowe.:wavingDo dziś nie zapomnę specjalności kuchni, żurek robili z kostki margaryny na kocioł wody.


580 L.panel.FO i 73 L.sump.rafa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak można skomentować taki filmik? Dla mnie to megadebil, brak słów.

Niektórym się wydaje, że życie to gra komputerowa. Otrzeźwienie przychodzi na wózku inwalidzkim, bo na katafalku już ciut za późno na myślenie.

Albo, co gorsza, po wyjechaniu między samochodami na pieszego na pasach.


ReefMax i parę gratów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem dwa tygodnie temu ten filmik

niezla adrenalina! Taka jest właśnie Moskwa

Przyjaciel ma obecnie żone z Moskwy właśnie

Rok stażu, w komorce dwa filmy, zdjecia z wlasnych stłuczek/wypadków na ulicach rosyjckiej stolicy

gdyby nie material dowodowy w obu przypadkach milicja zrobila by go winnym...

polecam wiecej filmikow na youtube z ulic Moskwy

seria filmow taxi sie kryje:)


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akai na pocieszenie powiem, że bohater filmu jak się rozbije to nie z "naszej narodowej kasy"


Sto kilo szczęścia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem że mogę trochę zburzyć racjonalny tok myślenia ale ... wyprzedzanie na podwójnej ciągłej jest najbezpieczniejsze dla motocylkisty, zdecydowana większość wypadków na motorze spowodowana jest przez kierowców którzy nie patrzą w lusterka. Sam jeżdżę na mojej kózce od kilku lat niestety nie mam czasu zrobić prawka na motor :). Co więcej czasami bezmózgowie właścicieli dwuśladów dawał mi do myślenia żeby jednak zrezygnować z motoru.


450 lit + 120 lit sump; 2*150 HQI+2*54 T5 ; Deltec APF 600; AM OR 3500-obieg; 1*4500+1*8000+1*4400-cyrkulacja;

http://www.nano-reef.pl/forums.php?m=posts&q=23191

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#289370 nika :

Nie szanuję swojego zycia-powiedzmy, że to moja sprawa, ale psim obowiązkiem jest szanować życie innych ludzi.

dlatego sam bardzo rzadko jeszcze na motorze:) samochodem też staram się jak najmniej.

rozumiem jednak gościa z filmiku...

kobiety miejcie świadomość, że facetami gdzieś tam rządzi testosteron :)

to przez nas facetów ten świat jest taki "brudny"


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#289487 ozim :

zdecydowana większość wypadków na motorze spowodowana jest przez kierowców którzy nie patrzą w lusterka.

Chyba sobie żarty robisz :) :)

Owszem są tacy co nie patrzą, ale powiedz mi jak mam dostrzec motocyklistę, który pędzi przez miasto z prędkością około 150-180km/h ???? Czy wiesz jaka jest jego szybkość przybliżania się do samochodu, który jedzie przez miasto 50km/h ??

W praktyce wygląda to tak: patrzysz w lusterko, wrzucasz migacz , z tyłu pusto, wykonujesz manewr i już za sobą masz motocyklistę.

Sam miałem taką akcję na Włókniarzy w Łodzi,dobrze ,że jeszcze raz spojrzałem w lusterko zanim zjechałem na pas.

Większość motocyklistów jest sama sobie winna, gdyby jeździli w miarę normalnie nie byłoby problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo ludzie jezdza za wolno :-) Jakbys jechal chociaz te 120 to by nie bylo zagrozenia takiego :)


Nadchodzi nowe... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W praktyce wygląda to tak: patrzysz w lusterko, wrzucasz migacz , z tyłu pusto, wykonujesz manewr i już za sobą masz motocyklistę.

Dokładnie jest tak jak piszesz, pewnie przez to że popatrzyłeś w lusterko nie zdarzyło się nieszczęście, motocyklista i tak jest wyczulony twój manewr. Najwięcej osób ginie przez kierowców którzy nie patrzą w lusterka. Kiedyś musiałbyś się przejechać po mieście nawet jako pasażer na motorze to złapałbyś się za głowę jaką bezmyślnością potrafią wykazać się kierowcy.


450 lit + 120 lit sump; 2*150 HQI+2*54 T5 ; Deltec APF 600; AM OR 3500-obieg; 1*4500+1*8000+1*4400-cyrkulacja;

http://www.nano-reef.pl/forums.php?m=posts&q=23191

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ozim ale nie wszedzie jest tak zle :) jestes z wroclawia. Wiec gorzej byc nie moze :) ja normalnie czuje ze okresu dostaje jak mam jechac do centrum tego szalonego miasta :) i jak na zlosc siostra sie musiala w centrum wprowadzic :) co oczywiscie nie zmienia faktu ze gdzie indziej jest dobrze :) ale dla mnie wroclaw to absolutny numer 1 polskich miast z masakra komunikacyjna :)

pozdrawiam

lukasz


Nadchodzi nowe... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozmawialiśmy, gdybaliśmy,sprzeczaliśmy się.Dzisiejsza tragedia może ochłodzi głowy tym z młodzieńczą fantazją.Widać że odpowiedzialni jesteśmy nie tylko za swoje ale także innych życie, a granica jak widać jest bardzo cienka.Składam kondolencje rodzinom zmarłych.


580 L.panel.FO i 73 L.sump.rafa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#289288 Pavilon :

W Niemczech mają autobany na których można wycisnąć ile fabryka dała, wyjeździ się i potem nie szaleje tak po mieście...

Ja nie mówię też żeby cały czas naginać 200km/h... Ale jak za 2 lata będę miał moto to też nie będę stał w korkach a sprawdzić osiągi moto pojadę na tor. Na naszych drogach nawet jak chcesz to nie da się poszaleć :)

Ha ! Ha! Ha! Rozbawiłeś mnie, widziałem już takich ... (brak mi odpowiedniego słowa) na lotnisku w Modlinie, fajne ubranka, nówki R1 i ...nic do pokazania (poza pałą na każdym biegu do odcinki) . Jeżdżę już sporo lat i wiem jedno, jazda w korku z prędkością jaką zaprezentował ten koleś z filmiku prędzej czy później zawsze kończy się tak samo.


150x50x50 + sump 103 l. 55 kg LR + 9 kg LS , cyrkulacja 2 x JVP 102, obieg At-306, odpieniacz - stożkowy, światło 2 x 54 t5 + HQI 70W + 120W LED, start 13.08.2010

Kupię szczepki korali miękkich i LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prawda taka ze drogi mamy beznadziejne (podziekowania dla bandy ktora rzadzi tym krajem juz 20 lat)....

ale to co ludzie wyprawiaja to przechodzi ludzkie pojecie, najgorzej jest na dwupasmowkach jak tworza trzeci pas do wyprzedzenia, masakra....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrzac na naszych sasiadow My Polacy chyba jezdzimy najostrozniej :)

Tesknota za mlodoscia?


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znam wielu motocyklistów z racji brata który ma fioła na punkcie motorów. Zaczynał od tup-tupa (a"la harley) twierdząc że nie wsiądzie do ścigacza. Teraz ma jedną z najmocniejszych maszyn - ale ma również..... ROZUM.

Wbrew pozorom jest wśród tej ekipy naprawdę duża grupa ludzi myślących i rozważnych jeżdżących jednak czasem szybko.

Ten kolo z filmu nie pożyje długo, kiedyś jego szczęście się skończy, gorzej jednak gdy ...ktoś inny będzie miał nieszczęście się z nim "spotkać" podczas takiej brawury

Co do "śmigaczy", nic do nich nie mam - chcą się zabić ich "broszka". Jednak brak pomyślunku może skończyć się również nieszczęściem innych.......- ot proszę http://www.fakt.pl/Motocyklista-zabil-przechodnia-FOTO,artykuly,81937,1.html

Ja motoru nie kupię mimo że mnie to naprawdę interesuje. Mam dzieci, a za bardzo lubię szybką jazdę......


Pozdrawiam

Sebastian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.