Skocz do zawartości
boberroo

REEFSHOP - OPINIA

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów na forum.

Chciałbym się podzielić moim doświadczeniem w robieniu zakupów w reefshopie.

Zakupy robiłem już kilka razy i ostatnio trzykrotnie dostawałem towar niezgodny z zamówieniem. Obsługa wydaje mi się że świadomie wciska towar którego nie może sprzedać. Pomyłki są bardzo częste.Wystawiają towar którego nie mają na sklepie a potem to próbują wcisnąć jakieś zamienniki. Bardzo długi czas dostawy. Tydzień czekania to standard. O wiele lepszy jest sklep e-rybka. Bardzo szybkie dostawy i przesyłka zgodna z zamówieniem. Z dniem dzisiejszym kończę już zakupy w reefshopie! Męczy mnie już dzwonienie ze skargami i odsyłanie towaru. Pozdrawiam wszystkich morszczyniaków. Krzysiek z Krosna Odrzańskiego.


Mini-rafka 100 l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie jest wprost przeciwnie paczki dochodza expresowo


akwa 500 litrow sump okolo 170 100 kg zywej skaly odpieniacz red skim 200 pompa 4500l/g cyrkulacja 2 x koralia 10 tys l/h filtr na fosforany grotech lampa sunpower 6x80 t5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez szybko dostaje towar i zawsze zgodnie z zamowieniem.


Akwarium 120x60x60,sump 80x40x35,cyr:SUNSUN 12000l/h + 6000l/h,AquaBee UP3000,2xMAXSPECT 160W,Bubble Magus BM110

Obsada:Forcipiger flavissimus,Zebrasoma flavescens,Zebrasome Xanthurum,Siganus vulpinus, Paracanthurus hepatus, 3 Anthiasy, 2 Occelarisy

http://mojarafa.blox.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również nie narzekam - szybko i zgodnie z zamówieniem.


300 litrów + 100 sump

ATI 6x54W DIMM

WP 40

WhiteSkim200

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

boberroo - tu mówię ja Rafał z Lublina :D

Towaru nie będę oceniał bo nie wiem jak było czy zgodny czy nie - załatwiaj to ze sklepem, ale powiedz mi takie coś.

Kupujesz kilka razy w cholernie złym sklepie w/g Ciebie, dostajesz zły towar i dalej tam kupujesz ?

Ja bym zmienił sklep po pierwszej - max drugiej wpadce. Żal.pl

Jesteś na forum ponad rok i nagle przypływa radości żeby pierwszego posta napisać - jadąc po sklepie RS ?

To nie program "wybacz mi" .....

Zresztą widzę że każdego dnia będziemy nowy sklep omawiać :D Wczoraj "jechaliśmy" po sklepie który zachwalasz......

Po trzecie wydaj 10zł więcej i zamów kuriera a nie pocztę (bo pewnie pocztą wysyłałeś ?)

Pozdrawiam


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie to wlasnie zastanawia dlaczego pierwszy post jest tu i taki a nie w topicu tutaj sie witamy. Dziwne:)

Pozdrawiam

Maciej


START 12.12.2013 - 180L z panelem 70x70x45, odpieniacz DIY a'la midi flotor ale.... na igle AB 2000/1 :), ATI Sunpower 6x24T5 + 9W LED china blue, betonowa skała DIY, AllInOne w reaktorze DIY, baniakiem kręci jebao WP-25 i koralia 2800.

http://nano-reef.pl/...0l-betonowisko/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam z reefshopu zawsze zadowolony byłem i pewnie będę, nie ważne, czy zamawiałem żywe zwierzaki, czy sprzęt, mieszkam po drugiej stronie kraju i zawsze wszystko przychodziło na czas! HEJ

[ŻYLY PYLY] i też witamy na forum , może napisz coś o swoim zbiorniku :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TE SKOCZKU - Odpowiem ci skoro tak zajadle pytasz.

To moja opinia o tym sklepie i tyle!

po pierwszej wpadce niewłaściwy towar odesłałem i dostałem dobry - uwagi: telefonowanie z uwagami do sklepu, dodatkowe koszty przesyłki !

po drugiej wpadce niewłaściwy suplement dosłano mi po paru dniach - uwagi: telefonowanie z uwagami do sklepu,

po trzeciej tej dzisiejszej już nie wytrzymałem i pisząc posta chciałem zrobić reklamę-tyle mojego! Dwie z czterech zamówionych rzeczy nie takie jak zamawiałem. I już mnie nie bawi kolejne odsyłanie i dzwonienie do Pani z Reefshopu.

I przesyłka była nadana kurierem KOLEGO 5 dni temu! a kurierem to powinna dojść w 2-3 dni.


Mini-rafka 100 l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TE <- (co to za słowo ?) :D LiZaRdku zajadle twierdzę że kłamiesz - pewnie miałeś układy u kuriera :D

PS: boberroo zajadle twierdzę że jak bym dostał coś kurierem po 3 dniach (roboczych) to bym tego nie odebrał. Kurier ma dostarczyć towar w 24-48h.


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kurier ma dostarczyć towar w 24-48h.

To zależy od wykupionej opcji, niemniej 90% trafia do adresata "z dnia na dzień" chyba że wysyła Siódemką wtedy makabra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no Martin masz rację - w 90% z dnia na dzień. Ja zawsze proszę sprzedawcę o numer paczki i sprawdzam. Po 24h dzwonię jak coś nie gra. Ale nigdy więcej niż 3 dni nie czekałem....... bo wtedy po co kurier - można pocztą - priorytetem :D


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra SKOCZEK nie chcę wojny :D peace - po prostu nerwy mnie poniosły z tymi pechowymi przesyłkami

lepiej się pochwal jakie masz wyniki i namiary na kuter we władku na dorszach.

bo mam coś do powiedzenia na ten temat-łowię tam już od trzech lat.


Mini-rafka 100 l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

boberroo - ja też jestem daleki od wojen. A że nerwy Cię poniosły - rozumiem sam bym się wk..... Napisz do Przemka i on mam nadzieję sprawę wyjaśni. Nie zawsze winne są sklepy (mówię o terminie dostaw) - i tyle.

A co do Dorszy i Władka. Admirał + Admirał1, Arkun, Wła44. Największy w Polsce mój dorsz - 5.5kg, najciekawsza ryba złapana z kutra - belona :D

Na wiosnę spróbuje połowów z motorówek bo słyszałem że to "wyższa kultura bankowości" :D


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#299004 SkoczekPL :

LiZaRdku zajadle twierdzę że kłamiesz - pewnie miałeś układy u kuriera :D

Cwaniak bo SkoczekPL nie da się zdrobnić :D :D

Skoczusiu? :D Zwierzaki zawsze PKP bez problemu, ostatnio nawet Pani z pociągu do mnie dzwoniła i pytała czy aby na pewno jestem na dworcu bo mi rybki wiezie :D Także słowa złego o Reefshopie nie mogę powiedzieć! i w sumie trochę się nie dziwie, że do krosna odrzańskiego paczki nie dochodzą na czas, wie ktoś w ogóle gdzie to jest?!? Pewnie Poczta P. ma tak smo :D (żart- żeby nie było :D )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Quote

#298498 michal98 :

Witam!

Może Skoczek zakończysz tą nie równą walkę ??

Jak by to chodziło o reefshop to tematu by już nie było tylko oświadczenie Przemka ma pół strony

Temat sklepy zamknięty wiec nie róbmy kichy

To znaczy - czego by nie było przepraszam??

Sugerujesz ŻE USUWANE SĄ TEMATY Z NEGATYWNYMI OPINIAMI O REEFSHOPIE??

I co to za uwaga - że byłoby oświadczenie Przemka. Nawet jeśli by było - to co z tego??

Czy ReefShop ma być zawsze dyżurnym tematem do "jazdy" dla pewnego grona osób które nie mogę przeżyć tego że NR i ReefShop należą do tej samej firmy - i że w "dodatku" ta firma produkuje i sprzedaje również lampy LED??

Rozumiem - że takie tematy mają byc blokowane i usuwane(jak ten) - "bo to nie równa walka" jest, tak?

A jak powstaje temat o ReefShopie - to jeśli cokolwiek zostanie zamknięte - zmoderowane - to już jest KOMUNIZM, CENZURA i DYKTATURA????

Dlaczego to jest tak, że im dalej od adwersarza tym bardziej rośnie odwag rozmówcy?

Wiele osób ma odwagę kliknąć "na nie" na ten znienawidzony sklep(mimo że nie robiły w nim zakupów) w dodatku należący do wielkiej łapy która robi ledy - i to jest wtedy klawo?

Ale zabrać głos w merytorycznej dyskusji - i napisać DLACZEGO wystawia się negatywną opinię - NIE MNIE - ALE 6 OSOBOM pracującym w firmie i wkładającym w to całe serce - to już nie ma odwagi..

Takie to Polskie właśnie..

Przemek


akwarium 60x60x60 + 50l sump, odpieniacz DELTEK SC1350 lampa led 130W, biopellets

http://www.nano-reef...m=posts&q=32943

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no brawo michal98, brawo.


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SKOCZEK - rok temu trafiłem na ADMIRALE u OLKA dorszyka 120 cm i 15 kg !


Mini-rafka 100 l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że mam . Tylko jak tu zdjęcie wstawić ? Dziś mój debiut na forum :D


Mini-rafka 100 l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak piszesz post to na dole po lewej, to nad guzikiem ODPOWIEDZ masz takie coś: Dodaj załączniki do wypowiedzi(zdjęcia, filmy, itd)

Kliknij to i tam dajesz guzik Przeglądaj i wskazujesz zdjęcie na kompie.

Tylko wklej to tutaj http://nano-reef.pl/forums.php?m=posts&p=207879#207879, to spokojnie poklikamy.


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd ta nie nawieść do Przemka i Jego sklepu tylu ludzi ? Na allegro bardzo często kupuję i nawet kurier czasem jedzie 2-3 dni.Pewnie przy ilości zamówień jakie mają dziennie to i tak w miarę się wyrabiają.Jeśli by zatrudnić dodatkowy personel to łączyło by się z wyższymi cenami.Sam prowadzę firmę już 15 lat i wiem jak to jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety ja muszę potwierdzić negatywną opinię o sklepie reefshop, lecz ja nie będę dawał im drugiej i trzeciej szansy. To był pierwszy i ostatni raz.

Spotkałem się z opiniami ustnymi o tym sklepie i osoby z którymi rozmawiałem powtarzały to samo „ zamówisz jedno a dostaniesz coś zupełnie innego” Postanowiłem sprawdzić na własnej skórze.

Zamówienie złożyłem w Piątek ok.10 pieniądze wysłałem przelewem w tym samym czasie. Niewielkie zamówienie 4 produkty ale ok. 260zł. Pierwszy rzeczywisty kontakt e mailem dopiero wtorek ok. 18 zanim przeczytałem była środa południe. Niestety Purigenu w pojemności 250ml niema i będzie dopiero za 2tyg. Mogą mi rozsypać 500ml i wysłać koło 18 będzie ok. piątku jak dobrze pójdzie :) Porażka mówię niech dołożą jakiś koral miękki lub ślimaka w ramach rekompensaty. Purigen 250ml -86zł, 500ml – 150zł/2=75zł 11zł czystego zarobku przy rozsypaniu. Jedyne co mi zaproponowali to że zmienią mi pocztę polską na kuriera i to miała być chwyt marketingowy na który się złapię. Nic z tego kazałem odesłać pieniądze. Tu plus bo odesłali na czwartek ok. 12.

Więcej tam nic nie kupię i proponuje wam pomyśleć. Wybieram może droższą erybkę ale pewną.

Stawiam na jakość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe ja miałem ten sam problem z purigenem . Długie oczekiwanie na realizację zamówienia , zero telefonu i wkońcu łaskawy mail , że nie mają i mogą odsypać . Nie żebym coś miał do tego sklepu ale postarajcie się dbać o klienta . To już nie pierwszy niemiły przypadek z zamówieniem kiedy było coś nie tak ? Tak trudno chwycić telefon i powiedzieć dwa zdania i grzecznie przeprosić za zaistniałą sytuację ?


Śpiesz się powoli...

56_1245071123.gif

beztytuubvb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.