Skocz do zawartości
Efendi

RED SKIM odpieniacz

Rekomendowane odpowiedzi

a masz ustawiony na mokrą czy suchą piane?


UWIELBIAM MÓJ CANDY SHOP

130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe na ile siada po dodaniu preparatu czosnkowego microbe lift, probowal ktos?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli siada po podaniu pokarmu to zle ? czy dobrze?Ja myśle że dobrze bo wtedy nie odpienia powiedzmy 30 min. a korale mogą wykożystać pokarm ! jak z tym jest ?


Akwa.125x55x60 + sump 80x40x40 , Maxspect 2x120w 16000k , obieg Eheim Compact +3000 , odp. diy ala ATI 200 , cyr. 4 x Tunze 6055 na Multi. 7095 , Dastaco II ala DiTus ,AquaRoche ZERO LR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#304263 robi :

Jeśli siada po podaniu pokarmu to zle ? czy dobrze?Ja myśle że dobrze bo wtedy nie odpienia powiedzmy 30 min. a korale mogą wykożystać pokarm ! jak z tym jest ?

...dobre pytanie...zawsze myslalem ze dobry odpieniacz nie siada po karmieniu ale teraz zaczynam sie zastanawiac czy nie lepiej jak wlasnie siada...moj reef octopus dnw 110 siadal tylko i wylacznie po wlaniu reef booster,zadne inne pokarmy nie mialy jakiegokolwiek wplywu na jego prace...Pozdrawiam...

Zbiornik 75x80x29 cm. Deltec 600i DC, AI Hydra 26 HD, Maxspect Jump Gyre, polowka CP-25, Jecod 1200 DC...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to wszystko?


Akwa.125x55x60 + sump 80x40x40 , Maxspect 2x120w 16000k , obieg Eheim Compact +3000 , odp. diy ala ATI 200 , cyr. 4 x Tunze 6055 na Multi. 7095 , Dastaco II ala DiTus ,AquaRoche ZERO LR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie ma nad czym dyskutować, szkoda że producent naprawde nie zastosował innowacji lecz unikalnymi mazwał te "części" które takimi nie są.Kolega BLUE.WAVE BY SIĘ PRZYDAŁ ! Oczywiście do innowacji.


Akwa.125x55x60 + sump 80x40x40 , Maxspect 2x120w 16000k , obieg Eheim Compact +3000 , odp. diy ala ATI 200 , cyr. 4 x Tunze 6055 na Multi. 7095 , Dastaco II ala DiTus ,AquaRoche ZERO LR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby podgrzać kotleta to dla zainteresowanych powiem, że producent zaktualizował stronkę :)

20% taniej na święta hymm :waving

prawie 800zl taniej w przypadku najmniejszej wersji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś czuje że ten wirnik z unikatowo "zakręconymi" igiełkami gdzieś widziałem

http://reefbuilders.com/2009/04/27/warner-marine-testing-unidirectional-needlewheel/


Akwa.125x55x60 + sump 80x40x40 , Maxspect 2x120w 16000k , obieg Eheim Compact +3000 , odp. diy ala ATI 200 , cyr. 4 x Tunze 6055 na Multi. 7095 , Dastaco II ala DiTus ,AquaRoche ZERO LR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#306336 robi :

Coś czuje że ten wirnik z unikatowo "zakręconymi" igiełkami gdzieś widziałem

http://reefbuilders.com/2009/04/27/warner-marine-testing-unidirectional-needlewheel/

...Robi,uparcie chcesz udowodnic ze ten skimmer jest be...w naszych czasach nie tworzy sie juz nowych rzeczy,tylko sie ulepsza,wystarczy zagiac jeden zabek by uzyskac cos lepszego...chyba bylbys bardziej szczesliwy zyjac w czasach,kiedy powstawaly zupelnie nowe,nieznane ludziom rzeczy,takie jak samochod,rower,parowoz...potem bylo juz nudniej,gdyz po prostu wielkie nowosci sie ulepszalo...jezeli chodzi o wzor,ktory wydaje sie byc podobny do czegos innego to tylko dowod na to ze ulepszamy a nie wymyslamy...wirnik,ktory pokazales wogole nie przypomina wirnika z RS,gdyz RS ma w srodku trojkatne zabki a chocby przypominal to i tak dla mnie nie mialoby znaczenia...Pozdrawiam...

Zbiornik 75x80x29 cm. Deltec 600i DC, AI Hydra 26 HD, Maxspect Jump Gyre, polowka CP-25, Jecod 1200 DC...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Iceberg ,czy ja powiedziałem że ten skimmer jest be ??? nie rozumiesz mojego przekazu ! Pisze tylko o sposobie jego prezentacji i reklamy no i ceny oczywiście.


Akwa.125x55x60 + sump 80x40x40 , Maxspect 2x120w 16000k , obieg Eheim Compact +3000 , odp. diy ala ATI 200 , cyr. 4 x Tunze 6055 na Multi. 7095 , Dastaco II ala DiTus ,AquaRoche ZERO LR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

robi - wg mnie przegapiles jedna kwestie. a mianowicie grupe docelowa, do ktorej kierowany jest ten sprzet. ta grupa docelowa nie siedzi na tym forum, ani na zadnym innym, ani nawet nie planuje myc samemu kubka od tego odpieniacza, a to urzadzenie myjace kubek nie jest dla wygody tej wlasnie grupy docelowej.

wiesz juz kto jest grupa docelowa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jestem grupą docelową tego odpieniacza - cena jak najbardziej do zaakceptowania za sprzęt tej klasy - jeśli sprawdzi się zapowiedź z reklamy - a tak się dzieje - jak na razie ZA są osoby używające i PRZECIW - ludzie którzy nigdy go nie widzieli

także z czystym sumieniem odkładam na niego kasę czekam na dalsze opinie użytkowników...


TOTM July 2011

500 litrów zobacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#306401 Kris_77 :

ja jestem grupą docelową tego odpieniacza - cena jak najbardziej do zaakceptowania za sprzęt tej klasy - jeśli sprawdzi się zapowiedź z reklamy - a tak się dzieje - jak na razie ZA są osoby używające i PRZECIW - ludzie którzy nigdy go nie widzieli

także z czystym sumieniem odkładam na niego kasę czekam na dalsze opinie użytkowników...

...jestes niesprawiedliwy Kris...ja go nie mam a jestem jak najbardziej za...po prostu obiektywnie widze te reklame,cene,wyglad i za pomoca wyobrazni daje ocene...ktos cos pisal o tym ma znaczenie iz produkt ten jest produktem polskim...dla mnie to znaczenia nie ma,moglby byc i camboganski czy zuluski i nadal bym uwazal ze jest to najladniejszy skimmer jaki widzialem...w to co pisze producent o nim,slepo wierze,moze dlatego ze nie jestem sceptykiem...pewnie zycie bylo dla mnie laskawe i nie wyrobilo u mnie sceptycyzmu...cholera,znowu off-topa zem narobil...Pozdrawiam...

Zbiornik 75x80x29 cm. Deltec 600i DC, AI Hydra 26 HD, Maxspect Jump Gyre, polowka CP-25, Jecod 1200 DC...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dobra - przekaz miał być taki, że narzekający to typowi narzekacze na wszystko w koło - głownie na to czego nie widzieli a wszędzie doszukują się jakiegoś zła

a za - wypowiedzieli się posiadacze - inni też to fakt - ale użytkownicy akurat mnie najbardziej przekonują ;) bo uroda pierwsza klasa - ale zawsze czekam na pierwsze testy - przeważnie temu, ze dłużej u mnie trwa nagromadzeni środków ;)


TOTM July 2011

500 litrów zobacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

a moze by ktos krotki filmik zapodal z pracy tego odpieniacza jesli bylo by to mozliwe

fajnie by bylo zobaczyc jak to dziala

pozdrawiam i dziekuje z gory

Norbert


500L OptiW.12mm +sump112L

Odpieniacz BubbleKing mini200.Pompa obegowa New Jet 4500L/h , cyrkulacja 2xTunze6095 + multicontroler7096+JEBAO RW15 .oswietlenie Giesemann Infinity 2x250W+4xT5 ok 35kg skaly + 20kg Livesand+ Sera Siporax 3l.Automatyczna doleweka i inne duperele + TM Bio NP Pellets sie kreca.Reaktor Wapnia ala Dastaco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DarekB30

widziałem wersję 300 przy pracy, pełen szacunek :kapelusz

powiem tak, robi wrażenie, dla mnie wart tych pienędzy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

woczraj czyściłem kubek (był czyściutki)...

a po 24h godzinach wyglądał tak (jakąś godzinę temu wsadzałem łapy do sumpa):


Pozdrawiam,

Piotrek

120x70x50 3-side view, T5, 2x6100 + 2x6550, BK 250, Profilux, DaStaCo, AF, AiO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam wersje 250 prestige - jestem zadowolony


akwa 160x60x60 - RED SKIM 250 NewJet 6000 cyrkulacja wavebox, ts07 - 2x250w HQI + 4x54w t5

www.LMstudio.com.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

? tofik to pytanie do mnie? jezeli tak to niestety nie odpowiem ci na to ;] bo dysze nie sa w zestawie to oddzielny mechanizm ktory trzeba dokupic. malo nie kosztuje a mi nei potrzebny wole widziec co mi do kubka wywala i raz w tygodniu sobie wyczyszcze kubek a ten czysci sie super :waving


akwa 160x60x60 - RED SKIM 250 NewJet 6000 cyrkulacja wavebox, ts07 - 2x250w HQI + 4x54w t5

www.LMstudio.com.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie, wersja prestige ma inna rure wylotowa - regulujesz staly poziom wody w odpieniaczu


akwa 160x60x60 - RED SKIM 250 NewJet 6000 cyrkulacja wavebox, ts07 - 2x250w HQI + 4x54w t5

www.LMstudio.com.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.