Skocz do zawartości
fal

Ceny mrożonek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Ile płacicie za mrożonki w Waszych miastach ? Ceny w niektórych sklepach drakońsko się różnią , dla przykładu pokarm artemia IT:

AM - 9 pln

E-rybka - 4 pln

Skąd tak duże różnice ?

Pozdrawiam


160x90x60 , sump 390L , RedSkim 300 , żywej 30 kg , Diuna T5 8x80W , Iks , calciumreaktor AM 1000 , http://dameb.com.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płock - 3,5 do 4,5 zł.


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Londyn 2f-2,5f Ocean Nutrution

Przy zakupie pieciu, jedna lub dwie gratis w zaleznosci od smaku i sklepu


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rumia 4-5zł w zależności od sklepu i smaku. Najdrożej w KARINIE.


Akwarium od WRZEŚNIA 2006, DIY reaktor a'la dastaco2.

https://drive.google.com/drive/folders/183aOu0N6pyqhFT6OfeNn0e6RBBvPDdJc

SPS = Stability Promotes Success, BEZ=bez zbędnych kosztów

Be wary of advice coming from those who will not show you the fruits of their success!

It’s not complicated, unless you choose to make it that way 

Pozdrawiam HAPPY REEFING!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa93

Łódź - 4zł solowiec, 4,50zł kryl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Łodzi na giełdzie 10szt 25zł czyli po 2,50zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w 3 city IT 4-5 zł zależnie od sklepu, Ocean Nutrition po 12zł u Marka :googleye

PozdrT


zbiornik 90x42x45+sump; odpieniacz Deltec APH525; oświetlenie T5:2x39W+ 90W LED; wystartowało 11.08.2009; moja wiedza dojrzewa razem z akwarium

MOJE AKWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w AM poznań-bogucin powyżej 10 zł w zależności od smaku a w Aqua Hurt po 5 zł


M5 - "Chcesz się ścigać, nie masz szans" - Jeremy Clarkson

akwarium 430L, sump 90L, dolewka 20L, ATI T5, NJ4500, T6065+6045, APF600, FR509, Dr Witt, ARM, Doser One, LR 73kg, LS 27 kg

http://www.nano-reef.pl/forums.php?m=posts&p=259310

stopg.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hambur 1,99-2,99 euro


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stockholm od 25kr do 45kr zalezy jaki sklep

czyli miedzy 10 a 17zl


OW 800l+sump240l,BK250,obiegowa RD6500,cyrkulacja 3*6105,profilux,oswietlenie 3 sztuki

Pacific Sun 120W Master,Kalkreaktor,a gratow to jeszcze wiecej co nie potrzebuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siedlce od 2,5zł do 5zł w zależności co i w gdzie.

Warszawa jak się dobrze poszuka to od 1,8zł za tabliczkę do 3zł (w zależności co)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od 0,7zł za tabliczke...


Śpiesz się powoli...

56_1245071123.gif

beztytuubvb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kraków

Giełda ok 2-2,5 zł

Sklepy 4-5 zł


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to mówią nie zaglądajmy w portfele sprzedającym , ale z drugiej strony nie dajmy się robić w balona.

W Hurtowni w Poznaniu można tabliczkę IT artemi kupić za 1,7 pln , przeraża mnie ta marża naszych kochanych sklepów. I właśnie dla tego to nasze kochane hobby jest takie drogie.


160x90x60 , sump 390L , RedSkim 300 , żywej 30 kg , Diuna T5 8x80W , Iks , calciumreaktor AM 1000 , http://dameb.com.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#314981 fal :

Jak to mówią nie zaglądajmy w portfele sprzedającym , ale z drugiej strony nie dajmy się robić w balona.

W Hurtowni w Poznaniu można tabliczkę IT artemi kupić za 1,7 pln , przeraża mnie ta marża naszych kochanych sklepów. I właśnie dla tego to nasze kochane hobby jest takie drogie.

Gdzie można tak tanio kupić kolego? daj namiar?


M5 - "Chcesz się ścigać, nie masz szans" - Jeremy Clarkson

akwarium 430L, sump 90L, dolewka 20L, ATI T5, NJ4500, T6065+6045, APF600, FR509, Dr Witt, ARM, Doser One, LR 73kg, LS 27 kg

http://www.nano-reef.pl/forums.php?m=posts&p=259310

stopg.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Małe odświeżenie tematu.

Dzisiaj poraz pierwszy kupiłem mrożonki Ocean Nutrition. Przez cały wcześniejszy czas karmiłem Katrinexem.

Co pchneło mnie do porzucenia polskiej firmy ?! Może to, że tabliczki to czysta niewiadoma.

Przeróżnymi smakami karmiłem moje rybki, od artemi, mysisu, krylu po marine mixy.

Niestety ostatnimi czasami strasznie się pogorszyli. Po pierwsze nie do konća zalane formy czyli zamiast mrożonki- powietrze. Wiecie jak wyglądają kostki Katrinexu, takie dwie jakby połączone. Prawda taka, że te dwie połączone zmieściłyby się do jednej, reszta to woda.

Kolejna sprawa to brud, koniecznie płucze pod bieżącą wodą na sitku. Sporo drobinek wymywam, drobinek, naprawde drobinek. Ktoś powie, że od tego jest odpieniacz i filtratorzy. A co mają powiedzieć właściciele kostek opartych na kaskadach FZN?

Najgorzej jak rozmrażam kostke a tak pasażerowie Nostromo.

Zdarzały mi się larwy ochotek a raz miałem malutki narybek (!) w mrożonce.

Bywają jakieś gluty, solowiec jakiś dziwny, czarny, bezpostaciowy.

No to kupiłem Ocean Nutrition. 11pln. Po rozmrożeniu woda o wiele klarowniejsza, prawie brak drobinek. Pokarm w całości, artemia przypomina artemie, ma lekki kolor czerwony nawet.

Duże sztuki z widocznymi ogonkami. Ponoć mrożone azotem bez wody.

Cena około 4 razy wyższa ale jakość zdecydowanie lepsza. Chętnie zrobiłbym porównanie.

Rozmroziłbym tabliczke solowca tej i tej firmy. Pokazałbym zabrudzenie, przepłukałbym, zważyłbym pozostałość. Czy 100g = 100g ?! Nie zawsze :)


90x40x65 + sump 50x35x42. Cree DIY (36RB+16CW+1R+1G), Tunze 6045, Aquabee UP 2000, Tunze DOC Skimmer 9006. >25kg LR, refugium, DSB. Zasadniczo od 13.01.2007r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ile płacicie za mrożonki w Waszych miastach ? Ceny w niektórych sklepach drakońsko się różnią , dla przykładu pokarm artemia IT:

AM - 9 pln

E-rybka - 4 pln

Skąd tak duże różnice ?

Pozdrawiam

Normalnie 4-5zl za 9zl to może mrozone cieklym azotem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

solowiec 4, krewetka 4, plankton zielony czerwony czarny.... 4, lasonogi 4, ikra homara 3.5


5038_5082.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mrożonki Katrinexu to straszna kupa, cena może niska, ale jakość żenująca. Z tańszych propozycji na giełdzie w Łodzi można kupić mrożonki firmy Korm, jakościowo podobne do IT, bardzo przyzwoite. Małe opakowania 100g to chyba 2,5 czy 3 zł, ale mają też duże tafle 1kg po 7 czy 8 zł.


ReefMax i parę gratów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.