Skocz do zawartości
SkoczekPL

Targowisko i UP-owanie

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem zapytać forumowiczów wcześniej, ale zapomniałem i......... kolega mi przypomniał.

W chwili obecnej nie ma żadnego zapisu o podbijaniu swoich postów na targowisku, przez co niektórzy robią różne sztuczki żeby ich post był non stop on TOP.

Mnie to osobiście lekko denerwuje, a WAS ? Jak często nasi koledzy mogą "UPować" swoje posty z targowiska ?


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raz na 48h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha, ja prywatnie jako forumowicz jestem za 48h.


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, ale teraz z ankiety wynika, że pytasz jak często nas to denerwuje :help1

Masz na myśli jaki powinien być limit, jak jest wg nas przyzwoicie czy jak często podbijamy?


ReefMax i parę gratów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki Tofik :help1


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#337601 kapuhy :

Masz na myśli jaki powinien być limit, jak jest wg nas przyzwoicie czy jak często podbijamy?

Ankieta ma nam pokazać po jakim minimalnym czasie możemy/powinno się UP-ować ogłoszenia.

Często ogłoszenia są UP-owane kilka razy dziennie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem za tym żeby dozwolone było podbija nie 2 razy dziennie, czyli w godzinach szczytu powiedzmy 15-20.

Według mnie 48h to zdecydowanie za mało - mamy zbyt dużo ofert na targowisku.

Postuluję co 12-24h :help1

A tobie Skoczek to chyba się nudzi.... Jakie cwaniactwo niby? Ogłoszenie jest zgodne z regulaminem. A mi zależy na szybkiej finalizacji... - nie ma takiego paragrafu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

osobiscie, staram sie swoja gorgonie nie podbijac czesciej niz 1 na 24h. dlatego prosilbym zeby to bylo 1 na dobe. pozdrawiam


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tofik - żal, po prostu żal.


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoczek chętnie bym się pokłócił ale niestety.... za mało warnów mi zostało :help1

Każdym razie moje zdanie jest - co najmniej 1 raz na dobę, lub usprawnienie listy ostatnich tematów, tak żeby oddzielić targowisko,bo bądź co bądź ale dziennie to duży mamy ruch (nie tylko w dziale targowisko) i ogłoszenie potrafi zniknąć już po godzinie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podbijam swoje lampki raz dziennie, jak zapomnę to rzadziej. Myślę, że raz dziennie, ewentualnie raz na dwa dni brzmi sensownie. Jedna tylko uwaga, jeśli jest taka opcja to usuwajmy ostatni post "Up" i dopiero piszmy nowy, bo słabo wygląda jak jest w ogłoszeniu kilkanaście postów "Up" lub "Aktualne".


pzdr

Michał

gallery_7670_2202_6981.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 raz na 48h, tak chyba byłoby optymalnie.

poza tym, jak ktoś poszukuje czegoś konkretnego, to może sobie samodzielnie przejrzeć kilka stron "targowiska", niekoniecznie z "głównej".


130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

SPRZEDAM:

-akwarium 100x70x55, sump, stelaż, hydraulikę;

-lampa DIY 2x150W HQI + żarniki Reeflux;

-lampa DIY 8x T5 39W

-OR 3500

LINK DO TARGOWISKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio często korzystam z działu targowisko i muszę przyznać, że wyszukiwanie jest dosyć uciążliwe, a większość ogłoszeń, powyżej 5 strony, jest i tak już nieaktualna. Dlatego może prościej byłoby przenosić automatycznie posty starsze niż np. 7 dni do osobnego działu lub/i kasować. Jeśli komuś będzie zależało aby sprzedać/kupić to zamieści ogłoszenie ponownie, a nieaktualne oferty nie będą "zaśmiecały" działu targowisko.

No offence,

AS


Sprzedam pokrywę aluminiową firmy Luxima http://allegro.pl/show_item.php?item=1793513982

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tematy starsze jak 7 dni usuwane, podbijanie przez właściciela raz na 24H po uprzednim wykasowaniu ostatniego "UP'a". Możliwość wystawiania ofert tylko dla osób które mają mniej jak 5 warnów :help1 (joke)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zgadzam się z usuwaniem postów starszych niż 7 dni. Właśnie pierwszy raz sprzedawałam coś na targowisku i okazuje się,że kilka osób moze odebrać np za 10 dni itd. A targowisko jest właściwie taka nieformalna umową, i zwłaszcza fotki przedstawiają dokładnie co kto kupił. Ale zgdzam sie że trzymanie tego na zawsze nie ma sensu. Moze automatyczne kasowanie po miesiącu?Jeśli się da technicznie tak zrobić


 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to jestem zbyt krótko, jednak na targowisko zaglądam dość często, i UP'y mogą być dla mnie nawet co 12h, jeśli nie ma żadnej aktualizacji oferty. Jednak wolałbym aby Targowisko wyświetlało 50 wątków a nie 15 z czego 5 to podklejone na stałe. Jak by było widocznych więcej wątków to problem z UP'ami też by tak nie bolał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zeby nie byla za czesto lub za rzadko ja proponuje co 36h:D

A w ramach pierwszego dnia wiosny zamknac je na.jeden dzien.


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#337662 Maruda :

W sumie to jestem zbyt krótko, jednak na targowisko zaglądam dość często, i UP'y mogą być dla mnie nawet co 12h, jeśli nie ma żadnej aktualizacji oferty. Jednak wolałbym aby Targowisko wyświetlało 50 wątków a nie 15 z czego 5 to podklejone na stałe. Jak by było widocznych więcej wątków to problem z UP'ami też by tak nie bolał.

to jest dla mnie najlepsze co przeczytalem. pytanie czy mozna prosic o funkcje w forum gdzie wybiera sie ilosc topikow na stronie? 10, 20,50,100. Byłoby bajecznie :help1 Wiekszy przeglad pola...


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Up'y były, są i będą - nie ma forum, gdzie w dziale handlowym nie ma up'ów. A jak nie ma, to tylko przez bardzo restrykcyjną politykę właściciela forum. Są przecież na tym forum nawet "egzemplarze", które potrafią up'ować w targowisku i nawet swoje pytania w innych działach wręcz co kilka godzin lub nawet częściej. Są i tacy, co chcąc sprzedać cztery różne towary, zamiast w jednym ogłoszeniu, robią to w czterech :banghead Osobiście "Targowisko" wywaliłbym na belkę obsługi forum u góry, bo czasem hałda ogłoszeń i up'ów wręcz uniemożliwia śledzenie zwyczajnych postów w podglądzie najnowszych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMHO, raz dziennie wystarczy;

dodatkowo, Archiwum dla postow powyzej miesiaca;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raz dziennie jest ok, pozostaje jeszcze kwestia egzekwowania tego, jak znam życie będzie z tego wiele awantur...

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.