Skocz do zawartości
SkoczekPL

Sklep w Markach - warto zobaczyć.

Rekomendowane odpowiedzi

Pisałem już na AR, Tomek, brawa dla Ciebie i całej załogi:clapping:clapping:clapping Jest Szmoooocccc!!!!!!!!!!

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DarekB30

Kurcze, muszę się tam wybrać i zobaczyć to na żywo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byłem, widzałem, i cos tam kupiłem....

wrażenia...

sklep super.. jesli chodzi o korale to naprawdę jest ich taka ilosc że nie sposób wszyskie poprzeglądac. człowiek dostaje normalnie głupawki. myślę że odległosc od wawy nie będzie miała tu większego znaczenia..


330l: 100/60/55 optiwhite + sump , oświetlenie: 8x39 ATI Powermodule Obieg: RD 3500 odpieniacz: Bubble King Supermarines 200 Filtr:poompa NJ2300+deltec FR 509 +filtr NP-reducing BioPellets dolewka: Dr Witt + Eheim compact 300

cyrkulacja:2xkoralia 4+1x koralia 3: skała ok 50kg. Start 17.05.2010 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i mnie zaskoczyło to nagłe otwarcie, najgorsze że mam tam aż 10 kilometrów....


200x80x60, sump 90x60x45, 3xtunze 6205, odpieniacz Skiba made na pompie red dragon, OR3500, 8 x 80W T5, profilux, reaktor, pellety i kupa pierdół...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też muszę tam zahaczyć pod koniec czerwca kiedy będę wracał z urlopu na wybrzeżu,

po drodze wpadnę pierwsze do Reefshopu, oj to będzie długi dzień.


*Moja Rafka 200 l* (zlikwidowana z końcem 2016) 100x40x50, Sump 40L, Pudełko przelewowe, Lampa HQI 2x150+2x39W T5, Odpieniacz Deltec MC500, Obieg Eheim 1260, Cyrkulacja 2x Koralia3 6400l/h, LR 34kg, LS 21kg

Sprzedam wąż silikonowy 32 mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakieś miękkie korale to tam mają ??:):


50x50x40cm, oświetlenie T5 4x24W + led 18W,cyrkulacja: 6,5 tys,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten sklep to wiecej niz Eropejski standard.

Wielkie brawa, wieze ze dostep do takiego "asortymentu" bedzie kolejnym wielkim krokiem w Polskiej Morszczyznie.

Wielkie gratki


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piekny!

Nie wyobrazam sobie spokojnego zycia w poblizu takiego sklepu.


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja ponudzę trochę. Sklep może i świetny , ale nic to nie zmienia w dostępności towaru przez internet. Zero aktualizacji na stronie , a nie wierzę ,że przy takim litrażu w sklepie , dysponują tylko tym co na stronie.

Ja mam daleko do tego sklepu i choć zostawiłem już u nich parę zloty , to zostawiłbym więcej pewnie, gdyby to wszystko lepiej hulało w necie.Tyle.


600 litrów , w obiegu 750 l, , LR 70 kg, PS Hyperion , Franek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja patrzyłem i od momentu otwarcia sklepu doszło gdzieś z 40 sps na stronę i kilka miękasów..


Akwarium dwustronne 528L. 110x60x80. Odpieniacz: Deltec APF600. Oświetlenie 240W Ledy (eRybka) Sump 128L 80x40x40 (DSB, glony) Cyrkulacja: Koralia 5, 2xLoc-line 3/4 (NJ 4500)

LS : 30kg LR : 80 kg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#350485 bazyl :

A ja ponudzę trochę. Sklep może i świetny , ale nic to nie zmienia w dostępności towaru przez internet. Zero aktualizacji na stronie , a nie wierzę ,że przy takim litrażu w sklepie , dysponują tylko tym co na stronie.

Ja mam daleko do tego sklepu i choć zostawiłem już u nich parę zloty , to zostawiłbym więcej pewnie, gdyby to wszystko lepiej hulało w necie.Tyle.

nie łudź się ,zawsze w necie będzie mniej . Przerabiałem to już z Reefshop .


360l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehehhe :) Ludzie, Ci co byli potwierdzą że na prawdę był tort i że rekin to nie taki pluszowy tylko żywy :)

Jedyna okazja zobaczyć autora zamieszania podającego do stołu :)

Szkoda że nie mam fotki jak go jadła raczej lizał w tzw międzyczasie .... ale jak ktoś ma to poproszę :)

99.jpg

88.jpg

:)

Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakiez to szczescie ze mieszkam daleko od tego sklepu:clowning chlopaki z wawy i okolic wspolczuje mieszkac w poblizu:clowning respekt za taki sklep a tak szczerze to juz szykujemy ekipe na wyjazd:playing pozdr:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy poza wyborem od ręki ten sklep coś więcej oferuje niż pozostałe? - w sumie wiele ich nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#350611 Ben_sage :

Czy poza wyborem od ręki ten sklep coś więcej oferuje niż pozostałe?

tak w każdy ostatni piątek miesiąca, wszyscy sprzedawcy mówią przez cały dzień rymami, tego nie ma w innych morskich sklepach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#350611 Ben_sage :

Czy poza wyborem od ręki ten sklep coś więcej oferuje niż pozostałe? - w sumie wiele ich nie ma.

Wybór od ręki (zwłaszcza taki!) na moich ziemiach to to, co mi się marzy :) Ale coś w temacie się zdecydowanie rusza, więc nie narzekam :)


-UNDER CONSTRUCTION-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@bazyl- Tak na logikę, otwieranie takiego sklepu musiało pochłaniać wiele "osobogodzin", więc nie dziwi mnie zastój na stronie.

@Ben sage- w Katowicach jest jeden sklep z dwoma akwariami morskimi, czasami ma dostawę i jest coś do kupienia, wg mnie zaopatrzenie to spora różnica, bo zwiększa się prawdopodobieństwo znalezienia tego czego się chce.

Chociaż od paru miesięcy wiedziałem, że ten SKLEPIK powstaje i tak jestem pod wrażeniem- brawa za jego utworzenie. :)


Sto kilo szczęścia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.