Skocz do zawartości
seb

Podziękowania dla Skoczka

Rekomendowane odpowiedzi

Niektórym nowe forum się nie podoba póki co, ze mną też tak było, ale już się przyzwyczaiłem i nowy "silnik" daje nieporównywalnie więcej możliwości, obsługa forum jest dużo bardziej intuicyjna, a całość ładniejsza i dużo bardziej przyjazna. Nie wiem czy wiecie, ale wszystko to zawdzięczamy nie komu innemu jak Skoczkowi, zrobił to kompletnie za darmo, ślęczał nad tym od ładnych kilku miesięcy, głównie wieczorami i po nocach, bo na brak normalnej pracy z tego co wiem nie narzeka. W związku z tym myślę że chociaż zwykłe "Dziękuję" mu się od nas wszystkich należy. Więc ja ze swojej strony dziękuję Ci Rafał, fajnie że jeszcze są ludzie którym chce się coś zrobić dla innych, nie biorąc za to ani grosza, a jako zapłata wystarczy im własna satysfakcja i zadowolenie innych :lol::) :)

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taaaa :) rafal na premiera !! :lol:


Nadchodzi nowe... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, chyba wracam z kolorem czerwonym...... :lol:

Sebastian jak już wspomniałem ŁO TU TU ja jako Skoczek byłem tylko łącznikiem :) Gdyby nie Przemek i Irmina którzy zostali "ogołoceni" z kilku stówek oraz gdyby nie Dawid który ślęczał nad konwerterem bo dla LDU go nie było.... to nie było by zmian. Czy na lepsze, czas pokaże.

Ja mam nadzieję że na lepsze. Będzie jeszcze kilka zmian, ale to na razie jeszcze jest dopracowywane. Mam nadzieję że będą one miłe i pomocne.

I zgodzę się z Tobą jeszcze w jednym punkcie - mi taka "praca" daje dużo satysfakcji a zapłatą nie koniecznie musi być gotówka.

Ave :)


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
konwerterem bo dla LDU go nie było

|Nic mi to nie mówi i mało mnie interesuje, ja swoje wiem :lol:

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rafał, dziękujętiphat2.gif


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:lol:

LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinniśmy okolicznoskoczkowych morszczaków odpowiednio zaopatrzyć i wysłać z butelką kwiatków do Skoczka :)

Dzięki, Rafał :lol:


ReefMax i parę gratów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:lol:

145x70x65H, sump 200L, BK 250, RRR 25kg, 2xVortech MP40, ATI 10x54W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie mawiają, że nie zawsze to co nowe jest lepsze tym razem wygląda na to, że się mylą :):lol:

Thx wielkie


300 litrów + 100 sump

ATI 6x54W DIMM

WP 40

WhiteSkim200

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podziekowania i :lol: dla wszystkich którzy przyczynili się do zmian na forum a Ty Skoczku jak zawitasz do Warszawy to masz u mnie szczepki do odebrania.


155x80xh60 , 3 x kessil a360x i 10 x 80w t5 i cała reszta sprzętu aby zwierzaka było jak w domu

1 litr NP reducing biopellets

BK 250

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech Ci Bozia w dzieciach wynagrodzi... choć czasem zastanawiam się czym ja sobie zasłużyłem 3 synami :lol:


250 full opti (80x80x45) / tunze 6045 / RO + DY / Sump 85 - czeka na zalanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Leon

Podziękowania dla wszystkich zaangażowanych w rozwój i ulepszenia techniczne na forum :lol:

w tym również podziękowania dla użytkowników którzy wnoszą wiele cennych informacji i dzięki temu forum zdobywa na popularnosci i się rozwija.

Tak trzymać! :czapki z głów:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niech mu będzie - dziękuję :lol:

PozdrT


zbiornik 90x42x45+sump; odpieniacz Deltec APH525; oświetlenie T5:2x39W+ 90W LED; wystartowało 11.08.2009; moja wiedza dojrzewa razem z akwarium

MOJE AKWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie Dzieki dla CALEJ ekipy ktora przyczynila sie do tego.

Mi na poczatku rowniez dziwnie bylo tutaj na nowym forum ale kazde zmiany sa na poczatku ciezkie i juz powoli zaczynam sie przyzwyczajac.

Pozdrawiam

Norbert


500L OptiW.12mm +sump112L

Odpieniacz BubbleKing mini200.Pompa obegowa New Jet 4500L/h , cyrkulacja 2xTunze6095 + multicontroler7096+JEBAO RW15 .oswietlenie Giesemann Infinity 2x250W+4xT5 ok 35kg skaly + 20kg Livesand+ Sera Siporax 3l.Automatyczna doleweka i inne duperele + TM Bio NP Pellets sie kreca.Reaktor Wapnia ala Dastaco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piwo w Ostrzycach chetnie postawie.

Gute Arbeit  :lol: Skotchek !


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoczek wielkie dzieki! Poruszanie się po forum jest dla mnie teraz przyjemnością :lol: Ale tamte będę mile wspominał, jako iż na tym wyglądzie stawiałem (i stawiam, ale już mądrzejszy nieco) swoje pierwsze słone kroki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stałe są zmiany,przyszedł czas na forum a teraz trochę czasu nam potrzeba :D

Duże dzięki Skoczek

:lol::czapki z głów:):):czapki z głów:):):czapki z głów:);):czapki z głów:);):czapki z głów:);)


Zaczynam od początku nie od zera .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:lol:

START 12.12.2013 - 180L z panelem 70x70x45, odpieniacz DIY a'la midi flotor ale.... na igle AB 2000/1 :), ATI Sunpower 6x24T5 + 9W LED china blue, betonowa skała DIY, AllInOne w reaktorze DIY, baniakiem kręci jebao WP-25 i koralia 2800.

http://nano-reef.pl/...0l-betonowisko/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi też się bardzo podoba :) dzięki wielkie :lol:


330+80L z miękasami, HQI 150W+24W, Deltec APF600

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DZIĘKI. Oczywiście nie mogę się odnaleźć, ale przy poprzedniej zmianie silnika było tak samo i jakoś udało się dotrzeć :lol:


pzdr

Michał

gallery_7670_2202_6981.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.