Skocz do zawartości
bestiakol

sklepy w Łodzi????

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli ci chodzi o Miejskie autobusy to po samym Zgierzu jeżdżą MUK Zgierz 1,3,4,5,8 a ze Zgierza do Łodzi 6 do Dworca Łódź Kaliska i 51 MPK Łódź na Plac Dąbrowskiego, a od 1 Października uruchomili nową linię z Aleksandrowa Łódzkiego przez Zgierz do Strykowa, nosi tymczasowo nazwę 3A ale docelowo pewnie stanie się 2 bo ludzie mylą z 3, ale to był krok dla ludzi którzy pracują w tamtejszych zakładach w Strykowie i Aleksandrowie i jednak się dało ale dogadywali z 3 Lata albo i dłużej to Połączenie, ale dziwne że żaden Pabianicki Autobus nie wjeżdża do Łodzi a przecież na pewno wiele osób pracuje w Łodzi, analogicznie któraś z Łódzkich linii powinna pojechać też do Pabianic, myślę że nie dogadują się za bardzo z Łodzią i stąd te problemy komunikacyjne a Prywatnych busików to jest sporo ale zawsze żeby dostać się do Aleksandrowa to ludzie musieli właśnie prywatnymi lub przez Łódź tak teraz mają bezpośrednio :) i ciekawostka taka 1 Listopada nie będzie trzeba kasować biletów, ma to związek oczywiście z odblokowaniem trochę ulic żeby mieszkańcy celowo nie jechali swoimi samochodami,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jak, był ktoś osobiście w tych Pabianicach?


Dystrybucja pomp perystaltycznych, pompy perystaltyczne pompy dozujące pompa perystaltyczna pompa dozująca systemy dozowania sprzęt akwarystyczny dozownik akwarystyczny automatyczna dolewka www.pompydozujace.com www.aqua-trend.pl

Tanie pompy dozujące największy wybór fachowe doradztwo, dozowanie cieczy. Firma aqua-trend od lat zajmuje się budową indywidualnych systemów dozowania cieczy. Pompa jelitowa.

levelautomatic shark poseidon doser one evolution Doser AT-1 automatyczna podiana wdy Converus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już byłem ,widziałem i jestem tam co raz częściej :) oddzielne duże akwaria z koralami,oddzielne z rybami,korale mają hodowlane czyli pewniaki,mało miękkich takich jakie mnie interesują :( po środku jest duża wyspa,można na korale patrzeć z góry,powala wielkość akwarium na wejściu (jednak tylko 5m ale za to 1,2m szerokie) ogólnie dużo miejsca ale rybek selene vomer nie mają,brama nie zawsze jest otwarta ale na tel.otworzą ,oficjalnie 9 listopada otwierają,bramę pewnie też :) Ja tam się cieszę :animier: jutro z ziomkami robimy nalot :fish:


Zaczynam od początku nie od zera .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty to Piotrek dla Zdrowia spacerek daleko nie masz :) Gorzej z osobami z Łodzi albo ze Zgierza już tak wesoło nie mają jak Pabianiczanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no kurde to można już kupować czy nie? :)


Dystrybucja pomp perystaltycznych, pompy perystaltyczne pompy dozujące pompa perystaltyczna pompa dozująca systemy dozowania sprzęt akwarystyczny dozownik akwarystyczny automatyczna dolewka www.pompydozujace.com www.aqua-trend.pl

Tanie pompy dozujące największy wybór fachowe doradztwo, dozowanie cieczy. Firma aqua-trend od lat zajmuje się budową indywidualnych systemów dozowania cieczy. Pompa jelitowa.

levelautomatic shark poseidon doser one evolution Doser AT-1 automatyczna podiana wdy Converus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz umówić się na tel, ale żebyś klamki nie pocałował tak jak ja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jechałem do Łodzi i widziałem w Dobroniu baner informujący o otwarciu sklepu 9 listopada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już byłem ,widziałem i jestem tam co raz częściej :) oddzielne duże akwaria z koralami,oddzielne z rybami,korale mają hodowlane czyli pewniaki,mało miękkich takich jakie mnie interesują :( po środku jest duża wyspa,można na korale patrzeć z góry,powala wielkość akwarium na wejściu (jednak tylko 5m ale za to 1,2m szerokie) ogólnie dużo miejsca ale rybek selene vomer nie mają,brama nie zawsze jest otwarta ale na tel.otworzą ,oficjalnie 9 listopada otwierają,bramę pewnie też :) Ja tam się cieszę :animier: jutro z ziomkami robimy nalot :fish:

Piotrek ,a kiedy ryby wprowadzą do sklepu??? , Dowiedz się jak możesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytajcie reklamy,banerów jest sporo,na giełdzie zoo chyba też,przy wjeżdzie i wyjeżdzie z miasta a skoro otwarcie to korale i ryby które już czekają na nowych opiekunów :animier: ja przyjdę pieszo :animier:


Zaczynam od początku nie od zera .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrek skoro Ty się deklarujesz pieszo, to ja wydłubuję wszywkę i też będę ,,Bo do tańca trzeba dwojga".


225L - 90x50x50 OW + 140L sump, 40kg LR + 18kg LS, ATI 6x39W, obieg New Jet 1700, 3xTunze 6095, BK200M, Profilux 3.1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrek skoro Ty się deklarujesz pieszo, to ja wydłubuję wszywkę i też będę ,,Bo do tańca trzeba dwojga".

A ja myślałem że już dawno ją wydłubałeś :) bo fajnie toasty Ci idą ,których nie pamiętam :)


Zaczynam od początku nie od zera .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Toasty? Ups chyba te słone opary mi zaszkodziły i Spielberg mi uciekł.

A tak w ogóle to lepiej byś się pochwalił, CO BĘDZIE NA OTWARCIU?

Czy tak jak u Ciebie kobiety, zabawa i śpiew o trunkach i jedzeniu nie wspomnę.

Bo wiesz jak mam jechać po Gupiki, to sorry Winetu nie znam się na nich, jestem zarobiony a tak w ogóle to jest wolna sobota.


225L - 90x50x50 OW + 140L sump, 40kg LR + 18kg LS, ATI 6x39W, obieg New Jet 1700, 3xTunze 6095, BK200M, Profilux 3.1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytajcie reklamy,banerów jest sporo,na giełdzie zoo chyba też,przy wjeżdzie i wyjeżdzie z miasta a skoro otwarcie to korale i ryby które już czekają na nowych opiekunów :animier: ja przyjdę pieszo :animier:

a ja poczekam , kilka lat , jak chromisy będą po 1,50 za sztukę , szczepka acropory z hodowli na podstawce będzie kosztować 5,50 , nie euro , tylko pln zł , lampa z led cree 120W - 300,- zeta a solidny odpieniacz do 600l będzie w cenie roweru komunijnego z tesco a nie jak teraz w cenie VW golfa 3 rocznik 1998 .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się wyśpimy :ice: pewnie na jakąś 10 chyba, że otwarcie będzie o 12. :thumbsup:


Akwarium nr 1: 120/60/55 

Akwarium nr 2: 90/50/50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie wy te Banery widzicie w Zgierzu nic nie ma, nie zadbali o Zgierz :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno o 12 w samo południe :)


[420L] by acezary - jest || Szkiełko 140x50x55h - 385l + sump 110l, 120W LED + 2xT5 54W, odpieniacz Black Pearl by Sebastek, NJ2300

64l CUBE - było || Szkiełko 40x40x40 | światło - 2 x PC Aquael | kaskada FZN2 z Purigenem + Chemipure |Tunza Nanostream 6015 | 8kg LR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem wczoraj na małych przeszpiegach i powiem tak GACIE SPADAJĄ! :thumbup:

Niestety jak zrobiłem fotkę to zabrali mi aparat i zniszczyli kliszę, ale wierzcie że sklep robi obłędne wrażenie, myślę że wreszcie Łodzianie doczekali się prawdziwego sklepu z morszczyzną :thumbsup:


Dystrybucja pomp perystaltycznych, pompy perystaltyczne pompy dozujące pompa perystaltyczna pompa dozująca systemy dozowania sprzęt akwarystyczny dozownik akwarystyczny automatyczna dolewka www.pompydozujace.com www.aqua-trend.pl

Tanie pompy dozujące największy wybór fachowe doradztwo, dozowanie cieczy. Firma aqua-trend od lat zajmuje się budową indywidualnych systemów dozowania cieczy. Pompa jelitowa.

levelautomatic shark poseidon doser one evolution Doser AT-1 automatyczna podiana wdy Converus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh bo nie umiesz robić Łukasz z Ukrytej kamery :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No no sklepik jak ta lala ( jak by ktoś chciał to mam do sprzedania paragon z nr 1) .pierwsze zakupy przy lampce szampana mam nadzieje że są udane. ruròwka ktòra kupiłem wylazła z rurki. Zakopałem ją w żwir i mam nadzieje że odbuduje sobie rurkę .Odnośnie sklepu to ładniejszego nie widziałem i życzę właścicielowi wielomilionowych obrotòw (:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem Zobaczyłem Zakupiłem

Dla tych co niebyli polecam jest w czym wybierać i kupować, baaaardzo ładnie wyeksponowane koralki


Akwarium 80x50x50h czyli 200l,

Sprzęt: lampa Pacific Black Phyton 120W, odpieniacz Tunze 9004 (Comline Reefpack 250), cyrkulatory 2xAquael Reef Circulator 2600 + Hydor Koralia 900, grzałka hagen 100W.

Skała 25kg, piasek 6kg ATI Fiji White Sand,

Życie: Hepatus, Doktorek, Mandaryn, 2xBłazny, ślimaki (2xNosariusy, 14xTrochus) Histro, korale LPS, SPS i jakieś miękasy.

Chwilowa likwidacja :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To szkoda , że właściciel nie potrafił jakoś nas zachęcić do wizyty :( Chcieliśmy z kolegami przyjechać z Warszawy przy okazji zrobić jakiś wywiad, reportaż ale przez telefon zostałem poinformowany , że jeszcze nie ma za wiele bo to dopiero start sklepu itp. Na temat otwarcia też nic się nie dowiedziałem poza godzinami. Szkoda ale może w przyszłości uda nam się wpaść i coś zakupić.

Edytowane przez FoxRacing (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem wczoraj na małych przeszpiegach i powiem tak GACIE SPADAJĄ! :thumbup:

Niestety jak zrobiłem fotkę to zabrali mi aparat i zniszczyli kliszę, ale wierzcie że sklep robi obłędne wrażenie, myślę że wreszcie Łodzianie doczekali się prawdziwego sklepu z morszczyzną :thumbsup:

Tak jak Łukasz napisał. Robi wrażenie. Czyste, piękne, przestrzenne pomieszczenie ze sporą ilością zbiorników. Sklep a właściwie salon wita naszym ulubionym nastrojowym niebieskim oświetleniem. Bardzo ładnie wyeksponowane i oświetlone korale a na ladzie fotograficzny przewodnik po zbiornikach z cenami. Rybek i innych zwierzaków na razie niewiele, tak samo sprzętu i preparatów ale wiadomo to dopiero początek i mam nadzieję że w tek kwestii szybko się to zmieni.

W każdym razie odbieram ich bardzo pozytywnie i życzę powodzenia.


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.