Skocz do zawartości
bestiakol

sklepy w Łodzi????

Rekomendowane odpowiedzi

młody wiesz że tam klamkę można spotkać często a pieniek nieźle cię zaatakował :D niedobry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie chciałbym dzisiaj przejechać się do sw.byla jakaś dostawa zwierzat?


125l cube+81sump|10kgLR+4,5kgLS|ATI Sunpower 6x24w t5|deltec ap600|2x6015|nj2300|.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio był jeden z lokalnych morszczaków i mówił, że w koralach mają full, w rybach raczej pustki. Dostawa ma być w sierpniu dopiero.


Akwarium nr 1: 120/60/55 

Akwarium nr 2: 90/50/50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Bartol a nie wiesz gdzie mogą miec coś na aiptasie?


125l cube+81sump|10kgLR+4,5kgLS|ATI Sunpower 6x24w t5|deltec ap600|2x6015|nj2300|.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lysmata kuekenthali

Miał ostatnio w euroakwarium


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chemii użyłem i bardzo fajnie pomogło. Krewecia średnio zainteresowana. RedSea preparat.


c64.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chemii użyłem i bardzo fajnie pomogło. Krewecia średnio zainteresowana. RedSea preparat.

Jedna to nic nie zwojuje. musi być banda kilka sztuk.


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie są 2 Wundermani i Chelmon i Aiptazji też nie brakuje nie widać żeby ubywało wręcz odwrotnie przybywa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał, u Ciebie to życie w baniaku ma pewnie, śniadanie, obiad, deser i kolację. Jakbym miał takie warunki też bym aiptasii nie jadł :)


Akwarium nr 1: 120/60/55 

Akwarium nr 2: 90/50/50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karmię często ze względu na Chelmona który jest chudy, zresztą wszystkie z tej dostawy były płaskie ciężko było coś wybrać ten był najlepszy, a dzisiaj u Marcina piękny utuczony widać że aż chętny żeby się tuczyć :) był też Doktorek, Kilka pterapogonów,Chromisów i innych Rybek generalnie w dobrej kondycji a następna dostawa na Felińskiego już 12 Sierpnia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może wiecie gdzie w okolicy od ręki mogę kupić mrożony plankton?


500L + sump 100L, obieg Jebao DCS 12000, odpieniacz-Vertex Omega 150, cyrkulacja- 2x Maxspect Gyre350, żywa skała 30 kg, oświetlenie ATI hybrid 6x54W +3x75W Led

Mój zbiornik: http://nano-reef.pl/topic/64326-300l-i-na-razie-musi-wystarczyc/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kakadu - manufaktura

Powinni mieć.


[420L] by acezary - jest || Szkiełko 140x50x55h - 385l + sump 110l, 120W LED + 2xT5 54W, odpieniacz Black Pearl by Sebastek, NJ2300

64l CUBE - było || Szkiełko 40x40x40 | światło - 2 x PC Aquael | kaskada FZN2 z Purigenem + Chemipure |Tunza Nanostream 6015 | 8kg LR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w Cykadzie na Przybyszewskiego prawdopodobnie mają.

Ostatnio brałam od nich czerwony plankton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może czy seaworld jeszcze funkcjonuje? Dzisiaj miałem po raz drugi pecha i zastałem zamkniętą bramę i furtkę.. była godzina 18.20 więc według ich strony:

" Godziny otwarcia:

Pon-Pt 12:00-20:00

Sobota 10:00-14:00

W szczególnych przypadkach poza godzinami pracy prosimy o kontakt telefoniczny, a specjalnie dla Ciebie otworzymy sklep.

tel. 780 043 707

"

Szkoda że go nie odebrał nikt pomimo godzin funkcjonowania sklepu. Przy poprzednim spotkaniu z pieńkiem przed bramą chociaż oddzwonili po 20 minutach, że przepraszają i już mają otwarte. Dzisiaj po placu przemknął najprawdopodobniej właściciel, który nie mógł nie dostrzec iż w jego bramie stoi samochód na włączonych światłach. Zwłaszcza że chwilę później próbowałem się dodzwonić i nie odebrał, ani też nie oddzwonił. Początek był huczny, piękny i z rozmachem... Obecnie zamknięte w godzinach podanych na ich własnej stronie www. Szkoda, bo początki dobrze się zapowiadały.

Edytowane przez chwialek (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Kakadu mają na pewno ostatnio brałem plankton czerwony i mikroplankton(mrożonki)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może czy seaworld jeszcze funkcjonuje? Dzisiaj miałem po raz drugi pecha i zastałem zamkniętą bramę i furtkę.. była godzina 18.20 więc według ich strony:

" Godziny otwarcia:

Pon-Pt 12:00-20:00

Sobota 10:00-14:00

W szczególnych przypadkach poza godzinami pracy prosimy o kontakt telefoniczny, a specjalnie dla Ciebie otworzymy sklep.

tel. 780 043 707

"

Szkoda że go nie odebrał nikt pomimo godzin funkcjonowania sklepu. Przy poprzednim spotkaniu z pieńkiem przed bramą chociaż oddzwonili po 20 minutach, że przepraszają i już mają otwarte. Dzisiaj po placu przemknął najprawdopodobniej właściciel, który nie mógł nie dostrzec iż w jego bramie stoi samochód na włączonych światłach. Zwłaszcza że chwilę później próbowałem się dodzwonić i nie odebrał, ani też nie oddzwonił. Początek był huczny, piękny i z rozmachem... Obecnie zamknięte w godzinach podanych na ich własnej stronie www. Szkoda, bo początki dobrze się zapowiadały.

Z tego co mi wiadomo przenoszą siedzibę bliżej centrum gdzieś dlatego było pewnie zamknięte

Dzięki Bartol a nie wiesz gdzie mogą miec coś na aiptasie?

W sw mają kuekenthali jeśli chodzi o apitasie to jest kosiarka na nie


c784772eaae958f7d513903bf06bf18du288a270.png?upd=20140710105418

Akwarium - Reefmax 105l, odpieniacz Hydor Slimskim Nano 135.35, oświetlenie led DIY, obieg - Newa Jet 1200, sól Tropic Marin Pro-Reef, Balling 123 Tropic Marin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej wątpię żeby opłacały się takie przenosiny skoro nawet jeszcze rok nie minął od otwarcia i niby gdzie mieli by się przenieść jeśli już to do Łodzi bo Centrum Pabianic to nic nie zmieni bo to za małe miasto , Piotrek obstawiam że Kuba nie miał czasu dlatego cię nie wpuścił bo on tam po drugiej stronie mieszka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej wątpię żeby opłacały się takie przenosiny skoro nawet jeszcze rok nie minął od otwarcia i niby gdzie mieli by się przenieść jeśli już to do Łodzi bo Centrum Pabianic to nic nie zmieni bo to za małe miasto , Piotrek obstawiam że Kuba nie miał czasu dlatego cię nie wpuścił bo on tam po drugiej stronie mieszka

Nie wpuścił do sklepu w godzinach otwarcia? Bez informacji np. na bramie że sklep nie czynny z powodu....................

To jakieś kpiny. Z salonu robi się liga ogólno łódzka.


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej wątpię żeby opłacały się takie przenosiny skoro nawet jeszcze rok nie minął od otwarcia i niby gdzie mieli by się przenieść jeśli już to do Łodzi bo Centrum Pabianic to nic nie zmieni bo to za małe miasto , Piotrek obstawiam że Kuba nie miał czasu dlatego cię nie wpuścił bo on tam po drugiej stronie mieszka

Nie rozumiem, dlaczego podwazasz moją odpowiedź? Taka informacje otrzymałem telefonicznie od nich, chyba ze wiesz lepiej niż oni sami.


c784772eaae958f7d513903bf06bf18du288a270.png?upd=20140710105418

Akwarium - Reefmax 105l, odpieniacz Hydor Slimskim Nano 135.35, oświetlenie led DIY, obieg - Newa Jet 1200, sól Tropic Marin Pro-Reef, Balling 123 Tropic Marin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem wczoraj w SW.Nie poznalem tego salonu.Syf i pustki w baniakach.Urlop urlopem ale jesli panowie prowadza dzialalnosc to ktos powinien sie tym zajmowac.Cos czuje ze za długo nie pociagnie...A miało byc tak pieknie.


125l cube+81sump|10kgLR+4,5kgLS|ATI Sunpower 6x24w t5|deltec ap600|2x6015|nj2300|.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem wczoraj w SW.Nie poznalem tego salonu.Syf i pustki w baniakach.Urlop urlopem ale jesli panowie prowadza dzialalnosc to ktos powinien sie tym zajmowac.Cos czuje ze za długo nie pociagnie...A miało byc tak pieknie.

SW jest w trakcie przenosin dlatego maja burdel, z końcem sierpnia początkiem września ma być już w nowej siedzibie, na stronie i na FB ma być napisane co jak i gdzie. Takie info otrzymałem gdy dzwoniłem dziś z zapytaniem o nową dostawe


c784772eaae958f7d513903bf06bf18du288a270.png?upd=20140710105418

Akwarium - Reefmax 105l, odpieniacz Hydor Slimskim Nano 135.35, oświetlenie led DIY, obieg - Newa Jet 1200, sól Tropic Marin Pro-Reef, Balling 123 Tropic Marin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.