Skocz do zawartości
bestiakol

sklepy w Łodzi????

Rekomendowane odpowiedzi

Witam możne ktoś z kolegów z łódzkiego na fito plankton na start? do karmienia artemii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiecie gdzie dokladnie SW sie przenosi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej czy może już wiadomo co się dzieję z SW? :whistle:


8858_9098.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do końca września niby maja się uporać z przenosinami i nie tylko, ale pewnie co niektórych chłopaki zaskoczą, z tym co jest właśnie realizowane, a do końca września niby ma ruszyć morskie w galerii 3 zbiorniki już puste maja pod morskie przygotowane im więcej będzie chętnych tym szybciej się sprężą z odpaleniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może chłopaki z SW osobiście się wypowiedzą co i jak z SW?


[420L] by acezary - jest || Szkiełko 140x50x55h - 385l + sump 110l, 120W LED + 2xT5 54W, odpieniacz Black Pearl by Sebastek, NJ2300

64l CUBE - było || Szkiełko 40x40x40 | światło - 2 x PC Aquael | kaskada FZN2 z Purigenem + Chemipure |Tunza Nanostream 6015 | 8kg LR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jestem zaskoczony i to bardzo , faktem jest ze dawno u nich nie bylem , wiec tez nie wiem co się tam działo ale galeria?? i to nasza łódzka?? hmm. to troszkę ryzykowne koszty wynajęcia pomieszczenia mogą być naprawdę spore , a co za tym idzie także ceny w sklepie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj byłem w rybariumi rozmawiałem z właścicielem Pawłem.Życia nie będzie. Natomiast zadeklarował się że będą dostępne materiały eksploatacyjne potrzebne przy prowadzeniu akwarium morskim. Od ręki.


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj byłem w rybariumi rozmawiałem z właścicielem Pawłem.Życia nie będzie. Natomiast zadeklarował się że będą dostępne materiały eksploatacyjne potrzebne przy prowadzeniu akwarium morskim. Od ręki.

Tylko należy pamiętać iż polityka tego sklepu zakłada, klient kupujący online z odbiorem na miejscu uzyskuje lepszą cenę niż ten co się najpierw pofatyguje sam zabierze towar z półki i podejdzie do kasy. Klient stacjonarny może uzyskać rabat jest on jednak niższy niż w przypadku klienta online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Rybarium to kolejność w podejmowaniu decyzji ma... Jarek, Paweł, Ania natomiast co do terminowości i dotrzymywania słowa to.... Ania, Paweł, Jarek. Ania już jest po urlopie więc jak coś będziecie potrzebować walcie bezpośrednio do niej bo chłopaki to się do roboty średnio garną.

Rabaty możesz mieć takie jak online ale warunek jest taki, że płacimy gotówką.


c64.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ważne jest że nie muszę wykonać iluś telefonów żeby sprzedawca łaskawie umówił się ze mną i ja mam się dostosować do niego za własne pieniądze.

Jak mi pasuj to wsiadam w auto, jadę i kupuję.

Teraz jeszcze nadzieja że asortyment ma się zwiększyć.


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety tylko nadzieja ale pożyjemy zobaczymy. Często jest tam tak, że na stronie jak wół, że na magazynie a fizycznie od tygodni nie ma a system "nie domawia" brakujących sztuk. Tak czy inaczej jak chcesz coś na 100% dzwoń do Anki a ona już załatwi i będzie a na chłopaków nie licz. Sklep od zawsze miał parcie tylko na handel online i nigdy z wysyłką tego samego dnia chociaż tutaj nikt nie pobije RA :) (średni czas realizacji 2 tygodnie). Prawda jest też taka, że w Łodzi nie ma dobrego sklepu z akwarystką ogólnie.


c64.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rabaty możesz mieć takie jak online ale warunek jest taki, że płacimy gotówką.

Bez gotówki nie domagam się rabatu, a z gotówką uzyskałem rabat niższy niż oferta na stronie. Rabatu udzielali mi dwaj tacy średnio rozgarnięci pracownicy przy kasie, może gdybym dokonywał większego zakupu rabat zbliżył by się do cen online.

Co do dobrego i słownego sklepu to niestety prawda Łódź widać jest na tyle specyficznym rynkiem, że sklepy morskie padają, podupadają i na końcu zostają na telefon (o ile go ktoś odbierze). Ale zauważam pewną prawidłowość... pierwsza lokalizacja sklepu i moment rozruchu działalności zawsze wygląda z pompą i dobrze się zapowiada, a po czasie jest jak jest (zmiany lokalizacji, zamknięte w godzinach otwarcia, słodkie zbiorniki, to co może długo na półce poleżakować, psie karmy, później sklep na telefon lub ciche zniknięcie), chyba tak już musi być...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie musi i jak coś chcesz z Rybarium dzwoń do Anki a jak pogadasz z Jarkiem będziesz miał dobre ceny. Pamiętaj, że tam każdy robi na "swoje" i im niższe dostaniesz rabaty tym więcej oni zarobią.


c64.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo jestem ciekawy czy z SW też tak nie będzie,bo na początku były "fajerwerki", a od paru miesięcy jest kiepsko.Oby ta przeprowadzka nie okazała się gwoździem do trumny. Naprawdę było by szkoda , bo to był jedyny sklep łódzkim w którym z przyjemnością robiło się zakupy.


8858_9098.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W galerii to nie SW tylko ZOO Natura z morskim ma ruszyć, ale się ociągają już od czerwca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo jestem ciekawy czy z SW też tak nie będzie,bo na początku były "fajerwerki", a od paru miesięcy jest kiepsko.Oby ta przeprowadzka nie okazała się gwoździem do trumny. Naprawdę było by szkoda , bo to był jedyny sklep łódzkim w którym z przyjemnością robiło się zakupy.

Z ostatnim zdaniem bym się nie zgodził.

Asortyment od samego początku mieli do :mooning .

Kupowałeś to co mieli a nie to co chciałeś.


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SW i przyjemne zakupy? :shock:

Osobiście nie narzekałem ... :yes

Widocznie na tyle miałem szczęście, że zawsze było to co potrzebowałem ...:) Lub jestem mało wymagającym klientem... :whistle:

Edytowane przez Szarmon (wyświetl historię edycji)

8858_9098.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do SW zawsze jechaliśmy bardzo chętnie bo oczekiwaliśmy super produktów i mega obsługi. Efekt? Prawie nigdy nikt do nas nie wyszedł a zza blatu było widać tylko czubek głowy a na pytanie o cenę następowała niezręczna cisza i naszym zdaniem ocenianie.... sprzedać? Nie sprzedać? Za ile? Często padało pytanie ... które? A to pewnie zamówione a cena pewnie z 500.... ;) sorry a koral jest u nas bo czeka aż u klienta się "klimat w baniaku" poprawi. Dlatego SW ma takie a nie inne problemy. Jak pytam o koral to pytam o konkretną szczepkę a nie na końcu przy kasie hasło, że to cena za polip :) Kpina :p To nie tylko moje odczucie... Obsługa to podstawa a same ładne ściany tutaj nic nie wniosą.


c64.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno im trzeba oddać.

Ryby które wymagały kwarantanny były do odbioru po jej upływie i bez problemowy test czy jedzą.


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje odczucia były inne ,ale każdy klient ma inne wymagania co do obsługi.Jednej osobie będzie pasowało a drugiej nie... :ice:


8858_9098.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś jak chciało się mieć duży wybór mebli w dobrych cenach - jechało się do Ikea do Janek.

Teraz chce się mieć duży wybór zwierzaków morskich w przyzwoitych cenach - jedzie się do Marek (eR).

Jest to chyba najlepsza opcja, nie oczekuje mega salonu w Łodzi bo jestem realistą i patrząc na łódzką okolicę takie wymarzone coś prędko lub nigdy nie powstanie.

Moim zdaniem - co jakiś czas większe lub grupowe zakupy w Markach lub systematyczne zakupy lub wymiana między morszczakami z okolic.


[420L] by acezary - jest || Szkiełko 140x50x55h - 385l + sump 110l, 120W LED + 2xT5 54W, odpieniacz Black Pearl by Sebastek, NJ2300

64l CUBE - było || Szkiełko 40x40x40 | światło - 2 x PC Aquael | kaskada FZN2 z Purigenem + Chemipure |Tunza Nanostream 6015 | 8kg LR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szarmon, jadąc do SW jechałem na zakupy a nie do ZOO. Nie miałem jakiś wielkich wymagań. Pytałem o to co jest a nie o to czego nie ma. Podchodzili jak podchodzili więc polegli.

Tak jak pisze Czarek, Łódź jest specyficzna ale dlaczego Łódź ma nie mieć sklepu z prawdziwego zdarzenia? Do tej pory wszystko co się otwierało i zamykało to były tylko ...atrapy sklepów. Bardzo żałuję, że nie mam nic bliżej ale jak dobrze pójdzie to może w ciągu roku coś się ruszy w temacie i będzie gdzie robić zakupy.

Chętnie za jakiś czas bym zrobił jakieś wspólne zakupy bo pustka w baniaku (rybcie).


c64.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo żałuję, że nie mam nic bliżej ale jak dobrze pójdzie to może w ciągu roku coś się ruszy w temacie i będzie gdzie robić zakupy.

Tak samo pisało się SW, napięcie rosło jak przed premierą nowego iphona, werble, spoko otwarcie i .............., coś pękło ;)


[420L] by acezary - jest || Szkiełko 140x50x55h - 385l + sump 110l, 120W LED + 2xT5 54W, odpieniacz Black Pearl by Sebastek, NJ2300

64l CUBE - było || Szkiełko 40x40x40 | światło - 2 x PC Aquael | kaskada FZN2 z Purigenem + Chemipure |Tunza Nanostream 6015 | 8kg LR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.