Skocz do zawartości
bestiakol

sklepy w Łodzi????

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Roman.P napisał:

Przy takim podejściu nie dziwię się że ludzie ganiają do W-wy po zakupy albo kupują przez internet.

Nie czepiam się ani nie krytykuję czy atakuję sklepów jeśli to przeczytają to może zrobią coś żeby usprawnić relację sprzedawca-klient.

Oby to się sprawdziło. 

Niestety narzekają na brak rynku morskiego w Łodzi a z drugiej strony nie robią nic aby to zmienić.  Ale może jest swiatełko w tunelu 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sądzę że wstawianie fotek i cen jest pracochłonne i upierdliwe, ale patrząc na oferty różnych sklepów w Polsce chyba warto by było tym bardziej że kupa ludzi przejeżdża koło Łodzi autostradą.


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sądzę że wstawianie fotek i cen jest pracochłonne i upierdliwe, ale patrząc na oferty różnych sklepów w Polsce chyba warto by było tym bardziej że kupa ludzi przejeżdża koło Łodzi autostradą.
No to mnie też właśnie dotyczy! Jestem z łodzi ale teraz mieszkam w Tucholi czyli w okolicy tylko (aż) crazy coral. Jak jestem w Łodzi to zawsze chętnie bym coś zabrał nawet spontanicznie, ale z kolei nie lubię przepłacać bo niekiedy na tym samym koralu mogę zaoszczędzić nawet buteleczkę probio s. Dlatego z łodzi jak kupuje to od akwarystów a nie ze sklepów.

Wysłane z mojego TA-1033 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Planowana jest wycieczka integracyjna grupy z Łodzi na spotkanie oraz z okazji otwarcia nowej siedziby Crazy Coral, Wyjazd w niedzielę o 7:00 lub później z Janowa, są jeszcze dwa miejsca w samochodzie jeśli zbierze się komplet to zrzuta na paliwo 35 zł,jest to świetna okazja na zakup zwierząt w dobrej kondycji oraz po Kwarantannie https://www.facebook.com/groups/1841306882808213/?ref=nf_target&fref=nf

Edytowane przez michalzgierz1989 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Boti duża dostawa LPSów. Jest w czym wybierać. Swoją obsadę powiększyłem o fungię oraz ciekawie wybarwioną e. glabrescens.

 


500L + sump 100L, obieg Jebao DCS 12000, odpieniacz-Vertex Omega 150, cyrkulacja- 2x Maxspect Gyre350, żywa skała 30 kg, oświetlenie ATI hybrid 6x54W +3x75W Led

Mój zbiornik: http://nano-reef.pl/topic/64326-300l-i-na-razie-musi-wystarczyc/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odgrzeję trochę temat.

Gdyby ktoś jeszcze nie wiedział, nie słyszał, nie był to firma Aqua-Trend otworzyła punkt sprzedaży detalicznej w którym można zakupić najbardziej popularne preparaty, sole wiodących producentów, testy, podłoża, świetlówki  a także oczywiście niezbędny sprzęt.

"Sklepik" funkcjonuje od kilku miesięcy i właściwie nie ma dnia żeby oferta nie została wzbogacona o nowe pozycje, jeśli czegoś nie mamy na półce to z dnia na dzień sprowadzimy.

Serdecznie zapraszamy na ul. Lokatorską 11  oraz na stronę internetową www.sklep.aqua-trend.pl

 

 

 

 


Dystrybucja pomp perystaltycznych, pompy perystaltyczne pompy dozujące pompa perystaltyczna pompa dozująca systemy dozowania sprzęt akwarystyczny dozownik akwarystyczny automatyczna dolewka www.pompydozujace.com www.aqua-trend.pl

Tanie pompy dozujące największy wybór fachowe doradztwo, dozowanie cieczy. Firma aqua-trend od lat zajmuje się budową indywidualnych systemów dozowania cieczy. Pompa jelitowa.

levelautomatic shark poseidon doser one evolution Doser AT-1 automatyczna podiana wdy Converus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Zeszłym tygodniu zrobiłem sobie wycieczkę rowerową praktycznie po wszystkich punktach w Łodzi za wyjątkiem giełdy bo było nie po drodze, poniżej filmy z poszczególnych punktów

 

Przybyszewskiego 40

Galeria Łódzka

Miętowa 27

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2018 o 19:12, LUK4344 napisał:

Odgrzeję trochę temat.

Gdyby ktoś jeszcze nie wiedział, nie słyszał, nie był to firma Aqua-Trend otworzyła punkt sprzedaży detalicznej w którym można zakupić najbardziej popularne preparaty, sole wiodących producentów, testy, podłoża, świetlówki  a także oczywiście niezbędny sprzęt.

"Sklepik" funkcjonuje od kilku miesięcy i właściwie nie ma dnia żeby oferta nie została wzbogacona o nowe pozycje, jeśli czegoś nie mamy na półce to z dnia na dzień sprowadzimy.

Serdecznie zapraszamy na ul. Lokatorską 11  oraz na stronę internetową www.sklep.aqua-trend.pl

 

 

 

 

Potwierdzam fakt zakupów z półki a nie że będzie za jakiś czas. Ostatnio robiłem sporo zakupów na Lokatorskiej i praktycznie wszystko było na półce.

Polecam zakupy.. Jedyna wada to godziny urzędowania.


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też polecam Aqua trend półki zapełniane coraz szerszym asortymentem  pod ręką mamy wszystko co potrzebujemy do codziennej  obsługi  zbiornika  i pomoc techniczna pompy dozowniki też jest


4693_4699.png

45 odmian korali :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie sklepy polecacie w Łodzi ? Co warto odwiedzić ? W sobotę będę miał możliwość odwiedzić.


Akwarium morskie 902 litry. Skała 52kg żywa i 40kg sucha. . Sól Royal Nature Ion Balanced Natural Sea Salt.

Oświetlenie 4x145W LED Pacific Sun METIS. Pompa obiegowa Jebao DCT 12000. Odpienicz WhiteSkim 250 by Sebastek. Dozownik Kore 5TH.

Cyrkulacja Maxspect Gyre XF-150.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli szukasz życia  to botia na telefon , koralomania otwarta ( tel  przed przyjazdem mile widziany ) sprzęt i chemia  w sobotę  raczej nie  osiągalny


4693_4699.png

45 odmian korali :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odwiedziłem dzisiaj Botie, spory wybór korali lps, piękne euphyllie, oraz duży wybór ryb i krewetek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam zbiorniki z koralami pękają w szwach żebym miał więcej miejsca to parę okazów bym przygarnął


4693_4699.png

45 odmian korali :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden z pierwszych sklepów który był ukierunkowany tylko na Akwarystyke, przeniósł się z Retkini pod Zgierz, a tak dokładnie to Skotniki jadę zobaczyć czy chłopaki nadal coś do morszczyzny mają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, michalzgierz1989 napisał:

jadę zobaczyć czy chłopaki nadal coś do morszczyzny mają

Szkoda czasu.

Do morszczyzny to już od dawna nic nie mieli. Jedynie uniwersalne preparaty oraz bakterie.


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem widziałem,  nadal preparaty są pomimo że właścicielem jest teraz ktoś inny,  bo Jarek sprzedał sklep, a Firma która to kupiła to mieli głównie ogrody i do Oczek wodnych a teraz doszła akwarystyka ;-) adres to Skotniki ul. Zgierska 13

Poniedziałek - Piątek od 8:00 do 18:00 i w Soboty od 8:00 do 13:00. Na razie będą same preparaty bo nie wiadomo jak Łukasz podejdzie do Tematu i czy wprowadzi normalne godziny czy nadal takie nie osiągalne dla większości ;-) bo jeśli stan taki będzie się utrzymywał to Chłopaki w temacie się będą rozkręcać pod nowym adresem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej kupować przez internet jak bujać się do tego ........miejsca.


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Twoim wypadku kawal drogi, bo ja to przysłowiowo kamieniem dorzucę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj bylem się przejechać na Miętową żeby zobaczyć co jest w ofercie, to na chwile obecną  to najlepiej rozwijający się punkt w Lodzi jeśli chodzi o życie.

  

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koralomania ma jedną największą zaletę i nie jest to cena !!! Jedziesz wchodzisz , oglądasz jak ci odpowiada kupujesz , w innych łódzkich miejscach umawiasz się na tel , co chwila przekładanie terminów , nie jest to handlowe podejście tym bardziej że oszczędność nie jest wielka biorąc pod uwagę stracony czas na umawianie się gdzieś indziej ... 


8b6ea421320dd9fcf9d516e867b9abe7u1767a1598

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przerobiłem wiele dziwnych miejsc z akwarystyką morską i w piwnicach i giełdach itp i nie raz doprowadziło to do straty obsady! a akwarystyka morska nie jest tania .  Nauczyłem się ze wole zapłacić 10 zł za zwierzaka więcej i widzieć w jakich warunkach żyje i jak się zachowuje w sklepie gdzie sa jasne zasady i godziny otwarcia .Jak dla mnie sklep Koralomania  nie ma sobie równych widać ze tam jest pasja, super dbałośc o zwierzęta .Podobno sklep będzie stawiał dodatkowe następne baseny .W końcu po tylu latach doczekałem się miejsca z którego jestem zadowolony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koralomania super sklep robiłem tam zakupy ja zakładałem akwarium podejście do tematu pełen profesjonalizm. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.