Skocz do zawartości
bestiakol

sklepy w Łodzi????

Rekomendowane odpowiedzi

Czy może wybiera się ktoś dzisiaj do Wa-wy?


500L + sump 100L, obieg Jebao DCS 12000, odpieniacz-Vertex Omega 150, cyrkulacja- 2x Maxspect Gyre350, żywa skała 30 kg, oświetlenie ATI hybrid 6x54W +3x75W Led

Mój zbiornik: http://nano-reef.pl/topic/64326-300l-i-na-razie-musi-wystarczyc/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja będę jechał ale myślę ze dopiero na początku października

Gdzie w Łodzi można kupić membranę do osmozy 10" Aquarius?

Podepnę się pod temat

TDS pokazuje mi 001

'mam taki filtr

http://erybka.pl/product-pol-423-Filtr-RO-DI-75.html

gdzie dostanę cały komplet wkładów do tego filterka łącznie z DI

Edytowane przez Michal23071980 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja będę jechał ale myślę ze dopiero na początku października

Podepnę się pod temat

TDS pokazuje mi 001

'mam taki filtr

http://erybka.pl/pro...r-RO-DI-75.html

gdzie dostanę cały komplet wkładów do tego filterka łącznie z DI

Castrorama albo Klarsan

Żywicy chyba w Łodzi nie dostaniesz. Ja kupuję w erybce


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Castrorama albo Klarsan

Żywicy chyba w Łodzi nie dostaniesz. Ja kupuję w erybce

będę dziś w Casto na Zgierskiej oni tam mają jeden rodzaj wkładów czy wszystkie będą pasować ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10" wszystkie pasują.

A casto chyba na Sikorskiego a nie Zgierskiej :harhar:


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jednak potrzebuje 4 wklady oprocz membrany, czy taki cos bedzie ok ?

http://allegro.pl/wklady-do-wody-filtr-wody-osmoza-ro-6-7-komplet-i5035051071.html

10" wszystkie pasują.

A casto chyba na Sikorskiego a nie Zgierskiej :harhar:

oczywiście ze na Sikora :)

ja jednak potrzebuje 4 wklady oprocz membrany, czy taki cos bedzie ok ?

http://allegro.pl/wk...5035051071.html

oczywiście ze na Sikora :)

porównam sobie ceny jakie są w Casto jeszcze z tymi z alledrogo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkłady 5 mikro i 1 mikro.

Te na alle to 5 i 20.


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jednak potrzebuje 4 wklady oprocz membrany, czy taki cos bedzie ok ?

http://allegro.pl/wk...5035051071.html

oczywiście ze na Sikora :)

porównam sobie ceny jakie są w Casto jeszcze z tymi z alledrogo

Jeszcze jedno tak sobie czytam o tym i czym sie różnią te dwie rzeczy

Filtr węglowy blok

Filtr węglowy liniowy

bo są w komplecie tutaj w dobrej cenie

http://allegro.pl/wklady-osmoza-filtra-wody-ro6-ro5-promocja-16-i6190204255.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak pilnie potrzebujesz wkłady i żywicę to podjedź. Mam jeden kpl w zapasie.

P.S Membrany nie mam.


500L + sump 100L, obieg Jebao DCS 12000, odpieniacz-Vertex Omega 150, cyrkulacja- 2x Maxspect Gyre350, żywa skała 30 kg, oświetlenie ATI hybrid 6x54W +3x75W Led

Mój zbiornik: http://nano-reef.pl/topic/64326-300l-i-na-razie-musi-wystarczyc/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blok to wkład do osmozy jaką masz. Liniowy to gotowiec do wpięcia


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blok to wkład do osmozy jaką masz. Liniowy to gotowiec do wpięcia

Jak pilnie potrzebujesz wkłady i żywicę to podjedź. Mam jeden kpl w zapasie.

P.S Membrany nie mam.

Dzięki Tomek za propozycje, ale to nic pilnego po prostu TDS mam 001, podjadę sobie do Casto i kupie i nie będę Ci głowy zawracał, daj znać jak będziesz miał jakieś koraliki do sprzedania. Dzięki

Dzięki Tomek za propozycje, ale to nic pilnego po prostu TDS mam 001, podjadę sobie do Casto i kupie i nie będę Ci głowy zawracał, daj znać jak będziesz miał jakieś koraliki do sprzedania. Dzięki

Dzięki Roman, już wszystko jasne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam pilnie preparatu w płynie na szybkie zbicie PO4 np. Microbe-Lift Phosphate Remover lub Colombo Phosphate ex.

Może komuś zostało parę ml?


500L + sump 100L, obieg Jebao DCS 12000, odpieniacz-Vertex Omega 150, cyrkulacja- 2x Maxspect Gyre350, żywa skała 30 kg, oświetlenie ATI hybrid 6x54W +3x75W Led

Mój zbiornik: http://nano-reef.pl/topic/64326-300l-i-na-razie-musi-wystarczyc/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mają

Wysłane z mojego HTC Desire 610 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń do Michała, trochę fajnych rybek mieli ale nie wiem czy akurat brzydala.


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Niedzięlę pływały jeszcze tak

Anthiasy - 2

Centropyge Bispinosa - 1

Chelmon Rostratus - 1

Pterapogony - Około 3-4

Błazenki - około 7

Garbiki - 4

Skrzydlica Pterois Volitans - 1

Rogatnica taka czarna - 1

Acanthurus lineatus - 1

Zebrasoma Desjerdinii - 1

i jakieś ślizgi - 3

ponadto spory wybór Korali to tak z tego co zapamiętałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przy okazji wizyty w Auchanie w Tulipanie, odwiedziłem też wczoraj Leopardusa już nie ma tam morskich zbiorników zrezygnowali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym poruszyć temat przeżywalności ryb kupowanych na łódzkiej giełdzie. Głównie interesuje mnie opinia o zakupach u kolegi z Warszawy. Zauważyłem że statystycznie co dziesiąta ryba u niego kupowana przeżywa dłużej niż 2 msce reszta zdycha w niewyjaśnionych dla mnie okolicznościach. Ceny ma konkurencyjne ale ryby wg mnie są łowione na jakąś rtęć albo inne syfy!!! Nie robię reklamy Michałowi ale u mniego zakupy lepiej się trzymają. Co Wy na moją sugestię ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym poruszyć temat przeżywalności ryb kupowanych na łódzkiej giełdzie. Głównie interesuje mnie opinia o zakupach u kolegi z Warszawy. Zauważyłem że statystycznie co dziesiąta ryba u niego kupowana przeżywa dłużej niż 2 msce reszta zdycha w niewyjaśnionych dla mnie okolicznościach. Ceny ma konkurencyjne ale ryby wg mnie są łowione na jakąś rtęć albo inne syfy!!! Nie robię reklamy Michałowi ale u mniego zakupy lepiej się trzymają. Co Wy na moją sugestię ?

jest tak jak piszesz , na ileś tam ryb przeżyła mi tylko rogatnica kolczasta , 3 miesiące temu była malutka 2,5 cm , rośnie jak na drożdżach . a reszta zakupów rybnych na giełdzie potrafiła iść w kanał na drugi dzień .

w przeciwieństwie do zakupów ryb "nie na giełdzie" lecz np. od forumowiczów z działających akwariów , ryby takie mają u mnie 100% przeżywalność , a wiem coś na ten temat bo pływa u mnie w sumie 35 ryb .

takiego sprzedawcę z giełdy powinno się włożyć do takiego worka z folii w jakich on trzyma te ryby i dobrze zacisnąć gumkę - to taki sarkazm , bo naprawdę szkoda zwierzaków . nie kupujmy nie będzie sprzedawał .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest tak jak piszesz , na ileś tam ryb przeżyła mi tylko rogatnica kolczasta , 3 miesiące temu była malutka 2,5 cm , rośnie jak na drożdżach . a reszta zakupów rybnych na giełdzie potrafiła iść w kanał na drugi dzień .

w przeciwieństwie do zakupów ryb "nie na giełdzie" lecz np. od forumowiczów z działających akwariów , ryby takie mają u mnie 100% przeżywalność , a wiem coś na ten temat bo pływa u mnie w sumie 35 ryb .

takiego sprzedawcę z giełdy powinno się włożyć do takiego worka z folii w jakich on trzyma te ryby i dobrze zacisnąć gumkę - to taki sarkazm , bo naprawdę szkoda zwierzaków . nie kupujmy nie będzie sprzedawał .

O miło słyszeć kolegę kope lat. Więc opinie o warszawiaku są podobne. Ja jakiś czas temu kupiłem u niego białobrodego , imperatora i wiele innych ryb. Białobrody przez cały pobyt u mnie 2 msce cały czas był obsypany mimo ciągłej pracy uv zaraził wiele ryb które z nim poszły w choler na wieczną rafe. Odradza zakupów u niego. Coś tam musi być nie tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie wszystkie ryby zakupione u warszawiaków na giełdzie żyją i mają się dobrze.

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.