Skocz do zawartości
luft

I Centralny Zlot Morszczaków

Nowe miejsce zlotu  

125 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Gdzie chcia?-aby?/by? ?eby odby? si? kolejny Zlot

    • Po?udniowa Polska
      50
    • Polska Centralna (okolice Warszawy)
      60
    • Niestety nie wybieram si?
      15


Rekomendowane odpowiedzi

Pogoda musi być. Luft i ją zapewne rezerwował na samej górze :D


Jest ok. 250L w obiegu, cyrkulacja: 1x6095, obieg: ER 3700, deltec sc1455, światło: 4x24W, dolewka.

Start: 04.11.2010, zmiana: 12.2014.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

będę leciał na zlot samochodem, w Łodzi odbieram Testera, więc mam 3 miejsca wolne.

Startuje ze Śląska o 12:30, kto się chce zabrać to pisać ;-)


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jest moze jakas agenda zlotu ??

kiedy jakies ognisko itd.. ??

wiekszosc zredagowana w pierwszym poscie


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troche za pozno sie ogarnelem z tymi fantami bo chcialem prawdziwy rarytas dla jakiegos morszczaka zanabyc tak for fun :)

ktory/ ktora nie chcial by miec prezentu w postaci czegos takiego

http://allegro.pl/ozdoba-nadajaca-piekno-twojego-akwarium-i1828856449.html

:rofl: :rofl: :rofl: :rofl:


zapomnialem na zlocie dac Monice zaswiadczenie o dyslekcji :D

sry za ortografie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

We Wrocławiu bodaj w Arkadach takie koraliki są bez problemu dostępne. Zauważ że mają wiele plusów, są łatwe w utrzymaniu, zniosą gorsze oświetlenie, można dawać je już do świeżych zbiorników no i pięknie wyglądają. Jedyny minus to brak przyrostów ;)


-UNDER CONSTRUCTION-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jakiś ciemny jestem:( Może ktoś podać jakiś pełniejszy adres tego miejsca? Wpadnę dosłownie na moment w sobotę rano by się z Testerem zobaczyć ale hasło jazz-pol wyrzuca w okolicy Warszawy zbyt dużo wyników:(


Qlfon, Lublin

Akwarium: 115x84x65, oświetlenie 6x39W T5 + BP XM140, odpieniacz BK200, cyrkulacja: 3x6055,1x6095, obieg: Red Dragon Mini 6000,

Poprzednie akwarium Projekt Nautilus: 18,03,2012 - 27.07.2016.

Obecnie: prawie FOWLR:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Gotti:) Właśnie moturem wpadnę bo (tylko nie linczujcie) nad Zegrzem jest Rajd Felkowski na który od lat chciałem pojechać a zawsze coś wypadało....


Qlfon, Lublin

Akwarium: 115x84x65, oświetlenie 6x39W T5 + BP XM140, odpieniacz BK200, cyrkulacja: 3x6055,1x6095, obieg: Red Dragon Mini 6000,

Poprzednie akwarium Projekt Nautilus: 18,03,2012 - 27.07.2016.

Obecnie: prawie FOWLR:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Gotti:) Właśnie moturem wpadnę bo (tylko nie linczujcie) nad Zegrzem jest Rajd Felkowski na który od lat chciałem pojechać a zawsze coś wypadało....

Spoko, do atrakcji zlotu dopisze zaraz przejażdżki Twoim moturem :D

Pozdro!


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahs, ja na zlot wezmę noże, kukri na ognisko sie przyda, da się nim i porąbać drewno na mniejsze szczapy i inne bajery porobić, RAT-5 D2 na jakieś krojenie i CRKT M21-04G na jakieś pierdoły, więc jak ktoś będzie chciał coć uciąć to niech wali do mnie jak w dym :)

W ogóle zastanawiam się też czy nie wziąć ze sobą swojego bajka, widze że w okolicach fajne lasy, byłoby gdzie się karnąć tak o dla relaxu i przewietrzyć głowę, ale po pierwsze nie mam pojęcia co miałbym z tym rowerem zrobić w nocy, po 2gie to chyba by było już przegięcie pałeczki :)


-UNDER CONSTRUCTION-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gott - mistrzu ceremonii - czy moge Ci powierzyc zadanie przygotowania kijkow do smażenia kielbasek? Zacnie byś sie przyczynił i tym szykunkiem dla waść morszczaków :)


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę najmniejszych przeszkód. Tylko muszę uprzedzić że ja jestem ze szkoły kijka cienkiego, takiego co kiełbasy nie rozrywa i pozwala zachować jej kształt. Szkoła cienkiego kijka to jednak taniec pingwina na szkle i łatwo taki przepalić :)


-UNDER CONSTRUCTION-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahs, ja na zlot wezmę noże, kukri na ognisko sie przyda, da się nim i porąbać drewno na mniejsze szczapy i inne bajery porobić, RAT-5 D2 na jakieś krojenie i CRKT M21-04G na jakieś pierdoły, więc jak ktoś będzie chciał coć uciąć to niech wali do mnei jak w dym :)

...

no więc ja zaczynam się bać :D


130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

SPRZEDAM:

-akwarium 100x70x55, sump, stelaż, hydraulikę;

-lampa DIY 2x150W HQI + żarniki Reeflux;

-lampa DIY 8x T5 39W

-OR 3500

LINK DO TARGOWISKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no więc ja zaczynam się bać :D

Chleb, sznurek, kiełbaskę naciąć, to miałem na myśli. A CRKTkiem pokażę Ci jak się robi takie efektowne "klik" zobaczysz że Ci sie spodoba, a jak Ci się nie spodoba to przynajmniej udaj zainteresowanie bo się zamknę w sobie ;)


-UNDER CONSTRUCTION-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak napisales o rowerze to przypomnialo mi sie jak do Milowki zabralem deske snowboardowa :-) i zanim wytrzezwialem to snieg stopniał


UWIELBIAM MÓJ CANDY SHOP

130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ooo kurde a ja juz planowalem za na Milowke w przyszlym roku parapet zabiore ;P


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahs,ja na zlot wezmę noże, kukri na ognisko sie przyda, da się nim i porąbać drewno na mniejsze szczapy i inne bajery porobić, RAT-5 D2 na jakieś krojenie i CRKT M21-04G na jakieś pierdoły, więc jak ktoś będzie chciał coć uciąć to niech wali do mnie jak w dym :)

...

+

...A CRKTkiem pokażę Ci jak się robi takie efektowne "klik" zobaczysz że Ci sie spodoba, ...

= strach :D


130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

SPRZEDAM:

-akwarium 100x70x55, sump, stelaż, hydraulikę;

-lampa DIY 2x150W HQI + żarniki Reeflux;

-lampa DIY 8x T5 39W

-OR 3500

LINK DO TARGOWISKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co koleżanka robi to się nazywa manipulowanie faktami :D


-UNDER CONSTRUCTION-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie Gotterku, to się nazywa cytowanie kolegi :p


130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

SPRZEDAM:

-akwarium 100x70x55, sump, stelaż, hydraulikę;

-lampa DIY 2x150W HQI + żarniki Reeflux;

-lampa DIY 8x T5 39W

-OR 3500

LINK DO TARGOWISKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos potrafi grac na gitarze ?? Moge moja gitarrrreee zabrac ale od razu zapowiadam, ze grac raczej na niej nie bede coby ludziska nie uciekli od ognia ;) No chyba ze juz zaliczymy innym poziom abstrakcji :)


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gotti ale Kobiety w manipulowaniu faktami są mistrzyniami :harhar: . Nie dziw się:smoke:


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Włodzimierz : Dlatego też nie podejmuję rękawicy - jestem na z góry przegranej pozycji :)

Aha. gdzieś w rupieciach mogę mieć odpieniacz AM Midiflotor, jakby ktoś wyraził zainteresowanie takim dziadem niech da znać tu czy na PW, rozpocznę poszukiwania, zaznaczam jednak że może brakować mu jakichś detali, w ogóle nie mam pojęcia gdzie on teraz jest... Oddam za darmo ofc...


-UNDER CONSTRUCTION-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w potrzebie chwili nie moge znalezc nr do VDR - kto ma niech mi pisze na pw

wisi mi wazna sprawa dla niego...

do godziny... duzo szczegolow zlotowych wklepie.


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.