Skocz do zawartości
luft

I Centralny Zlot Morszczaków

Nowe miejsce zlotu  

125 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Gdzie chcia?-aby?/by? ?eby odby? si? kolejny Zlot

    • Po?udniowa Polska
      50
    • Polska Centralna (okolice Warszawy)
      60
    • Niestety nie wybieram si?
      15


Rekomendowane odpowiedzi

Noze, granaty; zjazd jak na Wdzydzach!

Zazdroszcze Wam, mimo to zycze milego "odpoczynku". :vava::rant::crybaby::wallbash:

Ps: pilnujcie nog Moniki :ouch::lol:


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najświeższe fakty:

Piątek

Jazz-Pol rządzi się swoimi "prawami", w skrócie w piątek zamiast obiadu (wydawanego do 15stej) i kolacji (wydawanej do 19.30) ze względu na małą ilość zamawianych dań oraz różną porę przyjazdu ludzi - w piatek będzie tylko obiado/kolacja(20zł) podana o godz. 18 (każdy kto zamowil obiad lub kolacje to wlasnie dostanie).

Sobota:

Kolacje chciały 4 osoby, ale dla 4 Jazz-Pol nie zrobi dla kilku osob. Zostaje dołączyć się do ogniskowego jedzonka.

Niedziela:

Inmar pytał czy sztywna doba hotelowa musi byc do 10 rano, czy mozna przedluzyc, by pozniej wstac i zjesc obiad:

- taka usługa jest możliwa, indywidualnie mozna zalatwic to w sobote w recepcji. Tylko i wyłącznie. Najlepiej po zebraniu kilku osób.

Forma płatności:

Czekam na telefon z łączną kwotą jaką ma do zapłacenia nasza grupa - pieniądze - mam wpłacić całość w chwili przyjazdu (około południa w piatek). Także każdemu z osobna wysle na pw kwote, ktora mi przelejecie najlepiej do czwartku, chyba, ze bedziecie wczesniej ode mnie w piatek to moze byc gotowka na miejscu. Koszty sa jawne, wiec kazdy zainteresowany bedzie miec wgląd do rachunku.

Pokoje:

1x 1.os - Nika - z racji kontuzji

1x 3os. z łazienką - rodzina Calee

1x 3os. na 1 noc (sob/niedz) Grzybsonik +1 oraz Morog

24 ludzi spi w osrodku

3 na 1 noc

21 na 2 noce - zostaje do rozdzielenia z nich 17 osób

Ośrodek proponuje naszą resztę popakować po 4 osoby w pokoju (lub w 6 :D ). Także czekam na propozycje rezerwacji pokojów (tak wiem też chciałbym spać w "dwójce"... kto wie moze ze 2 jakims cudem nam dadzą (?).

Także wpisujcie propozycje wesołych pokoi:

Nr 1 dostałem taki - Gott, Tester, ArekF (kogos jeszcze bierzecie pod skrzydła?)

Nr 2 - ...


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba kiflu będzie jechał z Testerem, więc jeśli nikt nie ma nic przeciwko, powstała by 4 osobowa banda i już :)


-UNDER CONSTRUCTION-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@luft, Mariusz w świetle najświeższych faktów kulinarnych ja rezygnuję z:

-obiadokolacji piątkowej, bo możemy nie dotrzeć na 18-tą

-obiadu niedzielnego, skoro trzeba się wcześnie "wynosić" :)

Noze, granaty; zjazd jak na Wdzydzach!

Zazdroszcze Wam, mimo to zycze milego "odpoczynku". :vava::rant::crybaby::wallbash:

Ps: pilnujcie nog Moniki :ouch::lol:

Stasiu, tylko ŻAL STRASZNY, że Ciebie i Dziewczyn nie będzie :crybaby: co z "gangiem" ? :D

a noga będzie bezpieczna, tym razem biorę tutor i laskę, ha! :thumbup:


130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

SPRZEDAM:

-akwarium 100x70x55, sump, stelaż, hydraulikę;

-lampa DIY 2x150W HQI + żarniki Reeflux;

-lampa DIY 8x T5 39W

-OR 3500

LINK DO TARGOWISKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyżbym nie był jedynym "połamanym" na zlocie ? :)

:) no ja jestem już w stanie "rehabilitacyjnym".

wreszcie :D


130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

SPRZEDAM:

-akwarium 100x70x55, sump, stelaż, hydraulikę;

-lampa DIY 2x150W HQI + żarniki Reeflux;

-lampa DIY 8x T5 39W

-OR 3500

LINK DO TARGOWISKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa właśnie skończyłem liczyć cały ten majdan i sukcesywnie bede Wam na PW wysyłać info o dopłacie.

@Nika - obiadów na niedziele nie zamowilem. Obiadokolacji na piatek już nie bardzo moge fizycznie wycofać :( Klepnąłem już wszystko wallbash.gif Mam nadzieje, że zdążycie (na miejscu zagadam zeby wydanie dla Was było późniejsze jesli sie uda)


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa właśnie skończyłem liczyć cały ten majdan i wysłałem Wam na PW info o dopłacie.

@Nika - obiadów na niedziele nie zamowilem. Obiadokolacji na piatek już nie bardzo moge fizycznie wycofać :( Klepnąłem już wszystko wallbash.gif Mam nadzieje, że zdążycie (na miejscu zagadam zeby wydanie dla Was było późniejsze jesli sie uda)

Najświeższe fakty:

Piątek

Jazz-Pol rządzi się swoimi "prawami", w skrócie w piątek zamiast obiadu (wydawanego do 15stej) i kolacji (wydawanej do 19.30) ze względu na małą ilość zamawianych dań oraz różną porę przyjazdu ludzi - w piatek będzie tylko obiado/kolacja(20zł) podana o godz. 18 (każdy kto zamowil obiad lub kolacje to wlasnie dostanie).

Sobota:

Kolacje chciały 4 osoby, ale dla 4 Jazz-Pol nie zrobi dla kilku osob. Zostaje dołączyć się do ogniskowego jedzonka.

Niedziela:

Inmar pytał czy sztywna doba hotelowa musi byc do 10 rano, czy mozna przedluzyc, by pozniej wstac i zjesc obiad:

- taka usługa jest możliwa, indywidualnie mozna zalatwic to w sobote w recepcji. Tylko i wyłącznie. Najlepiej po zebraniu kilku osób.

Forma płatności:

Czekam na telefon z łączną kwotą jaką ma do zapłacenia nasza grupa - pieniądze - mam wpłacić całość w chwili przyjazdu (około południa w piatek). Także każdemu z osobna wysle na pw kwote, ktora mi przelejecie najlepiej do czwartku, chyba, ze bedziecie wczesniej ode mnie w piatek to moze byc gotowka na miejscu. Koszty sa jawne, wiec kazdy zainteresowany bedzie miec wgląd do rachunku.

Pokoje:

1x 1.os - Nika - z racji kontuzji

1x 3os. z łazienką - rodzina Calee

1x 3os. na 1 noc (sob/niedz) Grzybsonik +1 oraz Morog

24 ludzi spi w osrodku

3 na 1 noc

21 na 2 noce - zostaje do rozdzielenia z nich 17 osób

Ośrodek proponuje naszą resztę popakować po 4 osoby w pokoju (lub w 6 :D ). Także czekam na propozycje rezerwacji pokojów (tak wiem też chciałbym spać w "dwójce"... kto wie moze ze 2 jakims cudem nam dadzą (?).

Także wpisujcie propozycje wesołych pokoi:

Nr 1 dostałem taki - Gott, Tester, ArekF (przymierzany jest Kiflu do kolekcji :) )

Nr 2 - Inmar +1, Kmirko +1

Nr 3 ...


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze lipa panowie i panie. Nie wiem czy dam rade przyjechac. Dysk mi wyskoczyl i nie moge sie ruszac o wysiedzeniu dwie godziny w samolocie nie wspomne.


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartek, nie żartuj tak nawet! w samolocie zęby zaciśnij, a w jazz-polu damy radę.

już jest kilka osób po większych i mniejszych kontuzjach, może ktoś dołączy jeszcze (choć nikomu nie życzę) to otworzymy gabinet masażu :thumbsup:


130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

SPRZEDAM:

-akwarium 100x70x55, sump, stelaż, hydraulikę;

-lampa DIY 2x150W HQI + żarniki Reeflux;

-lampa DIY 8x T5 39W

-OR 3500

LINK DO TARGOWISKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co Wy kochani tacy delikatni jesteście? Ja w piątek miałem w Bassano czołowe zderzenie z lasem podczas niechcianego lądowania. I powiem szczerze że dawno się tak dobrze nie czułem.


380l, 400W led DIY Cree, odp. T-Aqua, trochę innych gratów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z kim mogę być w pokoju albo kto ze mną :harhar:


b63d73112ec74cf8f521afe581428e01u1573a17

 

Pozdrawiam.

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomasz, to gratuluję i wrażeń (z pewnością niezapomnianych) i dobrego samopoczucia!

wniosek nasuwa się jeden, trzeba wyżej "lecieć" :):welcome:


130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

SPRZEDAM:

-akwarium 100x70x55, sump, stelaż, hydraulikę;

-lampa DIY 2x150W HQI + żarniki Reeflux;

-lampa DIY 8x T5 39W

-OR 3500

LINK DO TARGOWISKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mnie już tak prosicie to mogę z wami spać tongue.gif

Tester ludzie z Syberii piechotą wracali do polski a ty samolotem nie przylecisz ?


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha...

Ekipa pokojowa się zwiększyła:)

Trzeba wziąć więcej produktu Browar Kormoran :)

Tester nacierał Cię będę spirtem...

Pozdrawiam,


Początek 01-10-2010

Szkło 120x55x50 optiwhite , cyrkulacja 2x tunze 6045 1 x tuzne 6055, Odpieniacz BK 200 mini VS12, UV JBL 18 W, Tunze Wavebox,Phobos 2x110 Cree + 2x39W T5 .... masa innych rzeczy

dsc02048d.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mnie już tak prosicie to mogę z wami spać tongue.gif

Tester ludzie z Syberii piechotą wracali do polski a ty samolotem nie przylecisz ?

chyba ze mi kuszetke zafundujesz ;)

Arek - Ty masz zachecac a nie odstraszac :)


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tester nacierał Cię będę spirtem...

kurde jakie deklaracje, no nie wiem czy chce z wami spać w00t.gif


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Morog, Ty będziesz mieszkal ze mną :smoke:


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że w sobotę (choć na parę minut) uda mi się Was nawiedzić, oby moja motura się dowlekła :wallbash:


150x50x50 + sump 103 l. 55 kg LR + 9 kg LS , cyrkulacja 2 x JVP 102, obieg At-306, odpieniacz - stożkowy, światło 2 x 54 t5 + HQI 70W + 120W LED, start 13.08.2010

Kupię szczepki korali miękkich i LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najświeższe fakty:

DarekB30 właśnie dzwonił - temat sobotniego ogniska, drewno, krzesełka ogarnięty!

Darek tiphat2.gif

p.s

Miałem przyjechać wygodnie do Stolycy pociągiem, ale 5-6h to jakaś rzeźnia!

W takim razie całkiem możliwe, że przyjade samochodem.


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najświeższe fakty:

DarekB30 właśnie dzwonił - temat sobotniego ogniska, drewno, krzesełka ogarnięty!

Darek tiphat2.gif

Miałem nadzieję, że smyczki i jakieś drobiazgi Aquael podeśle, no ale...

niemniej Tomasz stanął fantastycznie na wysokości zadania i przygotował full identyfikatory gotowe

Tomasz tiphat2.gif

Przypominam o fantach na loterie. Jesli ktos cos ma czym chcialby sie podzielic niech weźmie na zlot.

p.s

Miałem przyjechać wygodnie do Stolycy pociągiem, ale 5-6h to jakaś rzeźnia!

W takim razie całkiem możliwe, że przyjade samochodem.


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lufcik intercity 3h jedzie do wawy z krk :welcome::) samochodem jest frajda ( przynajmniej dla mnie ) na taki zlocik sie udac i kiedy chcesz to wsiadasz i jedziesz :) pozdr :welcome:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W najbliższą niedzielę (25 września) pewien sklep z morszczyzną mieszczący się w Markach będzie, wyjątkowo ze względu na Zlot, otwarty od 11 do 16 :)


 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie niestety kaplica - nie bedzie mnie ze wzgledu na stan zdrowia. przepraszam tych ktorzy liczyli na mnie. hobby trwa dalej. jak nie dzis to jutro ;)


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.