Skocz do zawartości
luft

I Centralny Zlot Morszczaków

Nowe miejsce zlotu  

125 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Gdzie chcia?-aby?/by? ?eby odby? si? kolejny Zlot

    • Po?udniowa Polska
      50
    • Polska Centralna (okolice Warszawy)
      60
    • Niestety nie wybieram si?
      15


Rekomendowane odpowiedzi

Osoby, które chcą przyjechać na zlot a nie mają zarezerwowanego noclegu mogą to uczynić osobiście z władzami Jazz-Polu. I Centralny Zlot Morszczaków:

Miejsce: JazzPol (pod Warszawą)

data: 23-25 września

uaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa właśnie skończyłem liczyć cały ten majdan i wysłałem Wam na PW info o dopłacie.

@Nika - obiadów na niedziele nie zamowilem. Obiadokolacji na piatek już nie bardzo moge fizycznie wycofać :( Klepnąłem już wszystko wallbash.gif Mam nadzieje, że zdążycie (na miejscu zagadam zeby wydanie dla Was było późniejsze jesli sie uda)

Najświeższe fakty:

Piątek

Jazz-Pol rządzi się swoimi "prawami", w skrócie w piątek zamiast obiadu (wydawanego do 15stej) i kolacji (wydawanej do 19.30) ze względu na małą ilość zamawianych dań oraz różną porę przyjazdu ludzi - w piatek będzie tylko obiado/kolacja(20zł) podana o godz. 18 (każdy kto zamowil obiad lub kolacje to wlasnie dostanie).

Sobota:

Kolacje chciały 4 osoby, ale dla 4 Jazz-Pol nie zrobi dla kilku osob. Zostaje dołączyć się do ogniskowego jedzonka.

Niedziela:

Inmar pytał czy sztywna doba hotelowa musi byc do 10 rano, czy mozna przedluzyc, by pozniej wstac i zjesc obiad:

- taka usługa jest możliwa, indywidualnie mozna zalatwic to w sobote w recepcji. Tylko i wyłącznie. Najlepiej po zebraniu kilku osób.

Forma płatności:

Czekam na telefon z łączną kwotą jaką ma do zapłacenia nasza grupa - pieniądze - mam wpłacić całość w chwili przyjazdu (około południa w piatek). Także każdemu z osobna wysle na pw kwote, ktora mi przelejecie najlepiej do czwartku, chyba, ze bedziecie wczesniej ode mnie w piatek to moze byc gotowka na miejscu. Koszty sa jawne, wiec kazdy zainteresowany bedzie miec wgląd do rachunku.

Pokoje:

1x 1.os - Nika - z racji kontuzji

1x 3os. z łazienką - rodzina Calee

1x 3os. na 1 noc (sob/niedz) Grzybsonik +1 oraz Morog

24 ludzi spi w osrodku

3 na 1 noc

21 na 2 noce - zostaje do rozdzielenia z nich 17 osób

Ośrodek proponuje naszą resztę popakować po 4 osoby w pokoju (lub w 6 :D ). Także czekam na propozycje rezerwacji pokojów (tak wiem też chciałbym spać w "dwójce"... kto wie moze ze 2 jakims cudem nam dadzą (?).

Także wpisujcie propozycje wesołych pokoi:

Nr 1 dostałem taki - Gott, Tester, ArekF (przymierzany jest Kiflu do kolekcji :) )

Nr 2 - Inmar +1, Kmirko +1

Nr 3 ...

(Zlotowicze, ktorzy bez noclegu sie wybierają na zlot wpisani są na niebiesko). Osoby na 1 noc sobota/niedziela kolor fioletowy.

Osoby, które wpłaciły zaliczkę zamieniam na kolor zielony:

1. Luft + Anastazja Wpłacona cała kwota

2. DarekB30 + rodzinka ...

3. AdrianPotocki + krata pifa ..

4. VDR + Basia

5. Gott, i już...

6. Włodzimierz Wpłacona cała kwota

7. ArekF Wpłacona cała kwota

8. kiflu

9. grzybsonik+ Ania

10. krzysiek l Wpłacona cała kwota

11. Jola75 + 1

12. Inmar + Inga Wpłacona cała kwota

13. Peniek

14. sebakami + osoba towarzysząca

15. Ania, Norbert i Matylda

16. Calee + rodzinka Wpłacona cała kwota

17. kmirko + Beata Wpłacona cała kwota

18. Tester

19. Morog (zaliczka zapłacona)

20. Nika (zaliczka zapłacona) Wpłacona cała kwota

21. Wieczny

22. zlota raczka + zona (probowalem blu ale sie nie daje :/)

23. helmofon +zona ( jeszcze miesiac czasu ale na pewno ich namowie )

Wpisujące się osoby, są zobligowane do wpłacenia 16 września na poczet rezerwacji (dane do przelewu na PW wyślę). Zaliczka w wysokości 45 zł od osoby. Zlot obejmuje 2 noclegi (w ktorych doba hotelowa zaczyna sie o godz. 14, a konczy o 10 rano.

Informacje o miejscu

Nocleg 35 zł (po zniżce)/dzieci do lat 3 za darmo jeśli spać będą z rodzicami w łóżku/, śniadanie 12,50 zł, obiad 21 zł, kolacja 12,50zł. Jedzenie również trzeba rezerwować do 18 września więc czekam również na zamówienia w tej sprawie na PW.

Jazz-Pol jest położony w Warszawie-Miedzeszynie na obszarze 5,5ha na skraju Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. Dojazd do centrum Warszawy zajmuje około 30 minut. W swojej ofercie ma 350 miejsc noclegowych w pokojach: -2, 3-,4- i wielo osobowych

Ośrodek dodatkowo zajmuje się organizacją cateringów, bankietów, wesel, obozów, festynów i pikników.

Po przejściu etapu rezerwacj noclegu, każdy zastanowi sie i napisze mi jakie posilki (sniadanie, obiad, kolacja) bedzie zamawiać (w dniu jedzenia nie da się! Ordung must sein! :) )

Rezerwuje 50 miejsc, wiec tyle przez ten tydzień będzie pewnych. Później może być lub nie.

Plan działania jak na Kaszubach: beztroska, "rozmowy na rafie" połączona z grą w siatkę (jesli ktos ma siatkę i piłkę na u mnie piwo :D ).

Z Milówki przeniesiemy loterie fantów: co kto ma dobrego, a chciałby się podzielić i wzbudzić usmiech na twarzy drugiego morszczaka, niech weźmie ze sobą.

Potrzeby (na chwile obecna):

- identyfikatory imienne trzeba bedzie zrobic (zrobi nam Tomasz)

- baniak, światło, woda,

- piłkę ktos obiecał ale siatki nie mamy

Jesli są pomysły, sugestie to piszcie.

Pozdro!

Wstępny program wrażeń:

Piątek

zjazd/zakwaterowanie/ przywitanie morszczaków

Wieczorem oficjalne otwarcie Zlotu

Sobota:

Gra w siatkówkę

Rozmowy na rafie

Odpoczynek stacjonarny lub w pobliskim parku krajobrazowym

Loteria fantów (kto co ma, czym moglby sie podzielić, sprawić uśmiech drugiemu morszczakowi niech przywiezie)

Wieczorne ognisko (kiełbaski i reszta papu we własnym zakresie)

Na sobote planujemy ognisko. Co prawda znajdowac sie bedziemy w parku, tyle, że narodowym wiec wielkie piwko dla tego kto przywiezie drewno na ognisko. Nasze pokoje miescic bedą sie na 2 kondygnacjach (oprócz oddalonej nieco jedynki). Miejscem spotkań pod dachem będzie świetlica.

Niedziela

Śniadanie

Ostatnie rozmowy

Trudne pożegnania


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DarekB30

czas na Polskę centralną :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mielno!!!

Sorki Luft, nie doczytałem dokładnie.


160 litrów (100X40X40), Ok. 12kg skały (start na suchej), 4X39W, Deltec MCE600, 2X Aquael 2600.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mielno!!!

klikajcie w ankiete powyżej, a nie czarujcie z kolejnymi miejscowościami :D


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Centralna, wszyscy będą mieli blisko :thumbsup:


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na południu mamy Milówkę, na północy Wdzydze, czas na środek :)

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lato na północy a zima na południu

jesienią czas na Polskę centralną :)

:thumbup:


130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

SPRZEDAM:

-akwarium 100x70x55, sump, stelaż, hydraulikę;

-lampa DIY 2x150W HQI + żarniki Reeflux;

-lampa DIY 8x T5 39W

-OR 3500

LINK DO TARGOWISKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@nika, żebyś potem na kolano nie narzekała :band:


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włodziu, a przecież ja wcale a wcale nie narzekałam :)

poza tym, mam jeszcze jedno całe :thumbup:

damy radę :welcome:


130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

SPRZEDAM:

-akwarium 100x70x55, sump, stelaż, hydraulikę;

-lampa DIY 2x150W HQI + żarniki Reeflux;

-lampa DIY 8x T5 39W

-OR 3500

LINK DO TARGOWISKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

centralna - bedzie najwiecej ludzi

PozdrT


zbiornik 90x42x45+sump; odpieniacz Deltec APH525; oświetlenie T5:2x39W+ 90W LED; wystartowało 11.08.2009; moja wiedza dojrzewa razem z akwarium

MOJE AKWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uderz w stół, a nożyce...

Do piątku poproszę o podesłanie na PW ewentualnej oferty łódzkiej (miejscowość, możliwość dojazdu, ilość łóżek do dyspozycji, cena, wyżywienie, specyfikacja). Osoba zgłaszająca propozycję wyraża automatycznie zgodę/gotowość na czynną pomoc w organizacji zlotu. Rozumiecie przekaz :rambo: ? Tymczasem wróćmy do ankiety.


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głos na centrallllllllllll : :thumbup:


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czemuż centralna Polska została zredukowana do nieistniejącego województwa? A fe!

A można pojechać np. w takie miejsce, a przy okazji zwiedzić wielką dziurę pod Bełchatowem ;)


ReefMax i parę gratów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak nawiązując do pomysłu Kapuhy - Kluki fajne, a tu macie księżycowe krajobrazy z Bełchatowa - jest co oglądać:

bełchatowska pustynia księżycowa


380l, 400W led DIY Cree, odp. T-Aqua, trochę innych gratów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Wy rozumiecie po co jest ta ankieta? Luft sie podjął i chce zorganizować zlot, w grę wchodzą okolice Wawy lub Nowego Targu, tam ma znajomości i może to ogarnąć, po co Bełchatów, po co Łódź? Ma kto tam zorganizować zlot czy nie? Jesli nie to proszę głosujcie tak jak w ankiecie i koniec kropka.

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też jestem za centrum Polski bo choć fajnie by było się spotkać na Kaszubach to jednak jechać tyle km na 2-3 dni dla mnie to strata czasu a tak każdy będzie miał blisko.Nie wiem tylko dlaczego spotkanie ma być w krawaciarskim województwie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seb, nie wiem po co się tak spinasz, nie dojrzałeś posta nr 15? Nie przesadzaj.


ReefMax i parę gratów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seb, nie wiem po co się tak spinasz, nie dojrzałeś posta nr 15? Nie przesadzaj.

Grzecznie odpowiem, że Seb ma racje. Chcialbym zrobic zlot, możliwosci mam dotarcia do ofert i ich w miare sprawdzenia w Małopolsce oraz około warszawsko. post nr 15 mówi: "Jeśli proponujesz np. Łódź to przyślij mi na prywatna wiadomość kompletna oferte, sprawdzona telefonicznie, wyrażając tym samym gotowość do współorganizacji naszego święta". Pozdrawiam :)


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też jestem za centrum Polski bo choć fajnie by było się spotkać na Kaszubach to jednak jechać tyle km na 2-3 dni dla mnie to strata czasu a tak każdy będzie miał blisko.Nie wiem tylko dlaczego spotkanie ma być w krawaciarskim województwie ?

Marek dobrze prawi :unworthy:

Jestem za centralna, ale Wwa hmm może w końcu będzie czas na zwiedzenie Acropory, a może gdzieś w okolicy Marek? :p Zreszta jeśli Mariusz ma tam wtyki to czemu nie :):rambo:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tylko jedną prośbę, bo cholernie chcę poznać kolejnych posolonych i pewnie razem z sebem przyjąć ich do grona Szlachty.

Chodzi mi o termin. 23-25 września i 1-2 października.... te weekendy jestem uziemiony.

Także gdyby cuś to 7-9 października byłby OK (i każdemu stawiam kielicha dodatkowo :coffee: )

jechać tyle km na 2-3 dni dla mnie to strata czasu

Ała........ :vava: Myślę Marku że nie kumasz ideiiiiiiii zlotów :ice:


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.