Skocz do zawartości
luft

I Centralny Zlot Morszczaków

Nowe miejsce zlotu  

125 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Gdzie chcia?-aby?/by? ?eby odby? si? kolejny Zlot

    • Po?udniowa Polska
      50
    • Polska Centralna (okolice Warszawy)
      60
    • Niestety nie wybieram si?
      15


Rekomendowane odpowiedzi

1. Luft + Anastazja

2. DarekB30 + rodzinka ...

3. AdrianPotocki + krata pifa ..

4. VDR + Basia

5. Gott, i już...

6. Włodzimierz

7. Mr_Garden

8. kiflu

9. grzybsonik+ Ania

10. krzysiek l

11. Jola + rodzinka, odrazu mówię że tylko was nawiedzę domek pod nosem, mam nadzieję że tak można

12. Inmar + Inga ( od razu piszę,że mam 2 miejsca w aucie lub do kogoś się doczepimy.Wyżywienie całe)

13. Peniek

14. sebakami + osoba towarzysząca

15. Ania, Norbert i Matylda

16. Calee + rodzinka

17. kmirko + Beata

18. Tester

19. Morog (zaliczka zapłacona)

20. Nika

21. Wieczny

22. zlota raczka + zona (probowalem blu ale sie nie daje :/)

23. helmofon +zona ( jeszcze miesiac czasu ale na pewno ich namowie )

24. ArekF


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zarezerwalismy 50 miejsc w Jazz-Polu. Zaliczke wpłaciło 20.

Czekam na odpowiedź schroniska na pytania, które wysłałem przez weekend (wklejam 2 fundamentalne pytania):

- Jesli zlotowiczów byłoby ponad 50, czy znajdą się wolne miejsca, czy na bieżąco pytać Państwa, domawiać noclegi? - Jeśli tych zlotowiczów nagle okazało sie, że jest mniej (obecnie mam 25 na liście) i zaistnieje niemożność wykorzystania zarezerwowanych 50 miejsc - jak i czy to będzie rzutować na koszt ustalonego kosztu za dobe (35zł)


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje się, że trzy Zloty w roku to jednak zbyt wiele. :whistle:


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje się, że trzy Zloty w roku to jednak zbyt wiele. :whistle:

ja to bym mogl i co 2 miesiace jezdzic :)

Zreszta impreza została ustawiona na życzenie (z ankiety) pod ludzi, z ktorych grom nigdy na zlocie morszczakow wczesniej nie byla (60 ludków wybrało około warszawską opcję). Takze chyba nie mozna mowic o zmęczeniu materiału. Wojownicy zlotów/stali bywalcy tacy jak Ty! wpłacili zaliczki :)


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatecznie można za noclegi zapłacić więcej. 50 zł. nie robi chyba różnicy :harhar:


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal nie otrzymałem wiadomości ze stanowiskiem JazzPolu

Nie ma nowych zaliczek

Dowiedziałem sie właśnie na AR, że koledzy Dyl i BigWalker zarezerwowali osobne "apartamenty"

Dopinam ten zlot solo, ale czasami mi rece opadają widzac jak mam pod górkę.

Ktoś jeszcze sam sobie rezerwuje cos osobnego w JazzPolu? Jesli tak, prosze nie odpowiadac nawet :wacko:


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jak wyglada sprawa?

EDYTKA: a w ogole to zlot bedzie dokladnie wtedy gdy ogon komety Elenin bedzie mizial Ziemie. Nudno w kazdym razie nie bedzie ;)


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jak wyglada sprawa?

EDYTKA: a w ogole to zlot bedzie dokladnie wtedy gdy ogon komety Elenin bedzie mizial Ziemie. Nudno w kazdym razie nie bedzie ;)

Dokładnie :) Nudno nie będzie.

Z JazzPolem udało mi sie dzisiaj "pogadać", mam nadzieje, że dostane odpowiedz na ponawiane pytanie "czy jesli nie dobrniemy do 50 osob cena za nocleg sie nie zmieni?". Także zaliczkę wpłacam w piątek, kiedy mam nadzieje, że bede miec wszystkie odpowiedzi od JazzPola na @ by miec podkładke w razie czego.

Wtedy bedziemy mogli iść dalej z tematem: kto z kim sie kwateruje, jakie posiłki zamawia i co może dana osoba wziąć ze sobą na potrzeby zlotu.

Pozdro

luft

p.s.

Mam nadzieje, że ekipa z Trójmiasta też sie dopisze do listy (Seb :band:) tak jak sie deklarowała :)

P.S.

Na ekipe z Tarnowa też liczę :rambo:

1. Luft + Anastazja

2. DarekB30 + rodzinka ...

3. AdrianPotocki + krata pifa ..

4. VDR + Basia

5. Gott, i już...

6. Włodzimierz

7. Mr_Garden

8. kiflu

9. grzybsonik+ Ania

10. krzysiek l

11. Jola + rodzinka, odrazu mówię że tylko was nawiedzę domek pod nosem, mam nadzieję że tak można

12. Inmar + Inga ( od razu piszę,że mam 2 miejsca w aucie lub do kogoś się doczepimy.Wyżywienie całe)

13. Peniek

14. sebakami + osoba towarzysząca

15. Ania, Norbert i Matylda

16. Calee + rodzinka

17. kmirko + Beata

18. Tester

19. Morog (zaliczka zapłacona)

20. Nika

21. Wieczny

22. zlota raczka + zona (probowalem blu ale sie nie daje :/)

23. helmofon +zona ( jeszcze miesiac czasu ale na pewno ich namowie )

24. ArekF


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm...

Dostałem karę i nie mogę jechać na zlot?

Luft ale za co?

:)


Początek 01-10-2010

Szkło 120x55x50 optiwhite , cyrkulacja 2x tunze 6045 1 x tuzne 6055, Odpieniacz BK 200 mini VS12, UV JBL 18 W, Tunze Wavebox,Phobos 2x110 Cree + 2x39W T5 .... masa innych rzeczy

dsc02048d.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, spoko, ekipa z trójmiasta trzyma rękę na pulsie, generalnie ja będę wiedział tydzień wcześniej czy będę jechal czy nie, dlatego nie chcę robic zamieszania, Tomioo również, więc jak będą jeszcze miejsca to spoko, jeśli nie to też spoko, kimniemy choćby w aucie - żaden problem :)

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arek - sorki, gdzies uciekłeś ale już jesteś.

Seb - no spiesz sie zeby nie brakło miejsc :p


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tomiooo piszę się 3 "ooo" leszczu :harhar:

PozdrT


zbiornik 90x42x45+sump; odpieniacz Deltec APH525; oświetlenie T5:2x39W+ 90W LED; wystartowało 11.08.2009; moja wiedza dojrzewa razem z akwarium

MOJE AKWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam najmocniej mości tomiooo :harhar: :harhar: :harhar:


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no teraz tak Ty mój łabędziu :rofl:

PozdrT


zbiornik 90x42x45+sump; odpieniacz Deltec APH525; oświetlenie T5:2x39W+ 90W LED; wystartowało 11.08.2009; moja wiedza dojrzewa razem z akwarium

MOJE AKWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Azjatycki, azjatycki :D:D:D


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się z żoną zastanawiałem dzisiaj czy nie jechać

czytał ktoś opnie o tym ośrodku ?

http://www.pora.pl/venue/jazz-pol

czytalem, te stare sa makabryczne

tegoroczne sa ok

Seb jednak nakręcił ludzi i mnie na standard PRL wiec mamy PRL :D


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pffffffff :harhar: jakie znaczenie mają opinie? Opinie piszą ludzie którzy płacą za stworzenie im rozrywki i klimatu, a nam potrzebny jest WYŁĄCZNIE dach nad głową, NIC więcej, kompletnie nic, możesz mi wierzyć że taka grupa pozytywnie naładowanych ludzi, zorientowanych na jedno hobby, potrafi sobie tak zorganizować czas że naprawdę nie potrzebuje luksusów, no chyba że ktoś jest urodzonym księciem i potrzebuje złotych klamek, czerwonego dywanu i papieru w kiblu o zapachu swieżej lawendy...

pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy!

I Centralny Zlot Morszczaków odbędzie się :band:

Zaliczka wpłacona do Jazz-Polu!

Termin 23-25 września

Międzyszyn (dzielnica Warszawy). Na miejscu zapewniony nocleg + posiłki wg uznania oraz świetne towarzystwo i drobne atrakcje :)

Miejsca wolne są, także zachęcam do wpisywania się na listę zlotowiczów, a wcześniej do czytania info w pierwszym poście, który na bieżąco starać będę sie uzupełniać.

Pozdro

luft

P.s.

Jesli macie pomysly jak ubogacić wspolny czas na zlocie piszcie. Piłkę do siatkówki, któryś kolega obiecał, siatki jeszcze nie ma, drewno na sobotnie ognisko zalatwi DarekB30... co do baniaka... nie wiem gdzie stanąć może :) ale mam póki co jedynie deklaracje kolegi na dostarczenie oswietlenia. Wszystkim pomagającym :czapki z głów:)


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cyrkulację jakąś mogę przywieźć,będzie na sprzedaż JVP 202 z magnesem po zlocie.O właśnie,już by można było zrobić wątek handlowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cyrkulację jakąś mogę przywieźć,będzie na sprzedaż JVP 202 z magnesem po zlocie.O właśnie,już by można było zrobić wątek handlowy.

hehe pewnie, niech w końcu ludzie żyją tym zlotem :)


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lista otwarta, miejsca są... także zachęcam do udziału...


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualności:

Kolega Tomasz obiecał nam piękne identyfikatory zlotowe. dzieki :thumbup:

nie będzie mnie w dniach 10-17 wrzesień. Wszelkie info zapisy w tym czasie u osoby, którą jeszcze podam.

Kto już wie jakie posiłki będzie zamawiać, proszę pisac na PW (piatek obiad, kolacja, sobota - sniadanie, obiad, a na kolacje proponuje własne jedzenie z ogniska, niedziela: sniadanie, obiad)


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.