Skocz do zawartości
luft

I Centralny Zlot Morszczaków

Nowe miejsce zlotu  

125 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Gdzie chcia?-aby?/by? ?eby odby? si? kolejny Zlot

    • Po?udniowa Polska
      50
    • Polska Centralna (okolice Warszawy)
      60
    • Niestety nie wybieram si?
      15


Rekomendowane odpowiedzi

Kimałeś na podłodze bo tak wyszło z przeprowadzonego głosowania drogą SMS. Wynik głosowania był jednomyślny ! harhar.gif

1. Luft + Anastazja lub Luft + 1.os

2. DarekB30 + rodzinka :welcome: ...

3. AdrianPotocki + krata pifa ..

4. VDR + Basia

5. Gott, i już...

6. Włodzimierz

7. Mr_Garden

8. kiflu


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w robocie sytuacja pokomplikowała się na tyle, że we wrześniu nie mogę być pewny żadnego terminu :(

Luft, przysłałem Ci linka do ośrodka pod Łodzią, opisałem swoje wrażenia z pobytu i ceny, możliwe atrakcje - zresztą bardzo dużo informacji włącznie z cenami żarcia jest na stornie - zaoferowałem pomoc (ograniczoną-przyznaję, ale też nigdzie nie sprecyzowałeś, jakiego wsparcia potrzebujesz - chyba trochę przesadzasz z tymi apelami i prośbami), więc proszę Cię z łaski swojej nie uogólniaj.

Mam nadzieję, że mimo wszystko zlot się uda zorganizować.

no Ty jeden okazałeś zaitneresowanie i chęci z tą Łodzią. Podesłałeś linki, powiedziałeś jak tam jest, omówiliśmy temat,wszystkie za i przeciw. Liczy sie tez do tego ktos kto jest z okolicy i pomoże. Jesli ja nie czuje totalnie danego miejsca i wsparcia - to go nie biore pod uwage miejscowki zlotu. Zapodałem temat JazzPol i VDR od razu pomógł obadać fizycznie miejsce. Łódź to wywołana do tablicy kandydatura nie mająca podstaw w organizacji, gdyz nie było i nie ma na dzien dzisiejszy osoby, ktora by chciala podjąć sie tematu. Wiec dajmy juz sobie spokój z gadaniem tutaj o tej Łodzi, do ktorej mam nadzieje zawita kiedys zlot morszczakow, gdzie chetnie wpadne.


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Luft + Anastazja lub Luft + 1.os

2. DarekB30 + rodzinka :welcome: ...

3. AdrianPotocki + krata pifa ..

4. VDR + Basia

5. Gott, i już...

6. Włodzimierz

7. Mr_Garden

8. kiflu

9. grzybsonik+ Ania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Luft + Anastazja lub Luft + 1.os

2. DarekB30 + rodzinka ...

3. AdrianPotocki + krata pifa ..

4. VDR + Basia

5. Gott, i już...

6. Włodzimierz

7. Mr_Garden

8. kiflu

9. grzybsonik+ Ania

10. krzysiek l + rodzinka


UWIELBIAM MÓJ CANDY SHOP

130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek zbroisz się? :thumbsup:


Akwarium 180L Ricordea&Zoa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaszylem sie


UWIELBIAM MÓJ CANDY SHOP

130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znaczy się że teraz będziesz browary podawał tongue.gif


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem pełen obaw... :wacko:


Akwarium 180L Ricordea&Zoa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie dostałem potwierdzenie rezerwacji w Jazz-Polu! Jupiiiiiiiiiii :w00t:

Udało się uzgodnić w niższej cenie pokoje 3-4 osobowe i takie mamy do dyspozycji (myślcie z kim chcecie być zakwaterowani i piszcie na PW to bede to notować w kajecie). Jest zarezewowana na SPECJALNĄ prośbe 1 x jedynka. NA listę zlotową/zaliczki 45 zł/całą kwotę można wpłacać do 15 sierpnia,

choć nie ukrywam, że im szybciej tym lepiej dla organizacji. Zastanówcie się również jakie posiłki chcecie jeść w stołówce /śniadanie/obiad/kolacja/czy we wlasnym zakresie/ bo to tez trzeba zarezerwowac i opłacić wcześniej (każdemu druknę karteczkę z zakupionym jedzeniem, żeby nie było potem problemu... gratisów nie przewiduję :) Kuchnia nie jest z gumy i nieklawo byłoby, gdyby brakło jedzenia dla tych co zaplacili!) . P.s. Mam prośbę, żeby na liście wspisywać zamiast "rodzinka" - liczbę osob/ lub w nawiasie obok "rodzinka" liczbe osob. Link do pierwszej strony/INFO w pierwszym poście na niebiesko/

1. Luft + Anastazja

2. DarekB30 + rodzinka ...

3. AdrianPotocki + krata pifa ..

4. VDR + Basia

5. Gott, i już...

6. Włodzimierz

7. Mr_Garden

8. kiflu

9. grzybsonik+ Ania

10. krzysiek l + rodzinka


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.csk-jachranka.pl/

też w nim miałem okazję być, ale w takich miejscach najprzyjemniej sie siedzi, gdy jest przez "górę" opłacone :D Przez cenę za dobę (w okolicach 100 zł bez jadła) trochę to super miejsce odpada, bo w zamyśle Zlot ma być super i na każdego kieszeń.

Podam przykład:

W Gronkowie wynegocjowałem niższą cenę na zbiorowe pokoje (35 zł- a ceny kończą się na apartamentach na wypasie 55 zł do ktorych pierwszenstwo miałyby rodziny z dziećmi), śniadanie obniżone z 15zł na 10zł (szwedzki stół z kawa lavazza), obiad dwudaniowy smaczny! - 20 zł, kolacja kiełbaskowa na grillu/palenisku we wlasnym zakresie (baranina tez mozliwa do załatwienia, a co!), kuchnia do dyspozycji, miejsca parkingowe, gorące źródła/wody termalne w nieodległej białce tatrzańskiej, szlaki turystyczne to atuty tego miejsca no i bardzo spoko właścicielka, która kłopotów robić nie będzie, no i pub na dole z muzyką, kominkiem, tańczeniem, piwem i tv i dartami, a na poziomie zero salon z kominkiem gdzie tez sobie mozna siedziec i trzymać w szklance co się chce. Jest tam internet. Dobry dojazd do Nowego Targu: samochodem, pks, pkp. Obecnie jest tam 25 nowych łóżek z super materacami, a docelowo jeśli nasz wybór ankietowy wskazałby na południe Polski to tych miejsc utworzyłoby się spokojnie 40 (jesli wiecej to też by wlascicielka myslała, willa 2 piętrowa duza). Wazne ze ustaliłoby się luźną dobe hotelowa, bez nerwów czy pośpiechu i bólu dla kieszeni.

Za to miejsce odpowiadam i w miare podobnie przyjaznego teraz szukam koło Warszawy: taniego, dobrze usytuowanego logistycznie (stąd podałem Otwock>Śródborów dokładnie, gdzie pociągiem mozna i podmiejskim autobusem dojechac), oferującego posiłki lub zapewniające miejsce do samodzielnego pichcenia, z porządnym zarządcą, ktory nie bedzie robic problemów. I żeby było bezpieczne.

luft przydały by się ceny miski (śniadanie,obiad,kolacja ), bo to są ceny w gronkowie jak dobrze kumamcoffee.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ceny sa w pierszym poscie tematu


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Luft + Anastazja

2. DarekB30 + rodzinka ...

3. AdrianPotocki + krata pifa ..

4. VDR + Basia

5. Gott, i już...

6. Włodzimierz

7. Mr_Garden

8. kiflu

9. grzybsonik+ Ania

10. krzysiek l + rodzinka

11. Jola + rodzinka, odrazu mówię że tylko was nawiedzę domek pod nosem, mam nadzieję że tak można :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Luft + Anastazja

2. DarekB30 + rodzinka ...

3. AdrianPotocki + krata pifa ..

4. VDR + Basia

5. Gott, i już...

6. Włodzimierz

7. Mr_Garden

8. kiflu

9. grzybsonik+ Ania

10. krzysiek l + rodzinka

11. Jola + rodzinka, odrazu mówię że tylko was nawiedzę domek pod nosem, mam nadzieję że tak można :D

12.Inmar + Inga ( od razu piszę,że mam 2 miejsca w aucie lub do kogoś się doczepimy.Wyżywienie całe)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Jola75 - nie mow za głośno bo impreza może w najmniej spodziewanym momencie przeniesc sie do Twojego domku :D

Oczywiscie mozna wpadać jesli ktos z okolicy. Aczkolwiek wieczorami każdy metr do łóżka sie liczy. Przynajmniej tak słyszałem :coffee:


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luft zapodaj na drugie forum temat ;)


Akwarium 180L Ricordea&Zoa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Luft + Anastazja

2. DarekB30 + rodzinka ...

3. AdrianPotocki + krata pifa ..

4. VDR + Basia

5. Gott, i już...

6. Włodzimierz

7. Mr_Garden

8. kiflu

9. grzybsonik+ Ania

10. krzysiek l + rodzinka

11. Jola + rodzinka, odrazu mówię że tylko was nawiedzę domek pod nosem, mam nadzieję że tak można

12.Inmar + Inga ( od razu piszę,że mam 2 miejsca w aucie lub do kogoś się doczepimy.Wyżywienie całe)

13.Peniek


Akwarium-247l(95/50/52)Obieg-NJ2300,cyrkulacja 2xTunze6055+Multicontroller7096+6045 za skałą.

odpieniacz DIY APF600,oświetlenie-swietlówki LED 6X15W+t5 2X39W.Miekkie+LPS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Luft + Anastazja

2. DarekB30 + rodzinka ...

3. AdrianPotocki + krata pifa ..

4. VDR + Basia

5. Gott, i już...

6. Włodzimierz

7. Mr_Garden

8. kiflu

9. grzybsonik+ Ania

10. krzysiek l + rodzinka

11. Jola + rodzinka, odrazu mówię że tylko was nawiedzę domek pod nosem, mam nadzieję że tak można

12.Inmar + Inga ( od razu piszę,że mam 2 miejsca w aucie lub do kogoś się doczepimy.Wyżywienie całe)

13.Peniek

14.sebakami + osoba towarzysząca


45Litrów :) ciasne ale własne !! start 04.06.2010 - 4.07.2010 przesiadka na Reef Maxa :) 6.02.2011 nowe 150L w obiegu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@sebakami, brawo :thumbsup: . Jeszcze tylko Piotrka brakuje do kompletu :thumbup:


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Meldujemy się naszą trojką. Będziemy bez noclegu, bo mamy dosłownie po sąsiedzku.

1. Luft + Anastazja

2. DarekB30 + rodzinka ...

3. AdrianPotocki + krata pifa ..

4. VDR + Basia

5. Gott, i już...

6. Włodzimierz

7. Mr_Garden

8. kiflu

9. grzybsonik+ Ania

10. krzysiek l + rodzinka

11. Jola + rodzinka, odrazu mówię że tylko was nawiedzę domek pod nosem, mam nadzieję że tak można

12.Inmar + Inga ( od razu piszę,że mam 2 miejsca w aucie lub do kogoś się doczepimy.Wyżywienie całe)

13.Peniek

14.sebakami + osoba towarzysząca

15. Ania, Norbert i Matylda


Reaktywacja 08.2010 - A&N Reeftank

sygnat1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

naliczyłem średnio na liście 21-22 osoby z noclegiem. Jak sie odkuje z praca napisze cos wiecej, zwlaszcza odpowiedzi na pytania, ktore od Was dostalem na PW (na niektore odpowiedzi czekam jeszcze od wladz schroniska).


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@sebakami, brawo . Jeszcze tylko Piotrka brakuje do kompletu

i Marcin by sie przydał :-)


UWIELBIAM MÓJ CANDY SHOP

130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Luft + Anastazja

2. DarekB30 + rodzinka ...

3. AdrianPotocki + krata pifa ..

4. VDR + Basia

5. Gott, i już...

6. Włodzimierz

7. Mr_Garden

8. kiflu

9. grzybsonik+ Ania

10. krzysiek l + rodzinka

11. Jola + rodzinka, odrazu mówię że tylko was nawiedzę domek pod nosem, mam nadzieję że tak można :D

Móc można, tylko czy jest sens, skoro najlepsze rzeczy dzieją sie po zmroku... :)

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DarekB30

Nie widzę na liście delegacji z 3-City

nie krępować się chłopcy i dziewczęta

śmiało :rtfm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z nowości;

Dzieci do lat 3 nie muszą płacić za nocleg, powyżej normalna stawka czyli 35 zł

Na sobote planujemy ognisko. Co prawda znajdowac sie bedziemy w parku, tyle, że narodowym wiec wielkie piwko dla tego kto przywiezie drewno na ognisko. Nasze pokoje miescic bedą sie na 2 kondygnacjach (oprócz oddalonej nieco jedynki). Miejscem spotkań pod dachem będzie świetlica.


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.