Skocz do zawartości
luft

I Centralny Zlot Morszczaków

Nowe miejsce zlotu  

125 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Gdzie chcia?-aby?/by? ?eby odby? si? kolejny Zlot

    • Po?udniowa Polska
      50
    • Polska Centralna (okolice Warszawy)
      60
    • Niestety nie wybieram si?
      15


Rekomendowane odpowiedzi

się wrzuci jak temat bedzie klepnięty z rezerwacją przez władze JazzPola (mam nadz. że w poniedziałek). Na bieżąco. Pozdro


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polska Centralna (okolice Warszawy) (47 głosów [52.22%]) - - a na zlot wpisało się do tej pory 7 osób .


430 lit + 200 lit sump ,Oświetlenie kessil A360WE ,Tune Blue Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; :-) cyrkulacja x 50 Start 28.10.2012

600 lit + 200 lit sump; 2*39 T5 + 6x 80 T5; Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; 2*4500+1*5000+1x12000- cyrkulacja; Start 21.07.2009 Koniec 01.10.2011 Jeszcze wrócę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Płocka pewnie jeszcze ze dwie osoby będą. Po za tym jest to trzeci Zlot w tym roku.


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejk zwrócił uwagę na ważną IMHO sprawę. Może osoby nie zainteresowane nie powinny głosować? Może to by miało sens, bo po co głosować na jakieś miejsce skoro nie chcą tam jechać? Może więcej prawdziwych chętnych by przyjechało np na Polskę południową...

Edytka :

Swoją drogą, wcześniej chyba w głosowaniu było tylko "polska centralna", ja osobiście spodziewałem się bardziej Łodzi niż "warszawki" :p


-UNDER CONSTRUCTION-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:) Słuszne uwagi :)

Żyjemy w tej demokracji...

Rozpisałem wszystko niczym aptekarz począwszy od mojego 1szego posta:

że południowa Polska łatwiejsza w załatwieniu

a Centralna/warszawska trudniejsza pod każdym niemalże względem

47 czy 43 (bo caly czas głosują hehe) opowiedziały sie na Centralna

wiec ja robie co w mojej mocy i czasie jaki daje mi Jazzpol, ktory to jako nieliczny ma jeszcze jakies miejsca do zaoferowania

mogłem powiedzieć: kij, wygrała Warszawa, ale zlot bedzie w Gronkowie bo to bardziej realne i poukładane. No ale tak nie powiedziałem i załatwiam ten Jazzpol wierząc, że coś z tego będzie. Wiele też zależy od Was. rzeczywiscie frekwencja na liscie nie powala.


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja czekam na ostatnie potwierdzenie w pracy - dam znac w przyszlym tygodniu - obecnie jest jakies 70/30 ze bede :)


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja głosowałam i też rozważam poważnie, potwierdzę ew na początku tyg ( u nas najważniejszym "czynnikiem" jest nasza mała morszczanka :) )

Ania


Reaktywacja 08.2010 - A&N Reeftank

sygnat1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą, wcześniej chyba w głosowaniu było tylko "polska centralna", ja osobiście spodziewałem się bardziej Łodzi niż "warszawki" :p

Też.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marek, wbrew pozorom chyba ze Śląska łatwiej dojechać pociągiem InterCity do Warszawy niż do Łodzi. A i samochodem to tylko 120 km. dalej. Jak chcesz przyjechać to przyjedziesz a jak nie to i do Katowic będzie Ci za daleko.:harhar:


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem jak czytacie Panowie forum - caly czas byla mowa o JazzPolu, wczesniej o Otwocku, pozniej jeszcze padla propozycja okolic Jeziora Zegrzynskiego z tego co pamietam - ale ani slowa nie bylo o okolicach Łodzi... Warszawa w sumie ma ten plus ze z wiekszosci miast drogi PKP prowadza na Centralna - a pozniej do Miedzeszyna mozna dojechac bardzo szybko. Zreszta jaka roznica gdzie ?? Wazne z kim ! Pozdrawiam.

P.s Włodek był pierwszy -- pięknie to Włodku ująłeś :thumbup:


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VDR nie wiem czy ty wiesz co ty piszesz, ale na początku było tylko głosowanie i nie było mowy o czymkolwiek. A centralna polska to łódź, tak mówi geografia...


-UNDER CONSTRUCTION-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VDR nie wiem czy ty wiesz co ty piszesz, ale na początku było tylko głosowanie i nie było mowy o czymkolwiek. A centralna polska to łódź, tak mówi geografia...

to przeczytaj w nawiasie (okolice warszawy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VDR nie wiem czy ty wiesz co ty piszesz, ale na początku było tylko głosowanie i nie było mowy o czymkolwiek. A centralna polska to łódź, tak mówi geografia...

tresc pierwszego posta:

Środkowa Polska (ośrodek w okolicach Warszawy)

czy też Południowa Polska (prawdopodobnie Gronków koło Nowego Targu).

Ale to dziś nie ważne. Dziwne, że tak ludzie sie napinają na Łódź a nikt palca nie przyłożył żeby odwiedzić ośrodek około łódzki, zaoferować swoją pomoć, pomimo apeli i próśb


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to przeczytaj w nawiasie (okolice warszawy)

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: wiedziałem, ze gdzieś to widziałem ;) a tu proszę w ankiecie :clap: :clap:

no dobra - a na powaznie - Panowie i Panie - Luft sie podjal, wydzwania po osrodkach, organizuje - pewnie kazdy by chcial gdzie indziej (ja juz pisalem ze góry dla mnie to poezja i Gronków dla mnie to świetna lokalizacja bo znam te tereny dość dobrze) ale bo w tym cały jest ambaras, żeby wielu chciało na raz. Ciężko jest dogodzić wszystkim dlatego czasami ważny jest kompromis. Czy na prawdę ważne jest miejsce ? Schronisko jest można powiedzieć na zadupiu... Dookoła trochę lasu jest. Zresztą wystarczy google maps żeby zobaczyć, że to osiedle domkow jednorodzinych wsród zieleni.

Drapaczy chmur i szybkiego tempa stolicy nie zauwazycie...


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale czy to nie było edytowane cwaniaczki ? :p


-UNDER CONSTRUCTION-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jakieś dziwne przeczucie, że nic z tego nie wyjdzie :angry:. Obym się mylił.


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jakieś dziwne przeczucie, że nic z tego nie wyjdzie :angry:. Obym się mylił.

A ja tam myślę, że wyjdzie :) Inaczej czasu bym nie tracił.


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gotte, może na spacer idź ? :) po co dymisz ? <_<:)


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale czy to nie było edytowane cwaniaczki ? :p

Tak było, w kilkunastu postach ;) A DarekB30 zdjecia Otwocka tez wrzucił wczoraj ;) Ojj Gotti, Gotti - nie marudz tylko przyjezdzaj ;) ;)


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj spokój Skoczek, nic nie dymie, dziwi mnie fakt że zainteresowanie jest tak małe, kiedy tak wiele osób chciało wcześniej jechać. Teoretycznie 90% z tych co wybrało centralną powinno być na liście, i pewnie kilka osób co chciało południową mimo wszystko też... A tak jest kilka, między innymi ja, jak zauważyłeś, więc ja jeśli chodzi o ścisłość wywiązuję się z zobowiązań..

@VDR no jak wypali to wódki się pewnie napijemy, płacić będę we środę najprawdopodobniej :)


-UNDER CONSTRUCTION-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chłopaki - luzzz..... - ja dopiero wczoraj wróciłem po ciężkim tygodniu pracy, obecnie nie zastanawiam się czy jadę, raczej rozważam czy jadę z małżonką (tzn Basia się zastanawia :question: ) czy sam, jeszcze nie gadałem z mafią z 3city wieć dajcie trochę czasu na zastanowienie :welcome:

PozdrT


zbiornik 90x42x45+sump; odpieniacz Deltec APH525; oświetlenie T5:2x39W+ 90W LED; wystartowało 11.08.2009; moja wiedza dojrzewa razem z akwarium

MOJE AKWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Je jeszcze też nie zdecydowałem,na razie jestem na tak na 70%.Przyjadę gdzie będzie,ale Wawy nie lubię bo mnie tam armia dwa lata więziła.:crybaby:

Żona też się wybiera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w robocie sytuacja pokomplikowała się na tyle, że we wrześniu nie mogę być pewny żadnego terminu :(

Dziwne, że tak ludzie sie napinają na Łódź a nikt palca nie przyłożył żeby odwiedzić ośrodek około łódzki, zaoferować swoją pomoć, pomimo apeli i próśb

Luft, przysłałem Ci linka do ośrodka pod Łodzią, opisałem swoje wrażenia z pobytu i ceny, możliwe atrakcje - zresztą bardzo dużo informacji włącznie z cenami żarcia jest na stornie - zaoferowałem pomoc (ograniczoną-przyznaję, ale też nigdzie nie sprecyzowałeś, jakiego wsparcia potrzebujesz - chyba trochę przesadzasz z tymi apelami i prośbami), więc proszę Cię z łaski swojej nie uogólniaj.

Mam nadzieję, że mimo wszystko zlot się uda zorganizować.


ReefMax i parę gratów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zal mi Was, jade albo nie jade, czy ma to znaczenie gdzie jest zlot skoro to MY jestesmy najwazniesi.

W Dzydzach kimalem na podlodze, pogoda nie dopisala, a jak bylo? za***iscie!


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.