Skocz do zawartości
SkoczekPL

Tatuaż - masz to pokaż :)

Rekomendowane odpowiedzi

184004_316633251768968_933494179_n.jpg

LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lubie to :)


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam, Piotr

"Wykrzyknik, który sflaczał, staje się znakiem zapytania." S. J. Lec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tatoo.jpg Edytowane przez kmirko (wyświetl historię edycji)

*Moja Rafka 200 l* (zlikwidowana z końcem 2016) 100x40x50, Sump 40L, Pudełko przelewowe, Lampa HQI 2x150+2x39W T5, Odpieniacz Deltec MC500, Obieg Eheim 1260, Cyrkulacja 2x Koralia3 6400l/h, LR 34kg, LS 21kg

Sprzedam wąż silikonowy 32 mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kozak! Gdzie robiłeś?


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Enia

Cześć.Jak już zaczęty temat.Kiedyś zrobiłam sobie tatuaż w Tarnowskich Górach,mieli u siebie gościnnie artystę i się załapałam.Parę lat myślałam czym by go przyozdobic i już pomysł mam. Czekam tylko na jesień.Nie bardzo wiem w jakim salonie sobie go zrobić,jaki polecacie?,który jest dobry i bezpieczny?Oczywiście w okolicy Katowic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Enia W Rudzie Slaskej w okolicy WKW Halemba byl bardzo dobry salon. I jesli chodzi o poziom higieny byl top (to wiem z pierwszej reki) a podobno kiedys niejaka Dorota R. ....... ale ciiii ;-)

Edytowane przez AdamB (wyświetl historię edycji)

dsc0711b.th.jpg

Delta 72x72x50; LED Cree by Tomasz; Hydor Slim-Skim; 2x6055 + multi

Znajdziesz mnie rowniez na: http://www.bractwo-s...forum/index.php

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w stanie "normalnym" widac napis "Paola".

Po krotkiej "zabawie" mozna odczytac: "Pamiatka z Konstantynopola".

Zdjec nie zalaczam.


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Enia

AdamB.Bardzo Ci dziękuję.Czekam tylko na jesień i jadę ozdobić sobie mój stary tatuaż ambigramami. :)

Skoczek masz już ten tatuaż, bo nie doczytałam?To nie boli. To było takie jakby upierdliwe drapanie,dopiero po mnie dość mocno parzyło. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jeden.Kolega pracuję jako tatuażysta

dsc01615g.jpg

Czy ten kolega nie ma nic wspólnego z Blue Brother tattoo? :-)

Pytam, bo nieco podobnego biomecha mam na prawej ręce a człowiek który go robił uwielbiał tą tematykę.. :)


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ten kolega nie ma nic wspólnego z Blue Brother tattoo? :-)

Pytam, bo nieco podobnego biomecha mam na prawej ręce a człowiek który go robił uwielbiał tą tematykę.. :)

Nie, nie ma nic wspólnego z Blue Brother tattoo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
992976_10152901589820104_1564748441_n.jpg

LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak to przeważnie jest pewnie będę odmieńcem w swej opinii na przekór efektowi owczego pędu i powiem że mnie się to wcale nie podoba. Mnie się tatuaże kojarzą z grafitti na ścianach, a idąc dalej tym tropem z wiadutkami w Katowicach - można tam spotkać totalne porażki (jak w przypadku tatuaży) jak i prawdziwe dzieła sztuki (j.w.) - ale mimo tego że wzbudza to jakieś zainteresowanie, czasami ktoś by wolał żeby to po prostu była czysta ściana.

Edytowane przez WolfAtTheDoor (wyświetl historię edycji)

6671_6820.png

Akwarium Reefmax

oświetlenie 2x 48W LED DIY (ze wschodami i zachodami), cyrkulacja 2x TUNZE 6015, odpieniacz HYDOR SlimSkim 135.35, pompka HYDOR Pico Evolution 1000, dolewka AQUA-TREND Shark, grzałka Jager 100.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.